Spot, Kaçak, Çakma Samsung Galaxy S3

Değerli teknoloji takip edenleri, burada sizlere kaçak samsung galaxy s3 hakkında detaylı bilgiler vereceğim. Umarım bu bilgiler size faydalı olur. Ben yaklaşık olarak 1 yıl kadar Samsung Galaxy S2 kullandım. Daha sonra galaxy s3 kullanmaya başladım. Burada sizlere orijinal ile spot samsung galaxy s3 hakkında bilgiler vereceğim. Farklarını söyleyeceğim.

 

Sorularınızın Cevapları

 

Soru 1 : İnternet sorunu oluyor mu?

 

Telefonu ilk aldığınız zaman internete bağlı olmuyor. Çünkü sahte bir mail ile kayıt edilmiş durumda. Yani bilgi merkezlerinde kullandığınız cihaz aslında farklı bir model görünüyor. Örneğin Nokia 3310 görünüyor. Eski tip bir telefonu kullanmadıkları zaman mail adresini farklı bir telefona entegre ediyorlar ve öyle çalıştırıyorlar. Nokia 3310’da internet mi vardı Allah aşkına? Haliyle bu telefonda internet olmuyor. Peki çözüm yolu nedir? Kullandığınız hat Türkcell, Avea, Vodafone hangisi ise müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. Telefonu yurt dışından getirdiğinizi bunun için net bağlantı ayarlarının mesaj olarak size gönderilmesini istediğinizi söyleyin. Operatör temsilcisi bu talebinizi anında yapacaktır. Kapattıktan bir 2-3 dakika sonra bir mesaj gelecek. O mesajı ayar olarak kayıt edeceksiniz. Daha sonra net bağlantısına erişebileceksiniz. Orijinalinden bir farkı kalmıyor.

 

Soru 2 : Kapanma olayı var mı?

 

Bu gibi telefonlarda kapanma olayı her daim olabilir. Kapanmayacak diye hiç kimse garanti vermez, veremez. Verse bile yalan söylüyordur. Çünkü s3’ü illegal bir yoldan kullanıyorsunuz. Bu yaptığınız hem suçtur, hemde kapandığı zaman bir hak iddia edemezsiniz. Mail adresinizin fake olduğu anlaşılırsa telefon artık çekmez. Hiç bir hat kullanamazsınız. Bu durumda ya bir pasaporta kayıt ettireceksiniz yada aldığınız adama hesap soracaksınız. Her zaman kapanma ihtimali var, bunu unutmayın. Almayı düşünüyorsanız almayın derim, yok illa alacaksanız da bu olayı alırken konuşun. Kapanırsa gelirim yanına deyin, yeni mail bulmak o kadar kolay değil. Bu bildiğimiz hotmail gmail gibi şeyler değil.

 

Soru 3 : Çakma Samsung Galaxy S3 Fiyatları ne kadar?

 

Orijinal fiyatları şu anda 1500-1600 TL civarlarında. Yavaş yavaş da düşmeye başlar yakın zamanda. Çünkü yeni model telefonlar çıkıyor. HTC bayağı geliştirdi kendini, iPhone 5 her ne kadar istenileni veremese de etkiliyor bu durumu. Spot galaxy s3 fiyatları ise genelde 1000-1200 TL fiyatları arasında. Yani arada toplam 300 TL gibi bir fiyat farkı var. Bana sormazsanız ama yinede sorarsanız şöyle bir tavsiyem olabilir. Orijinal ile spot arasında fiyat farkı büyük değil. Orijinal aldığınız aman 2 yıl K.V.K garantili olacak. 24 ay içerisinde telefon herhangi bir şey olursa ücretsiz olarak yapacaklar. Kaçak s3’te böyle bir şey yok. Zaten almayı düşündüğünüz zaman adam size bunları söyler. Sadece kapanma olayına garanti veriyorum der. Zamanında bende almak istemiştim. Sonra vazgeçtim. Bence riske girmeyin, 300 TL daha koyun üstüne. Paşa paşa garantili alın.

 

Samsun Galaxy S3 Özellikleri

Lütfen merak ettiğiniz özelliğin üstüne tıklayın, özellikler açılacaktır.
S Voice ile telefonumla konuşuyorum, büyük özellik!

S Voice diye bir uygulama var cihazda. Bu program öyle bir şey ki tam olarak kullanabilirseniz çok kolay işlemler yapabilirsiniz. Mesela ne gibi mi? Diyelim ki alarm kurmak istiyorsunuz. Menüye gireceksiniz, saati arayacaksınız. Acaba nerede bu saat? Daha sonra Alarm ekleyeceksiniz, size üç beş soru soracak. Sıkılacaksınız. Bunun S Voice ile kısa bir yolu var. Telefona Alarm 3.30 diyorsunuz, telefon bunu otomatik olarak kuruyor. Tabi bunu Türkçe söyleyemiyorsunuz. Çünkü desteklediği diller İngilizce, Almanca, İspanyolca, Korece. Bu dilleri biliyorsanız telefonla konuşabilirsiniz. Dikkat edin telefon üzerinden başka bir kişi ile demiyorum, telefonla diyorum!
Mesaj gelince kulağa götür, otomatik olarak arasın. Yok böyle mükemmel bir özellik!

Bu öyle bir özellik ki ben ilk kullanmaya başladığım zamanlarda hayretler içerisinde kaldım. Çok defa da kullandım. Hani bazen telefonlar işin artık artistlik boyutuna geçer. Bayağı bir özellik yaparlar ama hiç kullanılmaz. Bu öyle değil. Her zaman kullanabiliyorsunuz. Atıyorum size birisi mesaj atmış; “Beni ara.” bunun için işlem arama kaydına girip 10 saniye kaybetmenize gerek yok. Mesaj açıkken telefonu kulağınıza götürün. Otomatik olarak arasın.

samsung galaxy s3 özellikleri

 

Akıllı Bekleme Özelliği ile siz telefona bakarken ışık sönmesin!

Bir diğer güzel özellik bu. Telefonun önündeki sensörler sizin göz ışınlarınızı algılayabiliyor. S2’de bu büyük bir sorundu. Telefona 10 saniye dokunmazsanız ekranın ışığı sönüyordu. Bunun için özel bir ayar yapmanız gerekiyordu fakat bu defa bakmadığınız zaman 1 dakika açık kalıyordu. Bataryanın çabuk bitmesine sebep oluyordu. S3’te bu özellik tamamen kaldırılmış durumda. Telefona kendisine bakıldığını anlarsa ekranı kararmıyor, hep açık kalıyor. Diyelim ki bakılmadığını anladı bu defa ekran kapanıyor. Şarj da çok gidiyor. Hemen bitmiyor. İşte onu anlatan bir resim.

 

samsung galaxy s3 bekleme özelliği

Yüz tanıma özelliği ekran tuş kilidine dönüştürülmüş

Bu tip telefonlarda ekran kilidi açma seçenekleri şüphesiz ki çok önemlidir. Ön kameranın çözünürlüğü çok yüksek değil fakat güzel bir özellik eklemişler. Öncelikle yüzünüzü kameranın görebileceği şekilde görüntülüyorsunuz. Ön kamera sizin yüzünüzü tanıyor. Daha sonra size benzemeyen hiç kimse telefonu açamıyor. Karanlıkta bu özellik pek işlemiyor ama buna da çözüm bulmuşlar. Eğer ki tanıma işlemi başarısız olursa ek olarak bir kod veya kilit yolu belirleyebiliyorsunuz. Sizi tanımadı diyelim, hemen kod bölümüne geçiyor bu defa kod soruyor. Çok güzel bir özellik değil mi?

Şebeke çekme sıkıntısı oluyor mu hiç?

Hayır, olmuyor. Normal telefonlar nasıl çalışıyorsa bu telefonda aynen o şekilde çalışıyor. Tabi ki her telefonda biraz pürüzler olabiliyor, bazen iPhone bile çekmiyor. Bu da sistemin çalışması ile ilgili bir şey. Eğer ki şebeke bir an için kaybolursa ve geri gelmezse kapatıp açın. Korkmayın, şebeke gelecektir.

 

Çin malı Galaxy S3 fiyatları nasıl?

Arkadaşlar spot telefonlarında çeşitleri mevcut. Orijinal spot telefon ve yan sanayi spot telefon derler. Burada sıraladığım özellikler birebir S3’ler için, yan sanayi olanlar ise Çin malı galaxy s3 dedikleri olay. Bunların fiyatları 200-300 TL‘ye kadar iniyor fakat aynısı olmuyor. Hoparlörden çıkan ses farkı, dokunmatiğin algılanması, ekran çözünürlüğü, kamera çözünürlüğü gibi özellikler düşük oluyor tabi. Hiç yaklaşmayın derim bu türlere, çünkü çok kötü oluyorlar. Yani S3 kullanacağım diye 200-300 TL gibi bir parayı çöpe atmayın. Sağlam mı? Evet sağlam ama kullanışsız. Sonra vay efendim ben bunu neden aldım demeyin.

 

Aksesuarları nelerdir?

Telefonu alacağınız zaman aksesuarlarını istemeyi unutmayın. Aksesuarlar bilgisayar ile ara kablosu, kulaklığı ve şarj aletidir. Bir de kutusunu da alın. İleri de satmayı düşünebilirsiniz. Kutusu ile teslim ettiğiniz zaman daha yüksek fiyat verebilirler. Birde jelatin taktırın ekrana. Çizilmesin, kılıf da kullanabilirsiniz. Kılıf kullanırsanız dışarıdan gelebilecek dış darbelere karşı koruma olur. Herhangi bir zarar gelmez.

 

Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar. Sormak istediğiniz bir soru varsa yorum olarak gönderin, en kısa sürede cevaplamaya çalışırım. Şarjı kaç gün gidiyor, ekran çözünürlüğü nedir, kamera çözünürlüğü nedir falan. Her türlü soruyu yöneltebilirsiniz.

Onceki Konu Linkedin Nedir? Nasıl Kullanılır?
Sonraki Konu Wordpress Güvenlik Önlemleri

Bu konularla ilgilenir misiniz?

Teknoloji Yorum Yok

Android Facebook Uygulaması Nasıl İndirilir

Kullandığınız telefonun işletim sistemi veya tabletinizin işletim sistemi android ise Facebook üzerinden chat yapmak artık çok kolay. Android Market’te ücretsiz olarak dağıtıma sunulan Facebook uygulaması an itibari ile 5.340.000 defa

Telefonlar 1 Yorum Var

Spot Samsung Galaxy S6 ve Edge

Samsung 2015 yılının ilk çeyreğinde amiral gemisini patlattı. S5 serisinin devamı olan galaxy s6 ve edgeyi tanıtarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. iPhone 6 ve 6 Plus çıktıktan sonra S6 ile

Teknoloji Yorum Yok

Spot, Kaçak, Çakma HTC One X, S

Gittikçe kalitesinden söz ettirmeye başlayan bir firmanın spot telefonları hakkında bilgi vermek amacında bu konu düzenlenmiştir. Sabırlı ve dikkatli bir şekilde okursanız istediğiniz çoğu bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz problemler, çözüm

463 yorum var.

