Turkcell Bedava SMS

Geçtiğimiz günlerde Turkcell Bedava Konuşma konusunu paylaşmıştım. O konuyu yazarken küçük bir kısımda kısa mesaj servisinden de bahsetmiştim. Konu ilgi gördü. Okuyanı çok oldu ve turkcell bedava sms konusununda ilgi göreceğini düşünerek böyle bir konu yazmaya karar verdim. Burada gerçekleştirilen ve güncel olarak kampanyalardan bahsedeceğim. Nasıl üye olabileceğinizi veya kullanabileceğini söyleyeceğim. Kampanyalar sürekli olarak güncellenen özelliklerdir biliyorsunuz. Konu altında bulunan yorum bölümünden bana düşüncelerinizi iletirseniz, ilgi görmesine bakarak sürekli güncel tutabilirim bu sayfayı. Yorumlar gelmezse de ne yapalım, bir defa yazarız. Artık ne zaman sona ererse o zamana kadar kullanabilirsiniz. Gelelim o sms paketlerine. Burada belirtilen servisleri kullanabilmeniz için Turkcell Hat kullanmanız gerekmektedir. Bunu da belirtmiş olalım.

 

Turkcell Bedava Sms

 

Burada belirtmiş olduğum özelliğe üye olursanız sadece şebeke içi mesajlar ücretsiz hale geliyor. Yani mesaj atacağınız kişinin de aynı hatta sahip olması lazım. Bedava konuşma konusunda da belirttiğim gibi buna üye olabilmeniz için aşağıdaki yöntemleri sırasıyla uygulamanız gerekmektedir.

 

Adım Numarası
Yapmanız Gerekenler

1
Telefonunuzun “mesaj yaz” bölümüne girin.

2
Büyük veya küçük harflerle “KABUL” yazın.

 

3
2222 numarasına gönderin ve bekleyin.

 

4
Bilgilendirme mesajı geldikten sonra 1 hafta bedava mesajlaşabilirsiniz.

 

Yukarıda belirttiğimi sadece 1 hafta için kullanabilirsiniz. Kampanya süresi bitmiş olabilir. Aşağıda verdiğim son güncel listedir. Bazen çok cuzzi bir miktara bazen de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kampanyalardır.

 

 

Turkcell Bedava Sms

 

Ben bunlarla her ay uğraşamam diyorsanız, size güzel bir fikrim var. Şirket çok güzel bir şey başlatmış. Adı ise yıllık sms paketi. Bildiğiniz gibi bu tür paketlerin hepsi aylıktır veya haftalıktır. Bu defa işi aşmışlar. 365 gün geçerli özellikler oluşturmuşlar. Fiyatları da gayet uygun. Beleş değil ama çok uygun. Aşağıda nasıl üye olacağınızı ve fiyatlarını belirttim.

 

Bedava Sms Adedi
Fiyatı
Yaz
Gönder

Yurt içi her yöne 500
5 TL
Bolsms Avantaj
2222’ye gönder

Turkcellilerle 10000, her yöne 1000
10 TL
Bolsms Super
2222’ye gönder

 

turkcell bedava yıllık sms

 

 

Turkcell Bedava SMS

 

Turkcell Bedava Sms

 

Turkcell Cüzdan diye bir şey var. Buraya banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartınızı yüklediğiniz zaman her yöne bedava 100 SMS ve 100 Megabyte(MB) internet kazanıyorsunuz. Üstelik ücretsiz! Bunu kullanabilmeniz için Akbank veya Garanti bankalarından biriyle çalışmalısınız. Maestro/MasterCard logolarından biri bulunmalıdır kart üstünde. Cuzdan’a üye değilseniz CUZDAN yazın ve 7777‘ye gönderin. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edin.

 

  1. Garanti yaz. 7777’ye gönder. (Garanti bankası ile çalışanlar için)
  2. Cuzdan yaz. 7777’ye gönder.
  3. Yükledikten sonra hediyeleri 30 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

 

Akbank kullanıyorsanız 4444 25 25 numarasını arayıp söylemeniz gerekmektedir.

 

Turkcell Bedava Sms

 

Bu bölümü faturasını otomatik ödeme talimatı ile ödeyenler için yazıyorum. Şayet faturalı hat kullanıyorsanız ve otomatik ödeme talimatı vermişseniz bu bölüm gerçekten işinize yarayabilir. Özelliklere uyuyorsanız 1 ay boyunca akşam saat 21:00’dan sabah 09:00’a kadar şebeke içi ücretsiz mesajlaşabiliyorsunuz ve 1 Gigabyte(GB) ücretsiz internet kazanıyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı vermediyseniz aşağıdaki butona tıklayarak verebilirsiniz.

 

Otomatik Ödeme Talimatı Ver.

 

Daha sonra “ODEKAZAN” yazıp 2222’ye göndermeniz gerekiyor. VINN kullanıyorsanız 1 GB’lık hediye internet paketinin VINN hesabınıza yüklenmesi için “ODEKAZAN Hat-Numarası” yazarak gönderiniz.

 

Turkcell Bedava Sms

 

25 yaşının altındaki genç arkadaşlarımıza güzel bir haberim var. Yaz Boyu isimli paketle hem Facebook, twitter, foursquare, instagram gibi sitelere ücretsiz bağlanıyorsunuz hemde bedava sms kapıyorsunuz! Bedava değil ama çok uygun fiyata. 15 TL‘ye her yöne 5000 SMS alıyorsunuz ve FB-TW gibi sitelere sınırsız bağlanabiliyorsunuz.

 

  • YAZ BOYU yaz.
  • 2222‘ye gönder.

 

Turkcell Beleş Sms

 

Son olarak hazır kart kullananlar için kampanya var. Onu söyleyeceğim. Hazır kart kullananlar “Ben Yaptım 500” veya “Ben Yaptım 700” paketlerinden birine geçerlerse; 1 yıl boyunca her ay şebeke içi 5000 sms kazanıyor. Hazır karttan faturalıya geçebilmek için bildiğiniz üzere en az 90 gün boyunca hattı kullanmış olmanız gerekiyor. Bunu nasıl yaparım? diye soruyorsanız Turkcell İletişim Merkezi ile görüşmeniz gerekiyor. Mesaj gönderilerek yapılabilen bir şey değil.

 

Şimdilik benim bildiğim kampanyalar bunlardan ibaret.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir

Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir


Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir

2015 genel seçimlerinde aynı iki partinin farklı oy almalarına rağmen, milletvekili sayılarının eşit olması herkesin aklına "milletvekili sayısı neye göre belirlenir" , "milletvekili sayısı nasıl hesaplanır" sorularını gündeme getirdi. Öncelikle "bir ilin milletvekili sayısı nasıl hesaplanır"...

Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com

Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com


Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com

Kullandığımız tüm kıyafet ve aksesuarlarımızın kalitelerine önem veririz. Örneğin Haemmer saat sahip olduğu kalite tüm dünya ülkelerince bilinmektedir. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılmakta olan bu şahane aksesuarlar sıra dışı tasarımlarda üretilmektedir. Herkes tarafından büyük beğeni gören...

Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler

Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler


Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler

 2014 yılında değişecek olan Cumhurbaşkanlığı için adaylığını açıklayan ve herkes tarafından çatı aday olarak bilinen Ekmeleddin İhsanoğlu logosunu ve sloganını açıkladı. Bu açıklamanın ardından twitter üzerinde bir çok tweet yayınlandı. Ben bunlara Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler...

Bir Yorum Bırakın