 1. yunus
  Ocak 18, 12:52 Reply
  ben alacamda abi spotmu kvk mı nasıl bilecem 2 el alacamda cvbnızı sabırsızlıkla baklıyom kendınıze ıyı bakın
  • Mustafa
   Ocak 20, 00:28 Reply
   Kayıtlı emei numarasını sorgulatın. Telefonun orjinal marka ve modeli çıkmıyorsa spot demektir. Emei çıkmıyorsa da spot demektir.
   • ali
    Haziran 18, 20:53 Reply
    altaki soruma cvp verirsen acil çok iyi olacak yardımcı olurmusun abicimm..
   • ceren
    Ağustos 07, 14:13 Reply
    ya ben dun bıtane telefon aldım bire bir orjınal ama hattı taktım calısmıo ımealne baktrdım es 2 nn ustune kaytlı dedı ya benım anlamadıgım aldıgım kısı telefoncu ve kendı kullanıo cakma olsa o alırmı ? oda ole dedı ya cok mutsuzum bana bıseyler solermısınız
    • Mustafa
     Ağustos 07, 16:25 Reply
     Çalışmıyor derken telefon şebekesi mi çekmiyor yoksa hiç mi açılmıyor? Ona göre bir şeyler söyleyeyim
   • saffet
    Eylül 08, 17:42 Reply
    s3 lerde güncelleştirme oluyor mu ?
    • Mustafa
     Eylül 08, 23:22 Reply
     Güncelleştirme geliyor fakat yüklemelerde problem oluyor(spotlar için diyorum). Güncelleme işlemi için telefoncuya götürmeniz lazım.
  • ali
   Haziran 18, 20:49 Reply
   ben yutdışından orijinal samsug s3 getittirdim ve imei çaktırdım telefon herşeyi orjinali ile aynı ancak yazılım güncellemesi modifiye edildi diyor birde 3G uyumlu değil diyor ne yapabilirim
   • Mustafa
    Haziran 20, 18:46 Reply
    Spot güncellemelerinde problem olur çoğu zaman. Tekrar güncellemeniz gerekiyor, spotculara götürmenizi tavsiye ederim.
  • erhan
   Temmuz 03, 16:37 Reply
   netten satılan 200 liralık s 3 ler sağlam oluyomu güvenilir mi ?
 2. özkan
  Ocak 29, 00:44 Reply
  ama ben netten baktımm 200 300 tl ye fillandia malı kasa orjinal andiroid işletim sistemini burda yapmıslar ve iki yıl garanti veriyorlarr bunlarlar ilgili bilginiz varmı
  • Mustafa
   Ocak 29, 21:13 Reply
   Onlar yan sanayi Özkan. Birebir aynısı değil yani. Örneğin dokunmatiği çok iyi değil, ses kalitesi iyi değil vs. gibi özellik farkları var.
  • mazlum
   Mayıs 22, 18:44 Reply
   iki yıl garanti söylüyorlar, hiç kapanmaz garantisi veriyorlar, ben aldım bir hafta geçmedi telefon kapandı, şirketi arıyorum sekreter söylüyor tamam biz sizi ararız diyiyorlar ama nerde aramak 10 defa aradım onları anlıyacağınız param ğitti telefonun kutusunda garanti bile çıkmıyor ...
  • tuncer
   Haziran 07, 00:20 Reply
   sakın aldanıp almayın ben aldım özelliklerine bakarken ekrana bir kaç defa dokundum .. ekran çıtır çıtır kırıldı
 3. Sakın
  Ocak 30, 13:06 Reply
  bence almayın hiç tavsiye etmem
 4. yardım
  Şubat 04, 16:34 Reply
  bende var bi tane telefon çin malı ama internete baglanmıyor bu nasıl yapabilirim telefon galaxy s3 ama programlar farklı bana bı yardımcı olurmusunuz...
  • Mustafa
   Şubat 05, 05:02 Reply
   Merhaba,Kullandığınız hattın müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. İnternete bağlanamadığınızı, telefonu yurt dışından getirdiğinizi söylüyorsunuz. Size mesaj olarak internet ayarları geliyor. Onları kayıt ediyorsunuz. VPN ayarlarıydı sanırım. Google üzerinden aratın VPN ayarlarını. Bulabilirsiniz. Bununla ilgili uygulamalarda var.
  • hande
   Nisan 11, 18:09 Reply
   bende almak istiyorum yaaa
 5. mehmet can
  Şubat 24, 14:23 Reply
  merhaba abi ben yurt dışından alacamda pasaporta kaydettirince telefon kapanıyomu şimdiden teşekkürler
  • Mustafa
   Şubat 24, 15:56 Reply
   Merhaba Mehmet. Pasaporta kayıt ettiğiniz zaman kapanma olmuyor. Orjinal gibi kullanıyorsunuz.
 6. ali
  Şubat 24, 21:08 Reply
  400tl ye satısa sunulmus suan facebook ta cok reklam veren var,spot,orjinal ürün ve 2 yıl telpa garantılı,kapanmamaya karsı tarafımızdan garantili diye...Buna yapacagınız bı yorum varmı?alınırmı?
 7. ismail
  Mart 01, 19:33 Reply
  bn 700 tl ye aldım kamerası kötü 8 mp alakası yok sizce bu cakma telefnmu yardmcı olursanz sevnrm
  • Mustafa
   Mart 02, 22:41 Reply
   Evet İsmail, çok büyük bir olasılık ile yan sanayi spot almışsınız. Orjinal spot değil.
  • Furkan
   Mart 10, 20:43 Reply
   Kardeşim anlayamıyomusunuz telefonun orjinal olup olmadıgını ekran renk kalitesi,telefonun yazı tipi filan anlaşılır tipler 700 tlde yani fena yazık olmuş
   • isimsiz
    Mayıs 19, 22:06 Reply
    bu telefonların iki türlü modeli var kardeşim birincisi galaxy 1930 bide baska var i930 1290 tl oburu 600 700 civarında yani çakma değil 8 megapixel bulanık çeker yakınlasır güzel çeker
 8. neşe
  Mart 07, 13:36 Reply
  ben 300 tl ye aldım yan tel daha bana ulaşmadı yarın gelecek dubaide üretilmiş, birebir aynı 2 yıl garantili ve faturası ile birlikte gelecekmiş sizce yanlışmı yaptım:(
  • Mustafa
   Mart 07, 21:10 Reply
   Merhaba Neşe,Yan sanayi almışsınız. Büyük ihtimal beklentilerinizi karşılamayacak ve pişman olacaksınız :) Dokunmatiği hassas olmayacak, kamera çözünürlüğü iyi olmayacak vs. gibi nedenlerden dolayı keşke almasaydım diyeceksiniz. Ben öyle düşünüyorum.
 9. neşe
  Mart 07, 14:21 Reply
  ACİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİLL CEVAAAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPP
  • Erol
   Mayıs 21, 12:53 Reply
   nese benden sana tawsıye telefon alıorsanız once kendınız gorun ondan sonra almaya karırınızı verın sımdı sız cıhazı sadece foto olarak goruyorsunuz daha sonra sıze geldıgınde hıc alakası olmayan bı cıhaz ıle karsılasıorsunuz bnce bakın bunların cok ılde satıs noktaları var yurt dısından alcam dıosanız aracı bırısı olması bnce daha iyi olur cunku bu cakmalardan bn hıc hayır gormedım hepsınde mutlaka bı sıkıntı cıkıor TEsekkurler:::!
 10. neşe
  Mart 08, 08:50 Reply
  valla nasıl böyle bir salaklık ettiysem kendime şaştım kargo bugün getirecek tesliö almasammı:)
  • Mustafa
   Mart 09, 22:54 Reply
   Teslim alın para vermişsiniz sonuçta da pek memnun kalmazsınız gibi geliyor bana. Sonucu buradan paylaşırsanız bende merak ettim :)
   • Furkan
    Mart 10, 20:45 Reply
    dubai malı yine birebir aynı gibi fena değil çaktırmaz kendini
   • neşe
    Mart 11, 08:20 Reply
    bugun gelecek yahu alacaz artık napalım akılsız başın cezasını cüzdan çeker:)
 11. neşe
  Mart 11, 08:21 Reply
  ilk size söyliycem telefonla ilgili fikrimi bakalm :)
  • Mustafa
   Mart 11, 10:36 Reply
   Ahaha inşallah beklediğin gibi çıkar diyeceğim de tam olarak nasıl bir şey bekliyorsun onuda bilmiyorum :D Hadi bakalım merakla bekliyoruz, heyecan dorukta :)
 12. neşe
  Mart 11, 12:46 Reply
  :)tam olarak mutfak robotu işlevi yapan bi tel bekliyorum;)
  • Mustafa
   Mart 11, 15:59 Reply
   Ahahah mikro dalga fonksiyonu da olur inşallah :)
 13. neşe
  Mart 12, 08:26 Reply
  yaaa yok böyle bi telefon:) tahmin et ne oldu:)
   • hamza
    Mayıs 03, 09:50 Reply
    nasıl alabiliriz bi telefon numarası yokmu sizin
 14. neşe
  Mart 12, 13:18 Reply
  BEĞENEBİLİRDİM KUTUNUNN İÇİNDEN TEL ÇIKSAYDI SADECE Bİ KULAKLIK ÇIKTI SÖZDE YANLIŞLIK OLMUŞ ALLAHTAN KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİNİ TERCİH ETMİŞTİM:) KIRK KEZ ARADILAR ÖZÜR FALAN DİLEDİLER SÖZDE ÜRÜN GELECEK BUGÜN:-P
 15. neşe
  Mart 12, 13:22 Reply
  yani anlayacağın hem telden hem mutfak robotundan hem mikrodalgamdan oldum:) hastanede çalışıyorum ben hastanede adım s3 neşeye çıktı buda cabası:)
  • Mustafa
   Mart 12, 17:40 Reply
   :)) bende geldi de begendin sandim. Sana hayir yok s3ten :D
  • efsane
   Mayıs 25, 22:45 Reply
   valla bende aldım geçen gün geldi kore malı kamera kötü bi kere dokunmatik iyi değil zaten es3 benzeri aynısıda değil bide ses sorunu var çok uzaktan çok az ses alabiliyorum konuşunca
 16. olcay
  Mart 12, 19:21 Reply
  merhaba bendeki s3 ten kimsede yok heralde 600 tl ye konyadan aldim ve gayet memnunum ;) dokunmatigi orjinal ile 100 % ayni hassaslik ve hiz olarak 100% ayni, ozellikleride 98% ayni cok kucuk bir kusuru var oda batarya ve simkart girislerinin yerlerinin degisik olmasi. onun disinda orjinaliyle birebir ayni replika.d pardon telefonum kendine replika denmesini sevmiyor orjinal dicektim ;)
  • mehmet
   Mart 13, 20:32 Reply
   Netten güvenilen site var mı arkadaşlar 600 tl civarında
   • bulent
    Mart 29, 13:11 Reply
    sanalpazar.com ben aldım 500 tl ve çok memnunum 2 aydır kullanıyorum hemen hemen bütün özellikleri aynı görüntü kalitesi dokunmatiği wep de dolaşım mükemmel bi telefon bazı özellikleri yok s.voıce gibi ama 500 tl ye on numara telefon
 17. yasir
  Mart 14, 16:21 Reply
  Ya bende spot aldim guzel ama pil renfinin yesil olmasini istiyorum nerde ayarliyoruz
 18. neşe
  Mart 15, 08:50 Reply
  aldım da benim tel DOKUNMAMATİK :) yani bütün mahalle aynı anda dokunuyoruz ancak anlıyor:)
 19. Mustafa
  Mart 15, 12:37 Reply
  :))))))))))))) çekiçle vur çekiçle
 20. neşe
  Mart 15, 13:34 Reply
  oyun oynuyorun işte bi ona yarıyo:)
 21. murat demir
  Mart 15, 20:59 Reply
  bendeki s3 ün bataryası şişik bi durumda ve 10 dakika gitmiyor hiç bi yerdce de bataryasını bulamıyorum telden cok memnunum ama batarya sıkıntısı var bilenler yardımmmmm
  • Mustafa
   Mart 15, 21:09 Reply
   Telefonu aldığınız yerde vardır muhakkak. Orjinal batarya almanızı tavsiye ederim.
   • mustafa
    Nisan 04, 08:02 Reply
    Kardeş bende bügün gidip kore malı spot alacagım onla ilgili bi yorum yapabilir misin adama sordum spot dedi.
 22. sezgin
  Mart 17, 18:46 Reply
  bnde 400 liraya aldım hiç bir degişiklik yok ve dokunmatiginin hassaslıgı cok cok ii mükemmel orjinal neyse oda o cokta memnunum
 23. neşe
  Mart 18, 08:42 Reply
  VAY BE Bİ BENMİ MAĞDURUM VAY ARKADAŞ YA VALLA:( NEYSE ZATEN ALIRKEN TEK AMACIM KARPUZ KESME OYUNUNU OYNAMAKTI:) YA BANADA YARDIMCI OLUNDA BENDE BULAYIM ŞU SİZİN S3 LERDEN
  • Mustafa
   Mart 18, 12:26 Reply
   Alırken diyeceksin ki "Orjinal spot istiyorum", Fruit oyunu da bir süre sonra sıkıyor :D Candy Crush Saga indir bence
   • ali yılmaz
    Mart 21, 15:41 Reply
    nereden aldın site adını veya aldığın yerin telefonunu ver
    • Mustafa
     Mart 21, 16:36 Reply
     Ben almadım Ali. Sadece konusunu yazdım ve olayı anlattım.
    • turan
     Nisan 15, 20:49 Reply
     arkadaşlar ben size yardımcı olayım android s3 5 megapiksel kamera 390 tl artı kargo ismi ***** arayın tavsiye ederim ben 3 tane tel aldım söyledikleri tüm özelliklere sahip.Not: Bu yorumda bulunan uygunsuz yazılar editör tarafından düzenlenmiştir.
  • ugur soyubol
   Nisan 15, 18:35 Reply
   Bu yorum editör tarafından düzenlenmiştir.Not: Burada s3 satışını yapmıyoruz. Reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişim bölümünden irtibat kurun.
  • ozan
   Temmuz 10, 15:29 Reply
   var nese samsun s4 800 lira bıre bır aynısııı not2 600 tl
 24. neşe
  Mart 18, 13:22 Reply
  canımm ya oyun indiriyomu internete giriyomu hiiç sormuyon:)ya kayseride bulmak zor istanbula gitcem yıllık izinde ordan bakarım artık:)
 25. neşe
  Mart 18, 13:24 Reply
  şimdilik galaxi ice 2 kullanıyormun zaten:) yarın doğum günüm herkese bana s3 alındedim belki bi alan olur:) umut fakirin ekmeği:)
  • Mustafa
   Mart 18, 13:52 Reply
   Ahaha yuh girmiyor mu internete? Sen onu ütü olarak kullan girmiyorsa. Ne işe yarayacak net yoksa :D İstanbul'da Doğubank var sirkeci de. Orada bulabilirsin. 1000 TL civarındadır herhalde şuanda. Biraz daha bekle S4 çıkıyor
 26. neşe
  Mart 18, 16:32 Reply
  ütü değil ya beni kızdıranların kafasına fırlatıyorum havalı oluyor hem:)
  • Mustafa
   Mart 18, 16:44 Reply
   Vay be, s3 fırlatıyor. Zenginliğin gözü kör olsun:)
   • Özcan
    Kasım 12, 00:05 Reply
    ArkadasLar Valla Bende Bugun Bi Es3 Aldım Bire Bir Ama Özelikler Aynı Deil Ben sadece Aloo Desin :) Bide Nete Girmek için Almıştım zaten Ama Genede iyidir Parasına GÖre Yani
  • Mesut
   Mart 18, 18:37 Reply
   O kadar zenginsen bana da alsana bir tane
   • Mustafa
    Mart 18, 22:18 Reply
    Mesut bence bırak s3'ü falan. Neşe bizi diskoya götürsün ahah
 27. yasemın
  Mart 19, 02:11 Reply
  merhaba samsung galaxy s3 mini ne kadar beyaz olacak en kısa zamanda cevabınızı beklıorum....
  • Mustafa
   Mart 19, 07:33 Reply
   merhaba, 800-900 TL arasında sıfırları. Net üzerinden 700 TL'ye kadar bulabilirsiniz.
 28. neşe
  Mart 19, 08:37 Reply
  :)ben bıraktım o işleri :-p benim caaanım telefonumla dalga geçmeyin hayır bir s3 kolaymı yapılıyo:) yaaa satan firma bide aramış memnun kaldiysanız ikincisini yarı fiyatına gönderelim dio adam baktıkı kek kokuyo elindeki tüm telleri bana satacak:)
  • Mustafa
   Mart 19, 09:45 Reply
   :)))))))))) koli koli alırsın sen. biz anlamayız. diskoya götürceksin bizi Mesutla :D
 29. neşe
  Mart 19, 08:38 Reply
  bu arada mesut nazar etme ne olur ÇALIŞ seninde olur:)
 30. neşe
  Mart 19, 09:56 Reply
  :) disko misko zamane gençliği işte:) ne işim var öyle yerlerde tarzıma aykırı ben evimde oturuyum mis valla çalışmaktan evin yüzünü görmek nasip olursa şayet:) kayseriye gelin gezdiriyim sizi iskender ısmarlarım:) kardeşcikler:)
  • Mustafa
   Mart 19, 10:00 Reply
   İstanbul'da gezilecek daha çok yer var. Disko da var burada, Kayseri de ne işimiz var. Biz Mesut'la takılırız o zaman, kendimiz gideriz diskoya :D
 31. neşe
  Mart 19, 10:03 Reply
  aman iyi beni s3 ümle yalnız bırakın :)
  • Mustafa
   Mart 19, 10:10 Reply
   s3'ün ile iyi dövüşmeler sana. bıçakla vur bıçakla:d
  • uğur
   Nisan 26, 11:50 Reply
   arkadaşlar yazık paranıza uğraşmayın bunlarla dolandırıcı hepsi yazık sizde mağdur olmayın neşe gibi....
 32. neşe
  Mart 19, 10:13 Reply
  ben onu dokunmadan seviyorum canım sonuçta en gerçek sevgi dokunulmaz olandır ahahaaaaha:)
  • Mustafa
   Mart 19, 10:23 Reply
   :))))))))))) helal olsun çok iyi bağladın
 33. neşe
  Mart 19, 11:59 Reply
  bu arada mesut senden çekindii için söyleyemiyormuş ama senle diskoya gitmektense benle iakender yemeyi tercih edrmiş :) biz öyle duyduk:-p
  • Mustafa
   Mart 19, 13:27 Reply
   zıkkımın kökünü yesin, hemen sattı demek. hain :p
 34. irem
  Mart 23, 13:09 Reply
  ben kaçak galaxy s3 aldımda,desen kodunu unuttum defalarca denedım sonra g-mail istiyor yaptım girilmiyor.bılgısayardan denedım oluyor ama telde kullanıcı adı veya sıfre yanlıs dıyor dellenecem yardımcı olurmusunuz?
  • Mustafa
   Mart 23, 14:13 Reply
   Telefonu aldığınız yere götürürseniz fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz. Hafıza kartını çıkartın. Format attırın. En akıllı çözüm bu görünüyor şuanda.
  • hüseyin
   Haziran 05, 22:19 Reply
   *2767*3855+ yap acil aramada factory forat içindekiler siliir ama sorun düzelir... Kolay Gelsin...
 35. MelihCan
  Mart 30, 22:27 Reply
  Arkadaşlar Spot Tavsiye Eder Misiniz?? Acil Cevapp Lütfen
 36. mustafa
  Nisan 04, 08:08 Reply
  Mustafa bu konuya acil cevap ver adaşız ne de olsa :) galaxy s3 kore malı bana spot dedi fiyatı 450 tl ne diyorsun ?
  • Mustafa
   Nisan 04, 15:41 Reply
   Kesinlikle alma derim adaş. "Orjinal Spot" mu? diye sor. Yan sanayi ise hiç alma. Yorumları okursan Neşe diye bir nick var. O da böyle Çin-Kore malı aldı. Mahallece ekrana dokunmamız gerekiyor algılaması için demişti :)
 37. Kader
  Nisan 04, 16:58 Reply
  Bi arkadaşım bana s3 hediye etti. Sanırım orjinal değil. Gerçeğiyle hiçbir alâkası yok kamerası berbat. İnternet ayarlarını yapamıyorum olmuyo müşteri hizmetlerini aradım onlarda yapamadı telefoncuya götür dedi. Format atılsa kamerası falan düzelir mi kiii :)
  • Mustafa
   Nisan 04, 19:33 Reply
   Yani telefonun orjinali 1600-1700 TL. Çakmaları 300 TL'ye dahi var. Aradaki fiyat farkına bakılarak ne kadar dandik bir şey olduğu anlaşılır. Kamerada problem varsa format işe yaramaz. Dokunmatiği de çok kötüdür tahminimce. Siz o hediyeyi verenin kafasında kırın bence.
 38. Ali
  Nisan 04, 17:29 Reply
  Acaba wifi özelliği var mı çin malı s3 te ?
 39. Kader
  Nisan 04, 21:36 Reply
  Olmaz diyosun yani. O da başkasına aldırmış bin tl vermiş. Hediye sonuçta bişey söylemekte istemiyorum mahçup olmasın diye :) wifi falanda yok interneti olur mu peki müşteri hizmetlerini aradım yapamadılar orjinal değil dediler telefoncuya götür dediler birde
 40. sedat
  Nisan 07, 13:42 Reply
  peki kardeşim biz vodofon türksel avea neyse aradığmızda telefonun meailne bakmıyorlarmı e bakarlarsa 3310 da internet olmıycana göre lütfen cevaplayın
  • Mustafa
   Nisan 07, 14:55 Reply
   telefonun kayıtlı olduğu mail adresi onları ilgilendirmiyor. onların işi sizin sorununuzu çözmek. bir problem çıkmaz merak etmeyin
 41. neşe
  Nisan 08, 08:39 Reply
  benim telefonumu övme arkadaş herkese:)
  • Mustafa
   Nisan 08, 20:19 Reply
   sen ve telefonun yaşıyor musunuz hala :D
 42. Kemal
  Nisan 08, 16:29 Reply
  gerçek spotlar iyi ama ucuz olanları bende tavsiye etmiyom
 43. emre
  Nisan 08, 21:03 Reply
  ben 450 liraya s3 almayı düşünüyorum fakat anroid 4,1 dediler kamera 5 mp dediler sizce doğrumu bide andoroid çince yazılımmı dır sizce şimdiden teşekkürler
  • Mustafa
   Nisan 08, 21:17 Reply
   450 TL spotlar yan sanayi oluyor emre. Orijinal s3 beklemeyin, çoğu özelliğini kullanamayacaksınız. Kamerası 5 MP demişler fakat orijinal halde 8 MP kamerası var. Android 4.1 olması güzel, zaten en son çıkan 4.2 sürümü. Aldığınız yer günceller onu da telefon güzel değildir. Almayın derim.
   • emre
    Nisan 09, 15:56 Reply
    android oyunlarını çince açmaz dimi ? peki senin 500 600 lira arasında tavsiye edebileğin bi telefon varmı androidli
 44. neşe
  Nisan 09, 08:50 Reply
  ya telefonu ablamın küçük kızına verdim ayrıldık yani zor oldu ama bitti:) bende yaşıyorum çok şükür ölsemiydim s3 üm çakma diye:)
  • Mustafa
   Nisan 09, 10:38 Reply
   her güzel şeyin bir sonu varmış, çakma iphone 5'e kısmet artık :))
  • emre
   Nisan 09, 15:57 Reply
   neşe telefon nasıl dı dokunmatiği filan
 45. neşe
  Nisan 09, 12:29 Reply
  yok artık istemem ben ace 2 ile mutluyum:)
 46. sedat
  Nisan 09, 16:25 Reply
  sağolun yardımcı olduğunuz için benm adanada bi arkadaşm var 180 tl ymiş ama o adamla anlaştı işte müşteri buluveririm falan dedi 100 tl ye alıyo o yüzden alıyorm zatn
 47. sedat
  Nisan 09, 16:26 Reply
  sağolun yardımcı olduğunuz için benm adanada bi arkadaşm var 180 tl ymiş ama o adamla anlaştı işte müşteri buluveririm falan dedi 100 tl ye alıyo o yüzden alıyorm zat
 48. sedat
  Nisan 09, 16:32 Reply
  peki arkadaşlar gerçek galaxy gibi olurmu interneti sizce ??????????
 49. neşe
  Nisan 10, 13:15 Reply
  emre telefonun bi dokunmatiği yok canım dokunmamatik benimki:) berbat ya hatta berbat ötesi almayı düşünüyosan alama derim
  • emre
   Nisan 10, 14:57 Reply
   peki androidi nasıl işlemcisi menü flan çin değil dimi oyunları açıyomu ...... :D
 50. emre
  Nisan 10, 15:01 Reply
  ya ben s3 sadece oyunlar için alcam oyun oynamak için android oyunları açıyormu diye merak ediyorum açarsada oyunları çincemi açıyo yardımcı olursanız sevinirim :D
  • Mustafa
   Nisan 10, 16:03 Reply
   Yan sanayi alırsan oyunları açsa dahi dokunmatiği iyi olmadığı için oynayamazsın Emre. Oynarsın da adı oynamak olmaz. Telefonda kavga edersin kısaca :)
 51. can
  Nisan 11, 01:59 Reply
  bu orjinal spot dediklerinizin fiyatı ne kadar aralığında acaba bikaç gün içinde almayı düşünüyorum parayı çöpe atacam diyede korkuyorum biryandan :(yardımcı olursan sevinirim hacı
  • Mustafa
   Nisan 11, 06:53 Reply
   Orjinal spot dediğimiz telefonlar şu anda 1000 TL civarlarındadır tahminen. İlk çıktığı zamanlarda 1200 TL civarlarındaydı.
 52. can
  Nisan 11, 21:38 Reply
  bugün biyerde 250 tlye buldum dokunmatiği ağırdı biraz ama kamerası güzel çekiyordu diğer özellikleride denedim oldu spot orjinal dediklerenize çok uzak bir telefonmu acaba
  • Mustafa
   Nisan 12, 10:42 Reply
   Evet Can, bayağı bir uzak. Alacağın yerde mutlaka orjinali de vardır. İkisine de bakabilirsin
 53. keremcan
  Nisan 12, 06:46 Reply
  bende almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim kore mali 600 tl. Fakat telefonu inceleme fırsatım var ne yapmamı önerirsiniz. Ha bide neşe illa birine yemek ısmarlamak istiyorsa ben kayseriliyim her konuda yardımcı olurum :):):)
 54. can
  Nisan 12, 15:44 Reply
  hangi özellikleri baya uzak mesela biraz açsan konuyu evet hayır diyosunuz sadece
 55. can
  Nisan 12, 23:50 Reply
  dostum hangi özellikleri baya bi uzak mesela benim uygulamalarımla pek bir işim yok wi-fi ve kamera özelliği yeter bana
  • Mustafa
   Nisan 13, 01:45 Reply
   Dokunmatikliği bayağı bir uzak mesela. Wifi'de pek problem olmaz, kamera çözünürlüğü biraz düşer. Yorumları okursanız bir arkadaşımız almış. Kamerası çok kötü değil diyordu. Yan sanayi spot kamerasına hiç bakmadım ama yorumları çok kötü değil.
 56. erkan
  Nisan 12, 23:56 Reply
  arkadaşlar galaxy s3 sipariş ettim 189 tl'ye.orjinal olmasını beklemiyorum ama kullanılabilir olur mu acaba :D
  • Mustafa
   Nisan 13, 01:45 Reply
   189 TL'ye pek kullanışlı olmaz gibi :)
 57. can
  Nisan 13, 14:11 Reply
  dediğin gibi bitane çin malı bakmıştım dokunmatiği yavaştı gerçekten
 58. erkan
  Nisan 13, 16:57 Reply
  peki nasıl bir telefon beklemeliyim :D
 59. umut
  Nisan 14, 01:09 Reply
  İpon 4s sahte iyimi wifi filan acilirmi
 60. umut
  Nisan 14, 01:10 Reply
  İpon s4 sahte iyimi acaba wifi filan acilirmi veya s3de
  • Mustafa
   Nisan 14, 13:08 Reply
   İpon s4 nedir? Galaxy'i soruyorsanız evet açılır. Wifisi iyi yani.
 61. umut
  Nisan 14, 01:12 Reply
  S3 sahte orjinaliyle aynimi acaba google play store aciliyormu
  • Mustafa
   Nisan 14, 13:07 Reply
   Açılır büyük ihtimalle. Sahte yaparken işletim sistemini de değiştirmezler diye tahmin ediyorum :) Android ise play store çalışır
 62. keremcan
  Nisan 15, 13:48 Reply
  bende almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim kore mali 600 tl. Fakat telefonu inceleme fırsatım var ne yapmamı önerirsiniz. Ha bide neşe illa birine yemek ısmarlamak istiyorsa ben kayseriliyim her konuda yardımcı olurum :):)Diye birşey sormuştum size de mustafa bey yardımcı olursanız sevinirim
 63. nizam
  Nisan 17, 14:36 Reply
  arkadaşlar yorumları okudum şöyle samsung s3 lerden konuşulmuş cihaz mükemmel bi cihaz sipotlar olmasa orjinaline güçmü yeter iyiki spotlar var yoksam bi cihazı 1 1500 alırsın adamlar koçlar gibi yapmış ben memnununu internet mükemmel fes mükemmel algılama mükemmel alanda yazmış almayanda alın kardeşim alın cihaz harika esen kalın
  • vahdet
   Haziran 14, 07:01 Reply
   ya kardeş bende internetten s3 mini die bi tlf aldım 190 tl ye bende wifi yok ve internete giremiyorum ıme baktım a52 die simens bi tlf cıkıo peki nasıl çalıştırabilirim yardımcı olurmusunuz bana
 64. nizam
  Nisan 17, 14:40 Reply
  ha bide navigasyon mükemmel orjinallerine taş çıkardır andoroitten indir kur mükemmel cihaz birebir adı spot çin işte sadece cihazın püs noktası android olan bi cihazın imeilini attırın eger attırmazsanız cihaz sorun yapar sorunda diyelimki eski 3310 noki yanın imeilini attırdınız cihaz 3310 noki olarak çalışır internette zayıf olur 3g işlemez 2 gden çalışır android telin imeilini attırırsanız cihaz birebirdir bunu bilen yok işte yardımcı oldumsa ne mutlu bana
 65. Burhan KAZAK
  Nisan 19, 14:44 Reply
  Medcell garantili satılan ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Saygılar..
 66. nizam
  Nisan 22, 10:07 Reply
  bakın arkadaşım medceell demişiniz inanın okadar para verilmez dedigim gibi android işlemci bir telefonun imelini bulun attırın telefoncularda var 5 veya 10 tl ye atıyorlar bakın ozaman cihaza ya adamlar hertürlü özelligi vurgulamışlar saten olan programı gerekli programları android sitelerinden indiriyorsun orjinal s3 lerde böyle hazır lokma yok oyun olsun bilgi belge olsun o siteyi yani goople player göreceksin ordan indirip kur mutlu olursun şimdi arkadaşlar burda işin esbirisinde bilende yazmış bilmeyende cihaz güzel her türlü özelligi sizin elinizde indir kur kolay ve basit yani alın çag hızlı yüksek paralar baglanmaz 300 400 al işini görür ama dikkat et androidli olsun
 67. Recep
  Nisan 23, 10:49 Reply
  arkadaşlar bu alınır mı acaba alıp da ortada kalmak istemiyorum
 68. ahmet
  Nisan 25, 12:43 Reply
  herkese slm arkadaşlar bana suriyeden samsung s3 geldi kayıtlı ama birebir orjinal deyilorjinal kapatığımda samsung s3 yazıyor aldığım ise andiront yazıyor nasıl değiştirebilirim
  • Mustafa
   Nisan 25, 16:19 Reply
   O konuda bilgim yok Ahmet, bilen arkadaş varsa cevap verir.
 69. Can
  Nisan 25, 13:14 Reply
  S2- S3 bence hepsi boş.. kullanıma gore degısıyor ama kımsenın bahsetmedıgı bırseyden bahsetyım.. Telefonun sar egerlerı. yanı kısaca yaydıgı radyasyon degerlerı çok onemlı. Çin mallarında cok cok daha yuksek oluyor. Bıldıgın radyasyonla yasıyorsun. o yuzden dıkkat etmek gerek. Hersey bir yana orjınal telefon almaya bakın.. mesela ben s2'de mhl ıle hdmi yapıp nete tv den gırmek fılm ızlemek, oyun oynamak gibi bazı fonksiyonları kullanıyorum dock statıon da var daha ne olsun teknolojın geldıgı son nokta. 300 tl fazla vermmek ıcın bosuna kasılmaya gerek yok aslında.. ha ucuz telefon ıstıyorsanızda. para bırımı tl den dusk olan ulkelerden satın alabılırsınız. ben bılgısayarımı suudi arabıstandan getırtmıstım..ayrıca dusuk model bır telefon aladıgınız llakı strabıl romlarla androıd surumu yukseltebılırsınız. androıd cok geniş bence ugrasmaya eger ama w8 de patlamak uzere :)
 70. Sıradan Biri
  Nisan 26, 18:39 Reply
  Anlamadığım bir şey var çok sık bir şekilde böyle tipler karşıma çıkıyor kendimi tutamaz oldum sonunda; Arkadaşım kalkmışsın böyle bir konu hakkında yazı yazıyorsun teknoloji konusundaki bilgini yargılamıyorum ama mail diye yazdığını sonraki yazılarında emei diye düzeltme ihtiyacı duyuyorsunda insan bilmese bile açıp bakıp araştırır nasıl yazıldığını. IMEI olmasın o dediğin... onu da geçtim sen sonrasında bunu kalkıpda ımeı diye yazmaya kalkarsın şaşırmam doğrusu :) ingilizce bir açılıma sahip olduğu için yazıyorum buraya da öğren tamam mı :) imei : International Mobile Equipment Identity (Uluslararası Mobil Cihazı Kimliği)
 71. ege
  Nisan 26, 22:52 Reply
  Bende lg l9 var. Satıp s3 almayı düşünüyorum. Napiyim aliyimi panpa :)
  • Mustafa
   Nisan 26, 23:44 Reply
   Al panpa çok güzel telefon. Bol bol caps atarsın :D
 72. _Erdi_
  Nisan 27, 04:14 Reply
  Selamın aleyküm. Mustafa biladerim bi kaç sorum olucak cevaplarsan sevinirim.300-350 lira bi bütçem var.yaklask 1 aydır kafama uygun yeni dokunmatik ekranlı telefonlardan bakıyrum. Bi kaç arkadaşmda grdüm samsung galaxy ice'lar cok hosuma gtti şuanki piyasanın teknolojik özellikleri ice'da yeterince olmasada beni tatmin edebilen bi telefon.telefonun 0 fıyatları 450-500 arası 2 el fyatları temizligine göre 200den 400e kdar var nette 2.el temiz bütçeme uygun bitane arastırırken sahibındende 315 e 0 galaxy ice ilanı gördüm.ilanı ilk gördügmde çok mtlu oldum. Snra bi sakatlık var bu iste diye aklıma bi süphe dustu. Adamı aradım. Karsıda fatihdeydi heralde. Sordum tfnu nedır flan dye. Orjınal spot mal gümrük malı 2 ay dukkan garantısi var dedi..benim sorum. -bu telefonu aldgmda ne gbi sorunlarla karsılasabilrim -2 ay snra telefon kapanırsa baska bi imei numarası üzerinden tekrar actırabilırmiym.? -telefonun arkasında made in kore yazısını ve actımda *#06# yaptgmda cıkan imei numarasnın bataryanın altndaki numarayla uyusması telefonun orjinal yani baska bi telfnun imei si ile klonlanmamıs oldugunu gösterirmi.? -bu orjinal 0 spot telefonun normal burdan alınan 0 telefondan garantı dısında bı farkı varmı.? -ve telefonun gercekten orjinal spot oldugunu tam olarak nasıl anlarım. Orjınal ıle cakma arasndakı farkı blrm ama bundada ole anlaslyomu. .Smdıden ck tsk edrm tkrar.Cevaplarnı ve tavsyelrnı sbırszlıkla bklyrum..))
  • Mustafa
   Nisan 27, 04:38 Reply
   Merhaba Erdi, sırayla cevap vereyim.1- Telefonu aldığında kamerasını kontrol et(video kaydet, resim çek falan), internete bağlanmayı dene, ayarlarını falan dene. Yani karşılaşabileceğin sorunlar uçsuz bucaksız. Her şey çıkabilir karşına ama genelde internet ve kamera sorunları çok sık oluyor. Bunlara bakarsan pek sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Alırken mutlaka 2 gün deneme süresi istersen daha iyi olur.2- Telefon imei numarasından dolayı kapanırsa tekrar yeni imei attırarak açtırabilirsin tabi ki. Bunu 40-50-60 TL civarlarında fiyatlara yapıyorlar fakat genelde replika satanlar kapanma olayına garanti vermek zorundalar. Alırken "Kapanırsa getiririm ağabey." demen senin için yararlı olacaktır.3- Telefonun arkasında "Made in Kore, Made in China" gibi şeyler yazıyorsa orjinal spot değildir. Orjinal spot denilen olay, KVK garantili telefonlar ile birebir aynısının olması. KVK garantili telefonlarda hiç gördün mü made in china falan? Ben görmedim ama orjinalinde varsa şayet spotunda olması doğaldır. Zaten spot ise imei numarası mutlaka başka telefonun numarasıdır. Bunu anlamak için müşteri hizmetlerini arayıp "Cihaz modelim sizde ne olarak görünüyor?" diye sorman yeterli olacaktır kardeşim.4- Orijinal spot'un garantilisinden hiç bir farkı yok.5- Spot ile gerçeği arasında farkı anlamak için 3-5 dk incelemen gerekiyor telefonu. Öncelikle dokunmatiğini zaten anlarsın. Telefonu almadan önce samsungun web sitesinden telefonun özelliklerine bakarsın. Android sürümünü zaten söylerler. Cihazdan ayarlar bölümüne girersin. Android sürümüne bakarsın. Uymuyorsa bu işte bir şeyler vardır. Güncelleme yapmış olabilirler ama orijinal spotları satmadan genelde güncelleme yapmıyorlar insanlar baktığı için. Onun dışında kamera çözünürlüğüne, hızına falan bakarsın. Özellikle Ram değerine bakman çok önemlidir. Bu gibi detaylı özelliklerine bakarak anlayabilirsin.350 TL civarlarına Sirkeci'de Doğubank var. Oraya gidersen Galaxy Ice'dan daha değişik telefonlarda bulabilirsin o fiyatlara. Replika telefoncuların bulunduğu yer. Hem bakarak almış olursun. Özellikle spot telefonları netten almanı tavsiye etmem. Adam bire bir aynısı der. Kargo ile bir gelir alakası yok. Sirkeci'de Doğubanka gidersen daha sağlıklı karar verebilirsin.
 73. seckin
  Nisan 27, 13:43 Reply
  muhabbetlere baktım da bayağı açıklayıcı mustafa kardeş ben 2 gün önce aldım kargo bi gün de getirdi istanbuldan kırklareline benim paylaşmak istediğim şu facebook reklamlarında gördüm samsung galaksi s ııı şansa doldurdum formu 2 saat sonra bi bayan aradı onaylıyormusunuz dedi onaylıyorum dedim kapıda ödeme evet dedi 3 iş günün de gelir dedi 1 gün de geldi şaşırdım heyecanlandım aldım başladım kurcalamaya ama bi türlü batarya kapağını açamadım tam 3 saat uğraştım etiketinde gösteriyor ama korktum elimde kalıcak die en sonun da facebook hesabımda yazdım açmasını bilen varsa yazsın anlatsın eş dost anlattı koptular gülmekten ee haklılarda bu kadar teknoloji içindeyim ama kapağı açamadım sonra youtube den arattım oradan izleyerek açtım en sonun da sim kartı sd kartı taktım açtım telefonu ilk başta oo dedim çok iyi fakay camera özelliği çok vasat soluk bir görüntü hiç te dopadan esinlenmiş gibi durmuyor dedim sonra wi-fi yi aradım aradım yok bulamadım yok oğlu yok. mesaj yazmaya girdim tabii çok zor geldi dokunarak yazma ama wi-fi olsaydı satmazdım face hesaabıma ilan verdim aldığım fiyata veriyorum dedim 190 tl ye tabii millet arayan arayana 2 saat sonra sattım ne zararım nede kar ım oldu bu işte ama gizli bir deneyim kazandım reklamlarda göründüğü gibi değilmişdiceksiniz ki niye aldın göze aldım bu fiyata dedim illa bişey vardır ama hiç ummadığım özellik olmayın ca soğudum sattım bildiğiniz bi site varsa söyleyin tekrar alıcam alıcısı çok bu modelin elinde patlama olasılığı yok hemen satabilirim yeterki orjınalı gibi olsun ama replike olsun ucuz olsun ömrü umrumda değil her yeni bi gün de yeni model çıkıyor ömürlük kullanmayacağız dimi varmı bi bildiğiniz site ve son olarak bi telefona 300 den fazla para hayatta vermem sabah sı yeni modeli çıkıyor fiyatı düşüyor aynı borsa gibi gerek yok öle 700 lere 500lere 1000 lere
  • Mustafa
   Nisan 28, 03:09 Reply
   Paylaştığın için teşekkür ederim Seçkin. Bunu yeni alacak arkadaşlar okursa çok yararlı olabilir. Tecrübe konuşuyor sonuçta :)
  • Halit
   Haziran 28, 11:05 Reply
   Seckin kardsm facebookta hangi siteden aldin o galaxy s3 u? ben oradan sipariş ettirdim yarın gelecek senin dediğin gibiyse kötu..
 74. _Erdi_
  Nisan 27, 15:03 Reply
  eyw üstadım saolasın. Alırsam bu telefonu zaten ya gdip kendm alcam. Yada kargoya kapıda ödeme ypıcam kapıda bi 20dk incelerm bn onu parayı vermeden..) -bu orjinal spotların imei si mutlaka kopyadır diyosun olmayan yokmu peki. Olmayanı varsa *#06# yapıp ckan imei telefonun arkasndakiyle tutuyorsa kopya imei degil kendi imei si diyemezmiyiz,? -bıde made in ne yazması gerekiyor. Sagolasn bu kdar ilgilendigin için üstadm. Bu spotları arastırmak içın dün 4 saat forumlarda flan arastrma yptm hcbri tam kesin bsy yazmamş. En son buraya denk geldm. Allah razı olsun herseyi yazmssn..)
  • Mustafa
   Nisan 28, 03:03 Reply
   Yani spotun amacı zaten kopya imei numarası kullanarak vergiden kaçmak. Eğer ki imei sahte değil gerçek ise zaten Mobil Cihaz Kayıt Sistemi(MCKS.GOV.TR) bilgisi vardır. Onun bilgisi olunca da vergiden kaçamıyorlar tabi. O zaman da spot olmuyor işte, garantili oluyor :) Tutuyorsa zaten asla kapanma olmaz, bunun en güzel yöntemi müşteri hizmetlerini aramak kardeşim. Sen arayınca onlar senin cihaz bilgilerini biliyor imei numarasına göre. Şayet müşteri hizmetleri sana "galaxy s3 kullanıyorsunuz." derse imei numarası sahte değildir. Farklı bir telefon söylüyorsa, numara sahtedir.Made in diye bir şey yazmaması gerekiyor. Telefonun üstüne orijinallerde hiç made in yazdılığını görmedim ben şahsen. Bataryada China, Korea falan yazabilir de cihazın üstünde yazıyorsa sakat bir durum. Ben hiç denk gelmedim ve görmedim de. Spot kullanan arkadaşlarım da var, onlarda da yok sanırım. Bakar bilgi veririm sana :)Ne demek kardeşim, sen sağ ol. Aklına takılan başka bir şey varsa sorabilirsin.
 75. _Erdi_
  Nisan 28, 02:44 Reply
  biladerim ugrastıryrum ama cvp yazablrmsn rica etsem.)
 76. _Erdi_
  Nisan 28, 13:03 Reply
  eyw saolasın..) yk ben telefonun üzerinde yada bataryasnda degil hani arkada bataryanın altında imei numarasnın yazdgı yerlerde made in kore flan yazıyo ya orayı dyorum orjin spotlarda ne yazması lazm diye.? gerçi bu yeni dokunmatik telefnlarda yazıyomu blmyorum ama.. Bu arada sen istanbuldamı ikamet ediyosun..)
  • Mustafa
   Nisan 28, 17:25 Reply
   Ben hiç görmedim, daha doğrusu bataryayı kaldırıp da bakmadım yani altına. Bilgim yok, yanlış yönlendirmeyeyim seni :) Evet İstanbul'da ikamet ediyorum ben, avrupa da.
 77. mehmet
  Nisan 28, 16:48 Reply
  ya benim elimde kaçak galaxy s 3 var. tuş kilidini açarken desen kullanıyordum fakat kardeşim oynamış ve fzla sayıda desen denemesi yapıldı diyo google hesabı istiyo bnde hesap şifremi unuttum bi türlü açamadım. nasıl açacağım yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar
  • Mustafa
   Nisan 28, 17:22 Reply
   play.google.com adresine girin ve giriş yapmaya çalışın. Orada "şifremi unuttum" bölümü var. Gerekli adımları izleyin, şifrenizi alın yapamıyorsanız telefona format attırmak zorundasınız. Aldığınız yere götürürseniz size ücretsiz yardımcı olabilir veya herhangi bir telefoncu dükkanına götürürseniz çok cüzzi bir miktara halledebilirsiniz.
 78. almila
  Nisan 29, 19:13 Reply
  ya bende galaxy S3 aldım 200 tl ye kaçak olduğunu biliyorum ama orjinaline param yetmedi :D pişman mıyım bilmiyorum .. ama düzgün bişekilde kullanamıyorum bile :S ve ordaysanız biraz yardımcı olun da bu telefonu birlikte çözeLim :D
  • Mustafa
   Nisan 30, 01:31 Reply
   Hayırlı olsun güle güle kullanın :D Ne gibi bir yardımım dokunabilir Duygu Hanım? :)
 79. emre
  Nisan 29, 22:52 Reply
  ben bu hafta için s3 almayı düşünüyorumda 450 tl ye de anroid di hakkında bilgi verirmisiniz 4,1 dediler bana oyunları çince açmasından korkuyorumda ben - sizce çakma galaxy s3 mü yoksa orjinal s2 mi daha iyi :d
  • Mustafa
   Nisan 30, 01:33 Reply
   Ben orjinal s2 kullandım Emre ve çok memnundum. 450 TL'lik s3 yerime orjinal s2 almanızı tavsiye ederim. Hem daha garanti olur hemde özelliklerine bakarsanız s2 daha iyidir. İkinci el dahi olsa s2 her zaman replika s3'den daha iyidir diyebilirim. Yorumlarda çakma s3 alanların görüşleri var, "dokunmantiğine mahallece dokunmamız gerekiyor." şeklinde komik açıklama dahi geldi :)
 80. almila
  Nisan 30, 15:11 Reply
  şimdilik pişman değilim s3 Den inşallahta olmam :D
  • Mustafa
   Nisan 30, 16:22 Reply
   Orijinal alman en güzeli, spot dahi alacaksan orijinal spot olsun. Diğerlerinden fayda gelmez :)
 81. Ömer
  Mayıs 01, 18:46 Reply
  Sa arkadaşlar. Elime bir samsung s3 geçti şimdilik sadece özelliklerine vs bakıyorum internete girme , wifi balantısı veya herhangi bir sorun yok. yüz okuma kilidi ve diğer ayarların hepsi çalışıyor. Dokunmatiğinde hiç bir zorluk çekmeden tek bir tıkda alıyor. kamerasının özellikler kısmından baktıgımda 8 mp vs mevcut. şu an kullandığım telefon Nokia c6-01 onunla çektğim fotoğraf boyutları ve bugün elime geçmiş olan s3 le çektiğim boyutlar hemen hemen aynı. kalite bakımından da öyle. Ancak bir kaç telefoncuya sordum biri çin dedi diğeri kore felan. Bataryanın altında vietnam yazıyor. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. birde son olarak telefonun işlemcisinin hızını vs gösteren bir ayar menüsü varmı içinde. ben bulamadım da :S
  • Mustafa
   Mayıs 01, 20:19 Reply
   Merhaba Ömer, Bataryanın altında Vietnam yazması normal. Bataryayı çıkarttığın zaman gövde de "Made By Samsung" yazması da gerekiyor. Bunun dışında Uygulamalar-Ayarlar-Cihaz Hakkında-Durum menüsünde IMEI numarası bulunuyor. http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php adresine girin ve sorgulatın. Şayet "İthalat yoluyla kayıt edilen imei" yazıyorsa ve cihazınızın modelini doğru göstermiyorsa spot'tur. Orijinal midir değil midir onuda RAM'e bakarak anlayabilirsin. Menü tuşuna basılı tutun. Çıkan alt menüde en solda bulunan parçalı kek gibi bölüme tıklayın. Ram bölümüne geçin. 832 MB civarında ise işlemcisi normaldir. Onun dışında Cihaz Hakkında bölümünde kernel sürümü, android sürümü gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
   • Ömer
    Mayıs 01, 23:20 Reply
    289 MB Kullanılıyor 735 MB boş yazııyor
    • Ömer
     Mayıs 01, 23:25 Reply
     toplamı 1024 mb yapıyor ve buda 1 gb da tekamül ediyor :)
     • Mustafa
      Mayıs 02, 15:35
      O halde problem yok, spot olsa bile orjinaldir. IMEI sorgulattığın zaman hangi cihaz çıkıyor?
 82. hamza
  Mayıs 03, 09:52 Reply
  bir telefon bende almak istiyom
  • Mustafa
   Mayıs 03, 10:00 Reply
   Telefon satışı yapmıyorum Hamza Bey.
 83. hamza
  Mayıs 03, 09:54 Reply
  hemen bana göndersene telefon böyle
 84. remzi
  Mayıs 03, 20:24 Reply
  mustafa abi cin malı s3aldim wife varmi abi detayli.bilgendirirniz.
  • Mustafa
   Mayıs 03, 20:51 Reply
   Çin malları çok değişiklik gösteriyor. Yani tek bir tane çin malı yok, yüzlerce var. Onun için kesin bir şey söylemek mümkün değil ama genelinde var.
 85. şermin
  Mayıs 04, 03:17 Reply
  Merhabalar Geçen gün kuzenım galaksi s3 aldı 500 liraya inanamadım fiyatına ,bakmaya gittim.orijinal gibi hiç bir fark yok. dokunmatiği kamerası çözünürlüğü her özelliği orijinalle aynı.suriyeden getirtilmiş.bir telefoncuya gösterdik orijinal bu bataryası sahte sadece dedi. bende alsam mı almasam mı arada kaldım, alırsam bi sorun çıkar mı,kapanır mı. kapanırsa tekrar açtırabilir miyim, yoksa riske girmeyip 700 liraya galaksi s3 mini mi almalıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Mustafa
   Mayıs 04, 03:23 Reply
   Merhaba Şermin Hanım, Dediğiniz olaya "orjinal spot" diyoruz. Orjinal spotların gerçeğinden farkı yok zaten, vergi verilmediği sadece ismi öyle. Kapanabilir mi? Tabi ki kapanabilir. Bu yol yasal değil, ondan dolayı fark edildiği zaman anında kapatılır. 40-50 TL gibi fiyata tekrar açtırabilirsiniz. "Eyvah kapandı çöpe atayım" gibi bir şey yok. Hatta alacağınız yer kapanmasına garanti verebilir. "Kapanırsa getir." demelidir. Bunun sözünü alın. Tek riski şudur. Aldıktan 1 ay sonra teknik arızası olursa garanti kapsamına girmez. Örneğin 1 ay sonra kamerası çalışmazsa yapacağınız hiç bir şey yok. Telefoncuya götürüp tamir ettirirsiniz. Telefonun içi açılır ve değer kaybeder. Dikkatli kullanırsanız problem olmaz. Benim uzun zamandır kullanan arkadaşlarım var. Gayet memnunlar ama yok sıfır risk olsun diyorsanız da mini almanız daha mantıklı. Kafanız rahat olur, 2 yıl içerisinde arıza olursa gönderirsiniz garantiye. Yapar tekrar gönderirler.
 86. Naim
  Mayıs 06, 20:33 Reply
  Gümrük malı diye aldım orjınalın tıpa tıpı değil biraz farkı var kameradan ve hafızasından 2 gb olmasından ve hattımı takıgımda rehberdekı kısılerı tanıyor fakat aramıyor arkadasla beraber aldık boyle bı sıkıntı cıkmadı benı uzen tek sey telefonu 850 tlye aldım ve telefonu satmaya goturdugunde cın malı 100 150 ye alırz dıyınce sok oldum orjınal alın garantılı alın 300 400 hatta 500 verın temız alın derım . Ayrıca telefonu pasportunu yapınca acaba orjınal olurmu ?
  • Mustafa
   Mayıs 06, 21:37 Reply
   Pasaporta işlerseniz telefon orjinal olmaz. Donanımı değişmez yani. Aynı özelliklerde gerçek imei numarasına kayıtlı olur. Bu da size bir yarar sağlamaz.
 87. israfil
  Mayıs 09, 20:22 Reply
  s a kardes benım arkadas telefoncu s3 mini yi 300 tl gibi paraya getırtıyor orıjınal spot dedı bende bı bakıyım dedım getırtecek sence orıjınal spotmudur cın malı spot mudur ?
  • Mustafa
   Mayıs 09, 21:19 Reply
   A.s kardeşim, valla ne desem yalan olur. Mini fiyatlarını pek bilmiyorum. Kvk garantili fiyatlarına bak, arada çok fark varsa orjinal değildir ama mini fiyatları 500 TL civarında ise orjinaldir. Yanlış yönlendirmek istemiyorum yani
   • israfil
    Mayıs 09, 21:54 Reply
    eyvallah kardesım sagol ben teknosa da bımekste 800 900 civarı bı yerde spot 400 e gordum kullanma ımkanım olmadı bu arkadasta 300 falan deyınce bu kadar fark dogru mu gıbısıne sorayım dedım orjınal spot oldugunu nerden anlayabılırım kardesım
    • Mustafa
     Mayıs 09, 23:40 Reply
     *#06# yaparsın. IMEI numarasını http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php bu adresten sorgularsın. Şayet telefon modelini doğru gösteriyorsa spot değildir orjinaldir. Farklı telefon çıkıyorsa spottur. Orjinal spot olup olmadığını da ancak kullanarak anlayabilirsin. Dokunmatik hassasiyeti, ram'i, hafızası, kamerası, wifisi gibi özellikleri denemen gerekiyor.
 88. şeyma
  Mayıs 10, 23:47 Reply
  bir site var 299 tl ye satıyor gerçek midir
  • Mustafa
   Mayıs 11, 03:58 Reply
   orjinal değildir. yan sanayidir. almayın derim. keşke almasaydım dersiniz
 89. gülbahar
  Mayıs 11, 16:44 Reply
  s3 fiyatları 1000den başlayıp gidiyor. bir de 2 yıl ithalatçı firma tarafından adınıza kayıtlı fatura gönderilecektir diyor. sizce bu sitelerden mi alayım yoksa en temizi gidip teknosanın kendi şubesinden 1350ye falan mı alayım? sonuçta teknosa samsung türkiye garantili. ama fiyat farkı 350 sizce ne yapayım?
 90. gülbahar
  Mayıs 11, 16:54 Reply
  bir şey daha sormak istiyorum. bu elektronik eşya mağazalarının spot satma ihtimali var mıdır? ithalatçı firma tarafından nasıl 2 yıl garantili oluyor. bu ithalatçı firma dedikleri nedir. ben şırnakta görev yapan bir memurum. burada kaçak telefon satan yerler var. adına spot diyorlar. s3ün garantilisine 1300,kaçağına 900 diyor. s2nin garantilisine 1000,kaçağına 700 diyor. s3 mininin garantilisine 800 derken, kaçağına 600 diyor. hiçbirine inanasım gelmiyor. kafam iyice karıştı. ona dedim ki ithalatçı firma garantili ne demek dedim. o firmalar bugün varsa yarın yok dedi.ha kaçak almışsın ha ithalatçı firma garantili almışsın dedi.ikisi de aynıymış yani. şeytan diyor ki git teknosanın kendi sitesinden al. bu ne ya. kafam iyice karıştı.
  • Mustafa
   Mayıs 11, 20:36 Reply
   Konuyu okumadınız herhalde. 300 TL için garantiden vazgeçilmeyeceğini söylemiştim. En azından benim görüşüm öyle. Riske gerek yok.
 91. Nil Gizem
  Mayıs 11, 22:10 Reply
  Bişey soorucam S3 çakmalarda kamera nasıl ayarlanıyor ??
  • Mustafa
   Mayıs 11, 22:45 Reply
   Kamerayı açın, soldaki şeffaf tuşa basın. Ayarlar görünecektir. Oradan istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.
 92. gülbahar
  Mayıs 12, 11:20 Reply
  yazdıklarınızı okuyordum. devamını okuyamadım. benim gidip mağazadan alma gibi bir durumum olmadığı için internetten alacağım mecbur. orjinal ürün satan siteler hakkında bilginiz var mı? hangi siteler daha güvenilirdir? arkadaşlarım teknosa,vatan computer, falan diyor. bana isimlerini söyler misiniz? madia marketin internet üzerinden satışı var mı? aslında şuan orada fiyat daha uygun gibi.
  • Mustafa
   Mayıs 12, 23:12 Reply
   Hepsiburada ve gittigidiyor sitelerinde hem spot hemde orjinal bulabilirsiniz. Onun dışında akakce, sahibinden, daybuyday siteleri mevcut. Hepsi güvenilir siteler bakabilirsiniz. Daybuyday sanırım şuanda kampanya var 1150 TL'ye 2 yıl kvk garantili veriyorlar. Göz atın isterseniz. Bu saydığım sitelerden gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Kendini ispat etmiş firmalardır.
   • gülbahar
    Mayıs 15, 18:56 Reply
    çok teşekkür ederim:)))bakacağım.1.150 iyiymiş
   • gülbahar
    Mayıs 15, 19:01 Reply
    baktım. daybuydaya baktım. 2yıl ithalat garantili diyor. ithalat garantili demek k.v.k garantili mi demek?
 93. emre
  Mayıs 13, 17:02 Reply
  iyi günler ben bişey daha sorcam 750 tl ye spot s3 almayı düşünüyorumda ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim sence bide sportlar orjınallerle aynı oluyo diyorlar ....... telefonu aldığım zaman ımel flan bi takım kayıt yaptımalımıyım :)
 94. emre
  Mayıs 13, 17:06 Reply
  telefon kayıtlırdır veya pasaport kayılıdır ne demek kapanma olayı olmuyomu onlarda
 95. önder
  Mayıs 13, 19:00 Reply
  arkadaşlar d**** store adlı sitede 699 tl ye note var 8 mp kamera 5.5 " ekran , 2 mp ön kamera , android jb,hd video kaydı falan sizce alınır mı daha özellikler ve video tanıtımı var youtube a mükemmel benzerlik yazın zaten o sitenin telefonları çıkıyo note 2 sine bakın,si&&&&ce alınır mı daha ucuza bulunur mu ama bakın
 96. nesrin
  Mayıs 14, 10:54 Reply
  meraba arkadaşlar. kore malı galaksi s3 telefonum var orjinalınden bi farkı yok ben kullanıyorum. memnunum da kamerası özellikleri vs her şeyi süper. kapanma olayına da gelecek olursak onu açtırabiliyorsunuz veyahut başka bir telefonun numarasını ona okutuyorsunuz ve sorunsuz kullanabiliyorsunuz. almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim
  • Hümeyra
   Haziran 14, 22:16 Reply
   Nesrin hanım ne kadar a aldınız? Benim arkadaş da getirtecek ikimizede Tayland'dan orjinal diyor 350tl
 97. Doğukan kotan
  Mayıs 15, 02:14 Reply
  bende s3 almak istiyorum çakma çakma ama garantili olucak ve bana istanbulda ner de satılıyor yardımcı olurmsuunz 300 tl kadar çıkabılrıım meail atarsanız sevinirim :;)
  • Mustafa
   Mayıs 15, 05:59 Reply
   Sirkeci'de Doğubank var. Oraya bakabilirsin.
 98. emrullah
  Mayıs 15, 21:26 Reply
  merhaba arkadaşlar xxxx bu siteden s3 almayı düşünüyorum almalımıyım yorumlarınızı bekliyorum
 99. şule
  Mayıs 16, 03:29 Reply
  mustafa bey merhabalar bende s 3 mağduruyum :) şifresini unuttum bu konuda yardıma ihtiyacım var bi çok telefoncuya gönderdim ama yapamadılar
  • Mustafa
   Mayıs 16, 09:30 Reply
   merhaba Şule hanım, şöyle bir konu oluşturdum. telefonu kapatın ve http://www.mustafakirmizi.com/android-sifremi-unuttum buraya göz atın.
 100. muammer
  Mayıs 17, 05:38 Reply
  herkese merhabalar bende bi s3 aldım telefon 1.sınıf birebir aynısı hiç bir değişiklik yok her şey aynı 500 tl fiyatı güzelde bi telefon yapmışlar bire bir benzeri
  • braveheart
   Mayıs 18, 21:21 Reply
   Arkadaşlar bende S3 mini almayı düşünüyorum. Normal fiyatı 700-900 TL arasında ama REPLİKA olunca fiyatı 200 TL ye kadar düşüyor. Ayrıca ÜRÜNLERİMİZ KENDİ BÜNYEMİZ TARAFINDAN 2 YIL SÜRE İLE TEKNİK SERVİS GARANTİMİZ ALTINDADIR. CİHAZLARIMIZ SIFIR OLUP YURT DIŞINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR.ÜRÜN ORJİNALİ İLE BİREBİR ANDROİD CİHAZDIR KAYDI TARAFIMIZDAN YAPILMIŞTIR,SONRADAN KAYITTAN DÜŞME İHTİMALİ KESİNLİKLE YOKTUR diye garanti veriyorlar. Tavsiye eder misiniz, bilgisi olan varsa lütfen yazsın....
   • Mustafa
    Mayıs 19, 00:11 Reply
    200 TL'ye olan yan sanayidir Ahmet. Orjinal değildir yani, asla memnun kalmazsın. Özellikleri seni pek tatmin etmez. Kesinlikle uzak durmanı öneriyorum. 200 TL'yi çöpe atmış olursun. Spot alacaksan bile 400-500 TL aralığında orjinalleri var. Onları alırsın.
 101. ahmet
  Mayıs 19, 12:40 Reply
  s3 mini google hesbaı yaptım unuttum şimdi kilitlendi açamıyorum yardımcı olurmusun
 102. ahmet
  Mayıs 19, 12:41 Reply
  s3 mini yanlız çin malı spot u yani google hesabı istiyor
  • Mustafa
   Mayıs 19, 12:57 Reply
   http://www.mustafakirmizi.com/android-sifremi-unuttum buraya bak kardeşim.
 103. niyazi
  Mayıs 22, 12:01 Reply
  arkadaşım dün eminönünden 300 tlye s3 aldı kamerası dokunmatiği herşey orjinal gibi satıcı bozulunca getir yenisini veriririm diyor benimde almamda sorun olur mu?
  • Mustafa
   Mayıs 22, 12:41 Reply
   Telefonu beğendiysen, bozulunca da geri getir diyorsa bir problem olmaz
 104. elvin
  Mayıs 22, 17:32 Reply
  wımdı bız spot almayı duwunuyoruz ama orjınal spotsa orgınalden ımeı sıkıntısından bawqa bı farkı oluyormu .?
 105. kamil
  Mayıs 25, 22:09 Reply
  benim abim şırnakta asker bana parayı gönder sana gönderim diyo 700tl civarındaymış bende cok istiyom ne yapayim alıyımı almayımı param bosuna gidermi
  • Mustafa
   Mayıs 26, 00:09 Reply
   Orasını bilemem. Yorumları okursanız ön fikriniz olur.
 106. ali
  Mayıs 26, 16:59 Reply
  slm kolay gelsin ben s3 mini spot aldım internet ayar mesajı da aldım mesajları nasıl kaydedecem
  • Mustafa
   Mayıs 26, 17:21 Reply
   Telefonun size göre sağ tarafında bulunan şeffaf tuşuna basın. Mesajı Kaydet veya Ayarları Kaydet şeklinde bir şey olması gerekiyor. Şayet yoksa otomatik kaydetmiştir. Bir süre bekledikten sonra tekrar bağlanmayı deneyin.
   • safa
    Mayıs 28, 09:24 Reply
    s.a kardeş bende kore malı aldım fabrika ayarlarına döndüm açılışta samsung yazıyordu şimdi android yazıyor ve şebeke gelmez oldu nasıl aşabiliriz bu sıkıntıyı yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tşk ler
    • Mustafa
     Mayıs 28, 14:22 Reply
     Sanırım imei numarasının kaydı silinmiş. Aldığınız yere götürmeniz gerekiyor veya 40-50 TL'ye herhangi bir telefoncu da yapabilir.
     • safa
      Mayıs 28, 16:11
      TEKRARDAN IMEI CAKILACAK YANI BU SEFERDE ADAM 3310 U YAPAR BEN INTERNETE GIREMEM FALAN FILAN SANS YOKKI KARDES BIZDE SAGOLASIN
     • serkan
      Temmuz 12, 17:47
      Peki acilis yazisi nolucak ?
 107. memo
  Mayıs 26, 22:51 Reply
  s3 kore malı aldım gayet güzel eksi yanı mp3 dinlerken sesi çok düşük çıkıyor zil seside çok az geliyor ve tr yede 3 sene kulanıyosun 3 seneden sonra pasaport bulup işletmen lazım
 108. hüsmen
  Haziran 03, 20:22 Reply
  hocam ben 700 tl ye telefoncu bı arkadasımdan bu gun aldım kaçak getirdiğini söyledi orjinal i de var onda sıfır satıyo yani telefoncu oldugu için makina orjinaliyle bir e bir aynı heryerini kontrol ettim ancak garanti veya fatura yok kapanmaya karsı garanti verdi sadece bi arıza fılan olursa yıne bakarım dedı kamerası 8 mp sonra yüz tanıma var sonra androi orjinalinde şuan 4.1.9 bunda 4.2.9 android var bi android orjinalinden yüksek internet e telefondan tıkladıgın gibi hemen bağlanıyor o hani yuvarlak bi işaret çıkıyoda bekletme oluyor ya hiç öyle bişey yok tıkladıgın gibi istediğin sayfadasın hiç problem yok çok memnunum makineden 3g den bile görüşebiliyorum kameralı konusma yani süper makina çok memnun kaldım ve ben aldıktan sonra aynı günde 3 arkadasımda baktı sağına soluna cok hoslarına gıttı onlarda sipariş verdi yok böyle bi makina on numara :) çok memnunum
  • enre
   Haziran 05, 23:12 Reply
   kardeşim sa bnde çakma s3 almayı düşünüyorumda oyunları flan çince açmıyo dimiya çince herhangi bi şey yok dimi
 109. almila
  Haziran 07, 15:50 Reply
  ya gene ben :D pişman değilim diyordum ama lanet olsun ki pişmanım :S :S
  • Mustafa
   Haziran 07, 16:46 Reply
   Hoş geldin :) ee pişman değilim diyordun, ne oldu ki pişman oldun
 110. mehmet
  Haziran 12, 23:42 Reply
  şırnaktan gelen kaçak telefonlarda sorun olurmu abi fazla param yok param bosuna gitmesin
  • Mustafa
   Haziran 13, 00:28 Reply
   Çıkabilir. İhtimal tabi bunlar, çıkarsa bütün paranız boşa gider.
   • vahdet
    Haziran 14, 07:02 Reply
    hocam ya bende s3mini zırbırtısından aldım wifi hiç yok kore malı.ınternete giremedim yardımcı olurmusun abudık gubıdık şeyler yazıyo ayarlarında ha birde imei siemens a52 bi tlf :D kayıtlı
    • Mustafa
     Haziran 14, 18:03 Reply
     Wifi yoksa giremezsin yapacak bir şey yok :)
     • vahdet
      Haziran 15, 02:34
      peki ıme degiştiremezmiyim ben bunun ozaman girmezmı hocam vay ya salaklık böle bişey ha bırde ilk saat yolladılar neşeye oldugu gibi sorna tlfonu :D
     • Mustafa
      Haziran 15, 03:05
      Neşe zaten bir facia :D imei değiştirirsin de internete bir yararı olmaz. Değiştirsen de yine wifi olmayacak, donanım desteklemiyor çünkü. Değiştirmekten başka çare yok maalesef.
 111. ercan
  Haziran 14, 10:07 Reply
  Arkadaşlar sakın sakın sakın öyle bir yanlışlık yapmayın ben aldım. eşşeklik ettim ucuz mal alacak kadar aptal değilim düşüncesine tamamen katıldım 5 yaşında oğluma verdim oyuncak tel niyetine oynuyor
 112. isimsiz
  Haziran 17, 18:22 Reply
  ben gecen hafta 1300 tlye s3 aldm. her seyi tamam orjinal tamam ama bataryasi 18 saat anca dayabiliyor. sabah sarjdan çıkarıp aksam yeniden takmak zorunda kaliyorum ve bataryasinda made in china yaziyor. ama bataryasi gözümün önünde kutusundan çıkarılıp takıldı. ilk çıktığı siralarda abim 1800 tlye aldi. ayni telefoncudan. bulunduğum sehrin en iyi yeri. ama abiminkinn kutusundan cikan broşürlerde arapca yok benmkinde arapca da var. spot oldugundan korkmaya basladm. bi yorumda bulunabilir misiniz??
  • Mustafa
   Haziran 17, 19:27 Reply
   Ayarlar bölümünden telefonun imei numarasını öğrenin. Daha sonra "imei sorgulama" diye aratın google'da. numarayı sorgulatın. şayet Galaxy S3 cevabı gelmiyorsa, spottur. Sanırım anlamak istediğiniz de sadece bu. Spot mu değil mi?
 113. isimsiz
  Haziran 18, 13:55 Reply
  evet sanırım. imei dediginiz yapim numarası falan mi? örnek bi numara gonderir misiniz? ve samsung cinde batarya uretir mi?
  • Mustafa
   Haziran 18, 15:20 Reply
   Üretir neden üretmesin. Yapım numarası değil, *#06# tuşlayın, imei numarası ekrana gelecektir. xxxxxxxxxxx / xx gibi bir şey çıkması lazım.
 114. isimsiz
  Haziran 18, 15:06 Reply
  Üretici: Samsung Korea Pazar Adı: Samsung Galaxy S3 GT-I9300 Model Bilgileri: Samsung Galaxy S3 GT-I9300 yaziyo. ve ithalat yoluyla kaydedilen emei diyo. sorun yok öyle degil mi?
  • Mustafa
   Haziran 18, 15:44 Reply
   *#06# yapınca bunlar mı çıkıyor? Çıkmaması lazım ya, normal sadece imei numarasını vermesi lazım
 115. eda
  Haziran 18, 15:24 Reply
  ben 100aldim ama telefon wifiye giriyomu varmi bilmiyorum nasil ögrenebilirim varmi yokmu yada wifi yukletebiliyomuyum yardimci olursaniz sevinirim
  • Mustafa
   Haziran 18, 15:46 Reply
   Ayarlar bölümüne girdiğiniz zaman Wifi ayarları falan varsa wifi var demektir. Şayet yoksa yükleyemezsiniz. Donanım desteklemiyor, yani ne yaparsanız o telefon ile kablosuz internet bağlantısı kuramazsınız.
 116. isimsiz
  Haziran 18, 19:01 Reply
  yok önce arastirdim imei numarasini alip bi siteden arattm. *#06#den cikmadi bu
  • Mustafa
   Haziran 20, 18:48 Reply
   Çıkması gerekiyor, bir şekilde imei numarasını öğrenip sorgulatmanız lazım. Bir yöntem daha var. Kullandığınız hattın müşteri hizmetlerini arayın, "telefonum sistemde hangi model olarak görünüyor?" diye sorun.
 117. yucel
  Haziran 30, 14:49 Reply
  la ne kadr guldum sıze .d hemsıre bıle kacak alıyo bız napak .d bıldıgınız sıte warsa memnun olanlar werın baaam sıte bı bakıwerek .
 118. Yasin
  Temmuz 01, 19:30 Reply
  arkadaşlar yorumları okumadan yazıyor sorunlan çoğu sorunun cevabı zaten yukarıda yazıyor abicim muhabbetlerine çok güldüm herşey için teşekkür ederim Allah razı olsun abi kendine îyi bak
 119. özgün
  Temmuz 02, 16:10 Reply
  panpa samsung galaxy s3 sipariş verdim 289 tl ye birebir orjinal ve kapanmaya karşı 2 yıl garanti imei benim adıma kesilecekmis ne diyon bu işe panpa
  • Mustafa
   Temmuz 03, 02:50 Reply
   Birebir orjinal değildir, yemişler seni.
 120. hakan
  Temmuz 03, 01:42 Reply
  arkadaşlar çin malı birebir orjinal s3 -500 tl s-4 700 tl
 121. özgün
  Temmuz 03, 14:06 Reply
  birebir orjinal dediysem replika yani :)
 122. Okan
  Temmuz 03, 23:40 Reply
  arkadaşlar burada bir telefoncu da s4 gördüm biraz uğraştım sağına soluna baktım orijinaliyle.hiçbir fark.göremedim.. 1000tl fiyat verdi, imei başka telefona kayıtlı ama eski telefonün varsa tamamen garantili olur dedi. dubai den gelme ve birebir orijinal ürün dediler yine de guvenemedim :/ dokunmatik, hız ve kamerası gerçekten çok iyiydi..
  • Mustafa
   Temmuz 04, 06:52 Reply
   Orjinal spottur o zaman. http://www.mustafakirmizi.com/spot-kacak-cakma-samsung-galaxy-s4 bu konuya göz atabilirsin. orjinal spot ise rahatlıkla kullanabilirsin.
   • Cengiz
    Temmuz 06, 20:19 Reply
    Ya Ben çakma S3 aldım daha bugün herşeyi güzel dokunmatiği özellikleri fln herşeyi dört dörtlük on numara ama bi sorun var ön kamerasıda güzel normal kamerası bulanık gösteriyor onun bi çözümü filan varmı ?
 123. Barborosbarboros
  Temmuz 08, 22:49 Reply
  Çok affedersiniz ama buradaki. Arkadaşların hepsi. Salamış. Yani yok. Ekrana. Dokunduğunda. Çatlamış. Yok efendim telefonlar da. Ses. Yok. İnternet'e. Hemen. Giremezsiniz. Yok. Kıl. Yok. Yün gerçek. Android yani. Mtk üzerine. Kurulu. Son. Bir. Yıldır 6577. 6589. Modeler. Sizin. Orijinal. S3. Ve borijinal. iPhone 4 s ınizi. Ezer. Geçer. Nerdenmi. Biliyorum. Bu. Telefonları. Biz. Getiriyoruz. Bizzat. Çin'den. Bu. Telefonlar. En. Sıradan. E. Bay. Da. Bile. Fiyatları. 200. Dolar. La. 350. Dolar arası ve. Gerçekten ilgileniyorsanız. Yardımcı. Oluruz siz. Kopyanın. Kopyasına. Yana. Java. Yazılımlı. Tamamen uydurulmuş. Hïç bir. Şeyi. Çalışmayan. Ve. Android. Amblemine. Kanip aldığınız ve. Sahibinden. Com,da. Sag. Gösterip sol yemiş. Arkadaşlardansınız benim size. Bu cevabım bilmeden. Salamayınız. İyi. Bir. Kopya için 550. Tl. İle. 700. Tl. Yın ngözden. Çıkarın. Samsung s4. Açtığı. Tüm. Oyunları oynamazsa. Cihazı. Hediye. Edicim. İşte. Bu. Kadar atınız. Ama. Yuh. Yani. Editör. Sende. Kime. Hizmet. Ediyor. Yok. Orijinal. Spot. Sıfır 600 ntl ymiş samsung s 3. O. Dediğin. Bal. Kabağı. O miyı. Bir. Kopyanın. Fiyatıdır anca. Ben. Kimmiyim yulia. İthalat. Ve. İhracat. Firmasının genel yöneticisiyim aynı. Zamanda. Brösta. Aş. Nin. Sahibiyim aynı. Zamanlarda. Bilgi. İşlemciyim. ....
 124. metin
  Temmuz 12, 00:30 Reply
  Merhaba arkadaşlar ben facebook tan galaxy s3 159 tl sipariş verdim 3 gün sonra gelcek daha ödeme yapmadım kapıda ödeme yapacağım ,adama sordum 2 yıl garantili orjinaliyle aynı sorun çıkmaz ve kesinlikle kapanmaz dedi lütfen facebook taki reklamdan alan varsa yardımcı olsun parayı vermeden geri verme şansım varken bilgi almak istiyorum ....
 125. yılmaz
  Temmuz 12, 14:50 Reply
  merhaba. ben 200 tl ye birebir aynısını buldum. flip cover kılıfta hediye. alınırmı acaba. alsam nasıl olur
 126. volkan
  Temmuz 17, 21:47 Reply
  Arkadaşlar Hanım radyodan 189 tl ye samsung S4 siparişi vermiş, bugün, yarın kargo getirecek, alan var mı ?, ne gibi sorunlar yaşanıyorAcil bilgi lütfen
  • Hakan
   Temmuz 18, 01:08 Reply
   Ya arkadaşım keşke o parayı bir fakire verseydin daha iyi ederdin..189 TL.'ye S4 alacağını mı zannediyorsun..Paranı resmen sokağa atmışsın..Çakma çin malından başka bir şey gelmeyecektir. Nasıl inanıp alıyorsunuz hayret...
 127. Hakan
  Temmuz 18, 01:15 Reply
  Arkadaşlar aldığınız sitenin ismini Google'a yazın..Peşine de şikayet yazın bakın nelerle karşılaşacaksınız..Bu tür siteler 2 ay da bir isim değiştirip başka bir isimle insanlarımızı kandırıyorlar.. Sizin mantıklarınız 1.700 TL. civarındaki bir cihazın 250 TL. gibi neredeyse bedava fiyatına aynısını satacaklarını nasıl inanabiliyorsunuz PES DOĞRUSU....
 128. Mustafa
  Temmuz 22, 21:44 Reply
  merhaba. kardesım benımde bı kac sorum olucak. bende s3mını almayı dusunuyorum burda fıyatı 350 ve çin malı degıl kacak sadece. arkadasım aldı kullanıyo bı sıkıntısı yok bende alıcam ama bu kapanma olayı bıraz gozumu korkuttu acıksı. bırde o saydıgın ozellıkler ekran kılıdınde yuz tanıma ısııgın kapanması vs kacak telefondada işe yarıyormu? cevap verırsen sevınırım tesekkur ederım sımdıden.
  • Mustafa
   Temmuz 22, 21:54 Reply
   Orjinal spotlarda bütün özellikler var fakat Çin malı veya yan sanayi mallarda özelliklerin çoğu bulunmuyor. Bulunsa bile randıman vermiyor. Çin malı almanı tavsiye etmiyorum ama orjinal alabilirsin.
 129. Murat
  Temmuz 27, 21:11 Reply
  s.a kardeşim bende samsung glaxy s4 replika alacam .. 500 tl fıyatı bugun 1 saat baktım telefona kamerası ıyı ozellıkle dokunmatıgı gayet cok ıyı dıgerlerı gıbı değil . kamera ve dokunmatıkten baska hangı sorun cıkar ? kapanma olayına garantı verıyor telefoncu tanıdık zaten..
  • Mustafa
   Temmuz 27, 21:38 Reply
   Orjinal replika galaxy s4 şu anda 500 TL'ye satılamaz. Satılırsa zarar edilir. Mutlaka bazı özellikleri kötüdür veya hiç yoktur. Yüz tanıma özelliği, RAM'i, hafızası gibi özelliklerini de kontrol etmeni öneririm. http://www.mustafakirmizi.com/spot-kacak-cakma-samsung-galaxy-s4 bu konuya bakabilirsin. Android sürüm yükseltme olayını da telefoncuya sor. Bazı spot ürünlerde android sürümü yükseltmeye çalışırken telefon kapanabiliyor. Güncelleme olduğu zaman telefoncuya götürmen lazım. Onuda konuşursan problem yok.
 130. berk
  Ağustos 02, 17:14 Reply
  S.a Kardesm samsung s3 nasıl spariş vercez bna link atarmısın kardeş
 131. berk
  Ağustos 02, 17:26 Reply
  ama s3 ama cakma ?
 132. ismail
  Ağustos 08, 19:55 Reply
  s3 kore malı ve bu telefonum kendiliginden kulaklık moduna gecmiş ses gelmiyor müzik calıyorum gelmiyor egerkulaklık satan varsa acil alıyorum
 133. murat
  Ağustos 09, 23:39 Reply
  galaxy s3 aldım kore malı ama içeriği diğerlerinden farklı düzeltme şansımız varmı bunu program yada yazılım attırsak
 134. bahar
  Ağustos 11, 17:55 Reply
  merhaba mustafa bey ben s3 mini aldim kore mali dediginiz gibi 6600 olarak gorunuyor maili,mus.hizmetlerindeninternet ayarlarini yaptirdim fakat 3g ozelligi yok,netten hicbirsey indiremiyorum neyapacagimi sasirdim...bu konudabilginiz varsa yardimci olurmusunuz
  • Mustafa
   Ağustos 11, 18:17 Reply
   Merhaba. Kullandığınız hat nedir ve tarifenizde internet paketi bulunuyor mu? Normalde Samsung Galaxy S3 Mini'de 3G özelliği bulunuyor. Şayet orjinal spot aldıysanız desteklemesi gerekiyor. Kablosuz internet(wifi) ile bağlanın internete, bir de öyle indirmeyi deneyin. Eğer indiriyorsa hattınızın internet bağlantısında problem vardır. Wifi üzerinden de indirmiyorsa telefonda sorun vardır. Bunları yaptıktan sonra tekrar yazın sonucu, ona göre bir şey söyleyeyim.
 135. Hümeyra
  Ağustos 12, 10:09 Reply
  MUSTAFA bey, ben uzun zamandır s3 almayı düşünüyorum, yalnız bütçemi çok zorlamak istemiyorum. Bi arkadaşım 750 orjinal spot garantisiz sipariş edebilirim dedi kendisi de kullanıyor ve çok memnun, SIZCE onu mu alayım yoksa aynı fiyata 2yıl garantili S3mini'mi alayım? çok kararsızım Tavsiyeniz?
  • Mustafa
   Ağustos 12, 20:34 Reply
   Merhaba Hümeyra hanım, Orjinal samsung spot galaxy s3'lerin fiyatları 750 TL'ye kadar düşmüştür, doğrudur. Garantili mini mi yoksa spot s3 mü derseniz ben "spot s3" derim ama alırken gayet dikkatli olmanız gerekiyor. İnternet üzerinden kesinlikle almayın. Alacaksanız birebir elinizle tutun, her şeyini deneyin öyle alın. Hatta kabul ederlerse "2 gün kullanacağım sorun çıkarsa getiririm." deyin. Doğru şekilde kullandığınız zaman zaten cihazda bir problem oluşmaz. Ben dikkatsizim kesin bir şeyler olur diye düşünüyorsanız da garantili mini almanızı tavsiye ederim. Sonuçta telefonda küçük bir arıza çıksa bile vereceğiniz tamir parası ile hem telefon değer kaybedecek hemde üstte para vermiş olacaksınız. Gerçek s3 fiyatına denk gelecek yani kısaca. Karar sizin.
 136. murat
  Ağustos 13, 22:00 Reply
  galaxy s3 aldım kore malı ama içeriği diğerlerinden farklı düzeltme şansımız varmı bunu program yada yazılım attırsakolur mu wifi de yok uygulama yüklenirmi ..şimdeden teşekkürler
  • Mustafa
   Ağustos 13, 22:20 Reply
   Maalesef söylediğiniz şeyler yapılamaz. Donanım desteklemez. Böyle kullanmak zorundasınız.
 137. murat
  Ağustos 17, 16:52 Reply
  mustafa bende aldım 200 tl pazartesi gelcek. adama dedim nası bu fiyata verebiliyonuz bunu. biz gümrükten alıyoruz diyo bayiler ise ihalesini vergisini ödeyerek kvk veya genpa garantili olarak alıyolar masrafları çok diyo. orjinalmi diyorum değilse kesin geri göndercem %100 para iadeli diyo eğer en ufak bi değişikliği varsa bayide satılanlardan diyo kasasında veya kullanımında diyo o kadar garanti veriyo orjinal bayilerde satılanlardan olduğuna adam bende tmm dedim. eğer en ufak bişe varsa 1 hafta içinde kargolucam geri. zaten kargocunun yanında bakçam parayı vermeden
 138. murat
  Ağustos 17, 16:53 Reply
  galaxi s3 aldım yani onu yazmamışım
 139. murat
  Ağustos 17, 16:55 Reply
  nasıl bi evkur bi marka sa ürünlerinin garantisi kendisise diyo biz bu telefonun garantisiyiz diyo faturalı olarak sana gelcek diyo
  • Mustafa
   Ağustos 17, 20:25 Reply
   Fatura gönderir göndermesine de 200 TL'ye orjinalini veremez. Ya Çin Malıdır yada yan sanayidir. Bence alma ama kargoyu alırken parayı vereceksen, önce aç özelliklerine bak öyle teslim al derim.
 140. Hatice
  Ağustos 19, 00:49 Reply
  Az kaldı Neşe iki olma yolunda ilerliyomuşum :) Allahtan telefon elime geçmeden sitenizi buldum yorumları okudum yoksa telefon elimde patlamayacaktı :) Cuma günü sipariş verdim yarın geliyodu postaneyle kapıda ödeme olarak gelecekti teslim almam artık . Buda benim onlara kazığım olur onlar hep milleti kazıklayacak değiller ya :) Not:: Mustafa bey size ve Neşe hanıma teşekkürler ;)
  • Mustafa
   Ağustos 19, 01:22 Reply
   Ahaha, rica ederim. Hatta siz gelen paketin içine bir adet kapak koyun öyle gönderin. Güzel cevap olur.
 141. Hatice
  Ağustos 19, 13:13 Reply
  Ahaha bu onlara kapak olur nasilsa mallari ellerinde patlayinca :) akşamdan bu yana bildiğim bütün atasözlerini söylüyorum kendime aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz, ucuzdur vardir bi illet pahalidir vardir bi lezzet: ) artik elimdeki telefonuma şarki bile söylüyorum beraber yürüdük biz bu yollarda beraber islandik yağan yağmurda diye canim telefonum3 yildir paldir küldür düşmekten cani çiktida giki çikmadi yavrumun :) huawei8230um.benim S3 sevdasina elimdeki
  • Mustafa
   Ağustos 19, 16:01 Reply
   S3 alma komşu al, hayat bir spot ise köpürt beni pakize. bu atasözlerini de unutmamak lazım :))) en güzeli nokia 3310'du. yere atar maç bile yapardık, telefon çalınca maçı durdurur konuşurduk. geri devam ederdik, hey gidi günler hey :D şimdi elimizden kaysa kırılıyor bir tarafı
 142. Hatice
  Ağustos 19, 21:46 Reply
  Daha ne ata sözleri geliyor aklıma düşündükçe başıma gelecekleri :) şimdi tam küçük emraha bağladım telefonum elimde ayrılamam şarkısını söylüyorum :) bi kötü gidipde yerine iyisi gelmezmiş ahahah bunu genelde erkekler ikinci hanımı alınca söylerler ama bunada uydurdum :)
  • Mustafa
   Ağustos 19, 21:53 Reply
   Ahahahaha süper benzetme oldu, gerçekten tebrikler :D söyle bakalım hangi atasözleri geliyor aklına, paylaş bizde bilelim :))
   • Hatice
    Ağustos 19, 22:07 Reply
    teşekkür ederim ;) hiç böylee olmuyodu son zamanlarda olmaya başladı hayır 101 de oynuyorum :)
 143. Hatice
  Ağustos 19, 21:54 Reply
  Bi sorunum daha var benim onada el atarsın artık hayrına :) pc facebookta okey oynarken kapanıyor sürekli nedendir acaba ? kendimi bi an gazetede güzin abla köşesindeymiş gibi hissettim :)
  • Mustafa
   Ağustos 19, 22:05 Reply
   kişisel bir blog ya burası, istediğini sorabilirsin :) gamyundan mı oynuyorsun okeyi? ona göre cevap vereyim
 144. Hatice
  Ağustos 19, 22:10 Reply
  yazdığımı göremiyorum geldimi ki acaba ?
  • Mustafa
   Ağustos 19, 22:19 Reply
   Geldi geldi, yorumun önce kontrole düşüyor. Ben bakıyorum küfür falan etmişsen siliyorum, sonra onaylıyorum :))) Ondan göremiyorsun atar atmaz. Hiç bir programın crack dosyasını falan kurdun mu? Yani .dll uzantılı dosyalarla oynadın mı? ve bilgisayar aniden mi kapanıyor yoksa önce siyah falan mı oluyor
 145. Hatice
  Ağustos 19, 22:24 Reply
  :) hiç bi dosya kurmadım aniden pat kapanıyor
  • Mustafa
   Ağustos 19, 22:33 Reply
   Alla alla geçenlerde bende öyle bir sorun yaşadım. Çok uğraştım da yapamadım. Revo diye bir program var. Onla bakım yaptın mı hiç?
 146. Hatice
  Ağustos 19, 22:32 Reply
  Çaat diye ses duydunmu ? :) Göbeğim çatladı burda nası kontrolmuş bu böyle :)
 147. Hatice
  Ağustos 19, 22:48 Reply
  kel başa şimşir tarakmı desek kelin merhemimi acaba :)
 148. Hatice
  Ağustos 19, 22:59 Reply
  Yok o programı bilmiyorum nettenmi indiriyoruz nası çalışıyor o program ?
  • Mustafa
   Ağustos 19, 23:01 Reply
   Evet netten indiriyoruz, gereksiz dosyaları falan temizliyor, bakım onarım yapıyor falan filan. O işe yarıyor. Veya revo uninstaller programı nasıl kullanılır diye arat. Kullanım detaylarını okursun, sende yapabilirsin. Çok zor bir şey değil yani.
 149. Hatice
  Ağustos 19, 23:04 Reply
  gezginlerde buldum galiba :) türkçesini
  • Mustafa
   Ağustos 19, 23:07 Reply
   var var Türkçesi. gezginlerde deneme(trial) sürümü vardır. 1 ay kullanabilirsin sadece. o program hem bakım yapıyor hemde bilgisayarı hızlandırıyor. kur bakalım
 150. Hatice
  Ağustos 19, 23:26 Reply
  ok teşekkür ederim deneyecem
  • Mustafa
   Ağustos 19, 23:29 Reply
   Rica ederim, umarım sorun çözülür
 151. Hatice
  Ağustos 19, 23:40 Reply
  umarım indirdim şimdi çalıştırdım bi proğramı kaldırmış :) sadce
  • Mustafa
   Ağustos 20, 00:21 Reply
   Orada Gereksiz Dosyaları Temizle vb. gibi bir çok ayarı var. Kalıntıları temizle vs.. vs.. Onların hepsini tek tek dene bakalım, düzelecek mi
 152. Hatice
  Ağustos 20, 22:19 Reply
  Selam iyi akşamlar yine ben geldim güzin abla :) derdim çok hangisini anlatsam bugün :)
  • Mustafa
   Ağustos 20, 22:20 Reply
   Selam Hatice, iyi haberden başla :D
 153. Hatice
  Ağustos 20, 22:25 Reply
  O zaman sıkı dur :) S 4 zoomun çakmasının çıkmasını bekliyorum 4 gözle gözün kulağın haberde olsun çıkınca heber ver :) bide onu sipariş veriyim de geri gitsin ben bu işi sevdim :)
  • Mustafa
   Ağustos 20, 22:27 Reply
   Aynen bende s4 zoom'u bekliyorum. dehşet bir şey yapmışlar. çıktığı zaman konusunu yazacağım hemen, haber ederim :D
 154. Hatice
  Ağustos 20, 22:27 Reply
  2 dün o proğramı kkurdum bugün kaldırdım adam gibi çalışmadı budamı çakması ne :)
 155. Hatice
  Ağustos 20, 22:36 Reply
  Ama orjinali olmasın lütfen ;)
  • Mustafa
   Ağustos 20, 22:38 Reply
   spotunuda yazarım orjinalini de, merak etme :D
 156. Hatice
  Ağustos 20, 22:43 Reply
  :) hadi bakalım bekliyorum 4X4 gözle
  • Mustafa
   Ağustos 20, 22:46 Reply
   daha bekleyeceksin, hemen çıkmaz ama çok fena bir şey yapıyorlar. 16 MP kamerası olacakmış. fotoğraf makinesi gibi böyle dışarı açılır kamera falan var. teknolojinin dibine vuruyorlar
 157. Hatice
  Ağustos 20, 22:48 Reply
  Gözümüzün kaç MP gördüğünü biliyomusun mustafa ?
 158. Hatice
  Ağustos 20, 23:09 Reply
  324 MP görüyomuş eğer gözde her hangi bi görme kusur yoksa 576 MP
  • Mustafa
   Ağustos 20, 23:20 Reply
   Geçenlerde bir fotoğraf makinesi gördüm nette. 16 milyon MP ve sadece 1 resim 800 GB boyutlarında oluyor. Ormanı çekiyorsun uzaktan, ağacın dibindeki böceklere kadar görebiliyorsun.
 159. Hümeyra
  Ağustos 22, 13:10 Reply
  Mustafa bey konumuzla biraz alakasız olacak ama, Sizce S3mini mi daha iyi yoksa S2mi? Bazı sitelerde yorumlar S2 daha iyi diyorlar hem fiyatı uygun temiz 2.eli bulursan, bende bi ehil e danışam dedim sizin gibi? Sizce hangisini almak doğrudur?
  • Mustafa
   Ağustos 22, 18:38 Reply
   S2 kullanmış birisi olarak yazıyorum bu yorumu. S3 miniyi de gördüm fakat bana sorsalar; S2 derdim ben. Bayanlara beyaz s3 mini daha çok yakışır diye tahmin ediyorum
 160. Hümeyra
  Ağustos 22, 21:53 Reply
  Neden s2 derdiniz peki, ben içeriğine işlemcisine özelliklerine de önem veriyorum o yüzden takılıyorum, dış dizaynı o kadar önemli değil
  • Mustafa
   Ağustos 22, 22:32 Reply
   S3 mini ile S3 aynı özelliklere sahip değiller. Arada özellik farkları ve haliyle fiyat farkı bulunuyor. S2'nin daha hızlı ve daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. belki S3 mini'nin bir kaç daha fazla özelliği vardır ama biraz da tarz meselesi. S2 derdim yani ben.http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys2/html/specification.htmlhttp://www.samsung.com/tr/campaigns/s3mini/techspec.html#contentBu linkleri inceler misin. Karar vermene yardımcı olabilir.
 161. Hümeyra
  Ağustos 23, 10:14 Reply
  Evet size katılıyorum, s2 temiz bulursam alacağım, Güncelleme sorunu olmaz insaallah, Bu riske gireceğim fiyatlar çok farklı çünki, Artık istiyorum android kullanmak, Ve çok para vermeden:)
  • Mustafa
   Ağustos 23, 20:32 Reply
   Spot cep telefonu kullandığın zaman güncelleme yapamazsın. Yani çok uğraştırır seni. Alırken "<strong>güncelleme çıktığı zaman getireyim, siz güncelleyin</strong>." demeyi unutma. android güzel, tavsiye ederim:)
 162. Sevim
  Ağustos 23, 21:51 Reply
  Merhaba ben kore malı telefon aldım çekmiyor ne yapmam gerekiyor
  • Mustafa
   Ağustos 23, 22:11 Reply
   IMEI numaranın sahte olduğu anlaşılmıştır. Aldığın yere git, başka bir imei numarası ile kayıt ettirmesini söyle. Aksi halde kullanamazsın. Kısacası telefonun imei numarasını değiştirmen gerekiyor. Çok eski bir telefon bulup, onun numarasını yeni telefonuna kayıt ettirip, eski telefonunu kırıp atman gerekiyor kısaca. Bunu da sanırım nasıl yapacağını bilmiyorsun, en iyisi aldığın yere götürmek.
 163. fatih
  Ağustos 25, 13:05 Reply
  bende dubai mali samsung s3 var 1 hafta oldu ben mesaj yolluyorum karsi tarafa gidiyor fakat onlarin bana gonderdigi mesajlar bana ulasmiyor acaba yanlislikla bir yerinemi dokundum cihazin anlayan varmi sece mesajlar gelmiyor fakat bilgi mesajlari geliyor cozemedim gitti bu olayi
  • Mustafa
   Ağustos 25, 18:27 Reply
   İlginç bir durum, ilk defa karşılaşıyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi denedin mi? (Not: Fabrika ayarlarına dönersen bütün veriler silinir, önce yedeklemen lazım bilgileri.)
 164. irem nur
  Ağustos 27, 21:23 Reply
  lütfen bana yardım et bn telefonumu çin malı olarak yani televizyondan aldım fakat şebeke yok çalışmıyor çekmiyor ...lütfen yardım edebilirimisin
  • Mustafa
   Ağustos 27, 21:33 Reply
   Aldığın kişinin telefon numarası var mı sende? Onu ara ve de ki "telefonum kapandı, yeni imei adresi istiyorum." şayet yakınınızdaysa yapması gerekiyor. Yakınında değilse başka bir telefoncuya götür. "telefonuma imei numarası attırmak istiyorum." de. onlar yardımcı olacaktır. 50-60 TL para isterler sanırım.
 165. Hatice
  Ağustos 29, 22:06 Reply
  Selam mustafa bey korkmayın yeni problem yok geçerken bi selam veriyim dedim :)
  • Mustafa
   Ağustos 29, 22:07 Reply
   Ahahahaha hoş geldin Hatice. A.selam :))
 166. Hatice
  Ağustos 29, 22:27 Reply
  Hoşbuldum hemde çoook hoş buldum valla :) siteye daldım çıkamadım yenilenmiş cici elbiseler giymiş neler olmuş böyle :) yazdığın bilgileri okuyordum süper olmuş ellerine sağlık ;)
  • Mustafa
   Ağustos 29, 22:47 Reply
   Aynen, 1-2 gün oldu tasarımı değiştireli. Yaz sezonunda indirim vardı, kaptım yeni bir tasarım :) Hangi bilgiler onlar
 167. yavuz
  Ağustos 29, 22:37 Reply
  slm abi bizim mahaleden abi s3 satıyo orjinal falan diyo koremalıymış 350lira fiyat werdi ..nedişünüyosun abi
  • Mustafa
   Ağustos 29, 22:47 Reply
   Valla kardeşim eline al, iyice bir incele. Buradaki bilgileri de oku, kafana yatıyorsa al. 350 yan sanayidir ama
 168. esma Erzurum
  Ağustos 29, 22:42 Reply
  ya arkadas bendede bi replica s3 var bataryası şişmişti dedm bi batarya alıyım bir memleketi dolastım yok arkadas bi tane uretmisler sanki bataryanın sekline gelince 4 tane zımbırtısı var ustunde 3.8 V Lİ-ON 7.98 WH Seklinde yazılar var nasıl bulabilriz nerden bulabilriiz bi bataryayı yardımcı olursanız cok sevinirim
  • Mustafa
   Ağustos 29, 22:55 Reply
   Sanırım Erzurum'dan yazıyorsun Esma. Sanırım Çin Malı o. Parçaları nadir bulunur, internetten aramak daha iyi olur diye düşünüyorum. Gerçi orada çok kaçak satan yerler vardır, onların yerlerini bulup sorabilirsen de belki bulursun.
   • esma Erzurum
    Ağustos 29, 22:57 Reply
    cok yer varda işime yarayan yok artı bataryanın marka modelini bilmiyorum neyse iyi aksamlar size (:
    • Mustafa
     Ağustos 29, 23:29 Reply
     İnşallah bulursun :) teşekkürler sanada iyi akşamlar.
 169. Hatice
  Ağustos 29, 22:58 Reply
  Cüzdanı kaptım geldim indirimi duyarda kaçırırmıyım hiç :) nede olsa bayanım demi alış veriş de maraton bile koşarız :) programlar ve web göz attım okudum biraz ;)
  • Mustafa
   Ağustos 29, 23:30 Reply
   Bu gidişle sende webci olacan, yakında senin siteyi de takip edeceğiz :D
 170. Hatice
  Ağustos 29, 23:35 Reply
  Hahaha aklımı okudun valla şimdi o konudaki paylaştığın programları okuyordum tamda rakipmi olucaz ne :) kolla kendini
 171. Hatice
  Ağustos 29, 23:43 Reply
  Tüh ya gardını al yazmayı unutmuşum
 172. Hatice
  Ağustos 29, 23:48 Reply
  Ben kaçar şimdilik iyi geceler 10 numara 5 * olmuş tebrikler emeğine sağlık
  • Mustafa
   Ağustos 30, 00:11 Reply
   Seninde olur inşallah, iyi geceler görüşürüz :)
 173. mert kara
  Ağustos 30, 16:33 Reply
  replika telefonumda samsung note2 yazısı çıkıyordu ancak format taınca çıkmamaya başladı ne yapabilirim....
 174. rafet
  Ağustos 31, 12:22 Reply
  s.a mustafa kardeş ben internetten o dedğn çakmadan aldm bir hata yaptım tel yanlış desenden kitlendi sonra kaç telefoncuya verdim acamad neyse geri gönderdik yaparz dedi 2 ay teli zor geri aldm geldi ama başka telefon açtım neyse telefon da şebeke cekmiyor imei arattım kapalı diyo ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim
  • Mustafa
   Ağustos 31, 16:25 Reply
   Yapacak pek bir şey yok kardeşim, aldığın yere vereceksin. Yeni attıkları imei numarası da engele takılmış. Tekrar attıracaksın yani
 175. Ali
  Eylül 04, 22:53 Reply
  rica etsem şu siteye bakabilirmisinz bu site hakkında bişiler biliyomusunuz *bu alan düzenlendi* güvenilir mi?
  • Mustafa
   Eylül 04, 23:37 Reply
   Bu tür sitelere kesinlikle güvenmiyorum.
 176. sabrican soylu
  Eylül 06, 11:10 Reply
  merhaba ben orjinal ama spot s3mini alıcam 350 liraya bunun imesie için turkcel bayisine 100lira verip pasaport vs işlemlerini yapıcaklar sonra kapanma olurmu ?
  • Mustafa
   Eylül 06, 20:57 Reply
   Merhaba, %100 kesin bir şey söyleyemem. Riski var, olabilir yani.
 177. sinan
  Eylül 06, 20:44 Reply
  iyi akşamlar, ben orijinal spot s3 mini aldım yaklaşık 6 ay oldu ve dün klon imei işte şu tarihte tlf kapanacak diye yasal uyarı mesajı geldi. evde eski kullanmadığım telefona ait sağlam emei var bunu s3 miniye nasıl aktarabilirim ilgin için tşk ederim....
  • Mustafa
   Eylül 06, 21:01 Reply
   Aktarabilmeniz için muhtemelen gerekli cihazlar sizde bulunmuyor. Telefoncuya götürmenizi tavsiye ederim. Kaş yapayım derken göz çıkartmamak lazım.
   • sinan
    Eylül 06, 21:11 Reply
    tşk ederim birde sürüm yükseltmeyi emeiden önce mi sonra mı yapmak daha mantıklı olur şu anda android 4.1.1 yüklü cihazda
    • Mustafa
     Eylül 06, 22:19 Reply
     Bence önce imei halledin, sürüm yükseltmeyi daha sonra halledebilirsiniz.
 178. gül
  Eylül 06, 22:25 Reply
  Spot galaxy s3 minim var. fabrika ayarlarına dönemiyorum yardımcı olur musunuz?
  • Mustafa
   Eylül 06, 23:15 Reply
   Dönmeye çalıştığınızda nasıl bir yanıt alıyorsunuz?
 179. deniz
  Eylül 07, 13:18 Reply
  merhaba ben s3 aldım dubai malıymış 139 tl tek sorunu 8 mgpiksel değilse 7 mgpikselmiş kamerası pazartesi günü elimde olcak
 180. deniz
  Eylül 07, 13:19 Reply
  **bu site adresi sansürlendi.*** telefonu aldığım site
 181. ayşe
  Eylül 07, 17:20 Reply
  bende bu gün galaksi 3, aldım ama wifisini bulamadım yardımcı olabilirseniz çin malı söliyimde
  • Mustafa
   Eylül 07, 23:40 Reply
   Ayarlar bölümünde Kablosuz İnternet Bağlantısı veya Wi-Fi Ayarları yazması lazım.
 182. ahmet
  Eylül 10, 09:57 Reply
  ben bi tane kore malı s3 mini aldım herşeyi çok iyi ama oyunları açmıyor. android sürümü 4,1. duyduğum kadarıyla oyunları açması için bi kod yüklemem gerekiomuş nasıl yapılacak o iş ya da farklı bi yolu var mı?
  • Mustafa
   Eylül 10, 20:30 Reply
   Bu konuda bilgim bulunmuyor maalesef.
 183. Hümeyra
  Eylül 10, 12:17 Reply
  Mustafa ağabey, Rica etsem şu konu da aydınlatırmısınız? Samsung Türkiye garantili S3 Genpa Kvk vs.. garantili olanlardan 100tl daha hesaplı, Tavsiye edermisiniz SamsungTürkiye garantili ürün, Riskleri varmıdır ne yapayım?
  • Mustafa
   Eylül 10, 20:33 Reply
   Onların garanti kapsamına giren arızaları okumak lazım. 100 TL daha hesaplı olduğuna göre KVK kadar geniş değildir herhalde. En azından öyle bir tahminde bulundum şimdilik. Okuduktan sonra karar verilebilir ancak ama KVK'dan şaşmamak en doğrusu.
 184. Hümeyra
  Eylül 13, 17:31 Reply
  General mobile discovery nasıl bir cihaz dır, s3 mini den iyi midir, Bilginiz varmı
 185. derya deniz
  Eylül 15, 01:48 Reply
  merhaba bende galaxys4 aldım spot 140 tlye wifi var sözde telefonda ama ne baglantı ayarı var nede bağlanabliyorum sinirim bozuldu alcak arkadaşlara asla tavsiye etmem bunu kulancagınıza 33 10 kulanın vallah daha ii :D sizce ne yapmam gerekiyor telefoncuya göstrsem yapabilirlermi
  • Mustafa
   Eylül 15, 14:22 Reply
   Merhaba, hayır yapamaz. Telefon donanımsal olarak desteklemiyor. Her ne kadar yazılımsal çözüm elde edilmek istense de sonuç vermeyecektir. Forever 3310
 186. mazlum
  Eylül 18, 11:34 Reply
  meraba mustafa abi ben arkadaştan orjinal spot s3 mini alacam 9 aydır kullanıyor arkadaş telefonu kurcaladım iyidi 400 e diyor ne önerirsin
 187. Hatice Duran
  Eylül 18, 21:10 Reply
  Amanda aman kim gelmiş :) tabiki ben uzun zamandır fırsat bulupda gelememiş. Selam iyi akşamlar Mustafa nasılsın yeni bi sorunum var :) tabiki benim için sorun müzik izdirmek istiyorum netten pc de ares yüklüydü artık çalışmıyor hangi programı yüklesem acaba?
  • Mustafa
   Eylül 18, 23:33 Reply
   Selam Hatice hoş geldin:) iyiyim sağol sen nasılsın? BearShare diye bir program var. Onu kullanabilirsin müzik dinlemek ve indirmek için. youtube'dan video indirmek istiyorsan "convert2mp3.net" adresine girmek en kısa yol.Üstte "VideoURL" diye bir bölüm var. Oraya youtube linkini yazıyorsun. Sana mp3 dosyasını veriyor.
 188. Hatice Duran
  Eylül 19, 00:06 Reply
  Teşekkür ederim Musatafa iyiyim bende saolasın yazdığının başka bi versiyonunu imeshsetupu indirdim bende sen cevap verene kadar ama senin yazdığınıda indirdim amma lakin benim istediğim indirdiğim şarkıyı telefonumada atmak nasıl etcem bilemedim ben onu :)
  • Mustafa
   Eylül 19, 19:29 Reply
   Bilgisayar-Telefon bağlantısında Air Droid uygulamasının üstüne tanımam :)
 189. Hatice Duran
  Eylül 21, 11:21 Reply
  Selam Mustafa yine ben bu sefer sorunum çoooo...k büyük pc çökmek üzere çökmeden yardımına ihtiyacım var o gün yüklediğim programları kaldırma işlemi yapmadan direk çöp kutusuna atıp silince pc kafayı yedi mozilla kullanılanamıyorum zor açılıyor RegClan pro indirdim 700 küsür hata buldu 15 tanesini düzeltti satın almak gerekiyomuş :) imdaaaattt Mustafa imdatttt :(
  • Mustafa
   Eylül 21, 18:39 Reply
   A.s, Revo Uninstaller Pro programını indir. 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsin. Orada kalıntıları falan silebilir, bilgisayarının sağlığı için gerekli işlemleri yapabilirsin. Bilmediğin programları indirip kurma. Sadece çöp kutusuna taşıdıysan ve gerçekten silmediysen, söylediğim program bunu görecektir. Kaldırman işlemini de tek tıkla yapabileceksin.
 190. Hatice Duran
  Eylül 21, 18:47 Reply
  Teşekkür ederim Mustafa şöyle bi işlem yaptım pc'yi geçmişe döndürdüm böylece kurtardım sanırım :)
 191. Kerem Çetin
  Ekim 02, 23:04 Reply
  Merhaba mustafa bey bana yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.Sorum şu: Yurt dışından samsung galaxy s3 yada s4 getirteceğim, pasaport kayıdı yaptıramıyorum çünkü kendi pasaportumu abim için kullanmıştım, süresinin dolmasına daha çok var, pasaport bulacağım biriside yok.Ben telefonu getirtip burda imei attırıp kullanmayı planlıyorum, ne gibi sorunlar yaşarım?
  • Mustafa
   Ekim 03, 11:07 Reply
   Android güncellemesi yapamazsınız sadece. Telefoncuya götürüp güncelleme yaptırmanız gerekir.
   • Kerem Çetin
    Ekim 05, 23:01 Reply
    Herhangi bir kapanma vs söz konusu olmaz değil mi?Güncellemeleri telefoncuda yaptırırım sorun değil, 10 lira falan birşeydir.
 192. Kerem Çetin
  Ekim 05, 23:23 Reply
  Birde mustafa bey, benim kafamda ilk İphone 4s vardı ancak İphone'lerde pasaport kaydı şart imiş. Ancak samsunglarda böyle birşey yokmuş, pasaport kayıtsız getirip imei attırıp kullanabiliyormuşuz.Bu konudada aydınlatırsanız çok sevinirim :)
  • SALİH AKSU
   Ekim 19, 14:27 Reply
   MRBLR BEN S3 MİNİ ALDIM KACAK OLDUĞUNU SONRA ÖĞRENDİM ADAM GARİNTİ BELGESİ VERDİ BEN BEYAZ MASAYA ŞİKAYET ETSEM PARAMI VEYA TLFNUMU ALABİLİRMİYİM SAYGILAR
   • Mustafa
    Ekim 19, 14:33 Reply
    Fatura da aldıysanız şikayetiniz mutlaka sonuç alır. Fatura yoksa bir şey elde edemezsiniz.
   • SALİH AKSU
    Ekim 19, 14:36 Reply
    MRBLR BEN S3 MİNİ ALDIM KACAK OLDUĞUNU SONRA ÖĞRENDİM ADAM GARİNTİ BELGESİ VERDİ BEN BEYAZ MASAYA ŞİKAYET ETSEM PARAMI VEYA TLFNUMU ALABİLİRMİYİM SAYGILAR fatura kesmedilier garinti belgesi fişi var ama kacak olduğunu bilmiyordum yurt dışından getirdiklerini bana bugün söylediler pazartesi yetkilerle konuşsam cözemezlermi acaba
 193. Banu Yılmaz
  Ekim 06, 17:07 Reply
  Merhaba mustafa ben galaxy s4 alacağımda buldum alcağım adamıda internet üzerindenSorum şu olacak benim:Alacağım telefon yurt dışından getirilmiş ve 2 aylık kullanılmış 500-600 tl yaklaşık kar'ım olacak cihazın sahibi telefonu pasaporta kayıt ettirdiğini söylüyorAdamın dediğinin doğruluğunu nasıl anlarım pasaporta kayıtlı mı değil mi diyeBirde pasaporta kayıt ettirilen telefonlar, yurt dışından geldikleri imei ile duruyorlar değil mi
  • Mustafa
   Ekim 07, 18:43 Reply
   Eğer pasaport kaydı var ise imei numarasını sorgulatın. Cihaz sonucu S4 çıkıyorsa sorun yok. Şayet farklı bir cihaz çıkıyorsa pasaporta kayıtlı değildir. Başka bir telefonun imei numarasını kullanmışlardır. Bunda da kapanma riski bulunuyor.
 194. Özgee
  Ekim 09, 17:24 Reply
  arkadaşlar ben *sansürlendi* bu siteden telefon aldım ama şöyle bi kaygım var; wifi varmıdır ve facebook paketim olduğu zaman internete gitmemde sorun olurmu ?
  • Mustafa
   Ekim 10, 10:08 Reply
   Bunu satıcıya sormak lazım. Sorun olup olmadığını en iyi o bilir ama tahminimce problem olmaz.
 195. gokanuysal
  Ekim 11, 16:07 Reply
  replika s4 bataryası 1 gün gidiyor gitmiyor gibi şimdi ben orjinal batarya ve orjinal şarj cihazı alsam faydası olurmu acaba ne kadar gider şarj bana telefona uyarmı bir sorun olurmu
 196. ali
  Ekim 18, 10:13 Reply
  spot S3 mini aldım. 3G ile bağlanamıyorum. internete bağlandığımda sadece E harfi çıkıyor. telefonda 3G ayarları yok. ne yapmalıyım.
  • Jau
   Ekim 27, 13:06 Reply
   hangi operatörsen musteri hizmetlerini ara oradan 3g ayarlarını iste buyuk ihtimalle sorun duzelicektir
 197. can güneş
  Ekim 18, 11:47 Reply
  ben kendime S3 mini aldım hizmet yok diyo nasıl ayarlaya blirim ?
 198. burak
  Ekim 20, 04:06 Reply
  mustafa bey bende kore malı s4 var ama karşı tarafa sesim gitmiyor bunun höpörlrünü yaptırabilirmiyim teşşekkürler
 199. hasan
  Ekim 26, 23:33 Reply
  arkadaslar bende samsung S3mini aldim kore malı 3g baglanti yapamiyorum E yaziyor 3g veya H olmasi icin ne yapmam gerek lutfen yardim
  • hasan
   Ekim 28, 21:14 Reply
   mustafa bey bi cvp verseniz
   • Mustafa
    Ekim 28, 21:25 Reply
    Sorduğun soruyla ilk defa karşılaşıyorum kardeşim. İnan bilgim yok bu konuda. Yanlış bilgi vermeyeyim.
 200. karakuş
  Ekim 31, 09:33 Reply
  Selam Arkadaşlar Benim Kore malı Bir Samsung S3 Mini İ8190 Model telefon Var Bunda 3g Bulunmuyor Acaba 3g Olması İçin Önereceğiniz Bir Rom Varmı Orjinal değil O Yüzden Kore Malını destekleyen Bir Rom Olması Lazım Desteğinizi Bekliyorum
   • Mustafa
    Kasım 02, 20:01 Reply
    Kardeşim romlar hakkında detaylı bilgi yok. Yanlış yönlendirmek istemiyorum seni.
 201. engin
  Ekim 31, 09:53 Reply
  engin telefon desen tuş kiliti fazla yanlış girildi gmail istiyo oda yok nasıl açılır
 202. Hüseyin
  Kasım 11, 19:11 Reply
  Ya abi bende kore malı s3 var fotograf cekerken flas patlamıyo neden ? Cevaplarsan sevinirim ? Bide buna orjinal batarya ve sarj alsam sarjı dayanıklı olurmu ? Android sürümü sahte oldugu icin bazı uygulamaları acmıyor.Orjinal android sürümü yükletsem uygulamalar çalışırmı ? Saol.
  • Mustafa
   Kasım 11, 22:05 Reply
   Kore malı bu. Belki donanım olarak koymamışlardır. Koymuşlar ve çalışmıyorsa da ayarı falan vardır. Kurcalamak lazım. Evet, orjinal batarya ile şarj daha dayanıklı olur. Sürüm yükseltmek hataları giderir de bazen uygulamalar RAM, ALAN gibi gereksinimler istiyor. Onları istemeyenleri çalıştırır.
   • Hüseyin
    Kasım 12, 17:20 Reply
    Saol abi arkadasta s4 var calısıyo aynısı telefonun bende ayrıca fotogrf cekerken yakınlastırmıyo nası oluyo biliyomusun veya odamı yok ? :D
    • Mustafa
     Kasım 12, 18:45 Reply
     Sende çok dandik bir şey almışsın be kardeşim, çöpe at onu:) Yandaki ses tuşları ile zoom-out yapılıyor. Çalışmıyorsa ya ses tuşu bozuktur yada zoom özelliği de yoktur :)
 203. serap
  Kasım 14, 13:13 Reply
  merabalar ben yan sanayı galaksı note 3 buldum ama ne gibi sorunlarla karsılasırım bılmıorum yardımcı olursanız sevinirim
  • Mustafa
   Kasım 14, 17:04 Reply
   Merhaba, http://www.mustafakirmizi.com/spot-kacak-cakma-galaxy-note-3 bu yazıyı okuyun lütfen.
 204. serap
  Kasım 14, 18:13 Reply
  tesekkur ederım ama gercekten yan sanayı urünlerının cok ıyı olmadıgını bılıyorum ama bakalım 2 saate elimde olacak telefon kullandıkca sorun cıkarmı sonucta 600 tl vercem bu tele fakat alacagım kişi bende kullanıyorum cok ıyı fılan dedı kafam cok karıstı bırde sızce nokıa 630 mu yoksa yan sanayı galaksı note 3 mu kullandıgım tel nokıa 630
  • Mustafa
   Kasım 14, 18:42 Reply
   İlk zamanlarda telefon sorunsuz çalışır da 5-6 ay sonra donmalar başlar. Bu yan sanayi olmasından kaynaklanmıyor. Android'in genel bir sorunu. Kullandıkça yavaşlıyor. Yan sanayinin de çeşitleri var. Eğer özellikleri iyiyse şikayet etmeden kullanabilirsin. Telefonu bizzat kullanmak lazım 2-3 gün. Öyle karar verilebilir ancak. Nokia mı Samsung mu desen Samsung derdim hiç düşünmeden ama yan sanayi olduğu için gerçek samsung olmuyor o. İkisi arasında tercih yapacak olsam Nokia 630 derdim.
 205. serap
  Kasım 14, 19:29 Reply
  tel syan elime gectı kore malı karar veremıyorum ama imei numarasını sorgulattım motorolaya kayıtlı ne yapayım karar veremıyorum cunku nokıa yı baskasına vercem eger bunu alırsam kore malı olması motorola kayıtlı olması iyi mi sizce
  • Mustafa
   Kasım 14, 19:49 Reply
   Bence 2-3 gün kullan telefonu. Öyle karar ver. Telefonu görmüş-kullanmış olursun, daha sağlıklı karar verirsin. Cihazı görmediğim için bir şey söyleyemiyorum.
 206. serap
  Kasım 14, 19:52 Reply
  tmm tesekkur ederım simdi sarkı attım kendı telefonumdan benım telın sesı ondan daha cok cıkıyor ama bakım kullanım bı cok yardımcı oldunuz sagolun :)
  • Mustafa
   Kasım 14, 19:56 Reply
   Rica ederim, aynen kullan bakalım. Kafana hangisi yatarsa onu kullan:)
 207. serap
  Kasım 14, 21:58 Reply
  :) netını denedım burnun ucundakı modemı gormuyo ayrıca hattımı taktım bloke ettı sarjı taktım sımdı sarjı bıttı ve tel sarj olmuyo yanı 1 gune kalmadı 3 saatte bellı ettı kendını tek anlamıyla ıgrenc ben yıne nokıa ya devam cope para atacak kadar zengın degılım :) alacak arkadaslara da tavsıye etmem kore fılan hıkaye onlar ne varsa orjınalde var ılk kacak telefon denemem husran oldu :)
  • Mustafa
   Kasım 14, 23:34 Reply
   Almadan önce buraya gelip sorsaydın sana "kesinlikle yan sanayilerden uzak dur." derdim mutlaka:) Olan olmuş bir defa, tecrübe edindin. Her şeyin orjinali iyidir:) Kısacası "canın sağolsun:)"
 208. Yiğit
  Kasım 20, 23:36 Reply
  kardeş bende replika s4 var telefonda şebeke çekmiyor bu sorun neden kaynaklıyor ve bu sorun nasıl haledılır kolaymıdır bir telefoncuda yaptırabilirmiyım donanımsal bir sorunmudur ?
  • Mustafa
   Kasım 21, 21:03 Reply
   imei numarası gitmiştir. yeni imei numarası attırmalısın.
 209. Hatice
  Kasım 25, 23:53 Reply
  Selam mustafa nasılsın uzun zamandır uğramadım bi hatrını soruyum dedim nasılsın hep sorunlamı gelecem buraya :)
  • Mustafa
   Kasım 26, 00:34 Reply
   ahahah selam Hatice. vefalı kullanıcı dediğin böyle olur :) iyiyim sağolasın sen nasılsın
 210. ferhat
  Aralık 04, 18:34 Reply
  benim spot galaxy s4 üm var ama şebeke belli yerlerde çekiyor ne yapmalıyım
  • Mustafa
   Aralık 04, 19:26 Reply
   Hattını değiştir. Sadece belirli yerlerde çekiyorsa telefonluk bir şey yok.
 211. Emirhan
  Aralık 26, 11:56 Reply
  Bende bi telefoncudan almıştım kaçak olduğunu biliyordum kore malı felan dediler bunu orjinal yapma şansımız var mı acaba ?
 212. Hatice Duran
  Ocak 18, 10:30 Reply
  Selam günaydın Mustafa nasılsın senden fikir almak istiyorum cep telefonu hediye alacam ama o kadar yüksek meblağ olanlardan değil bi kaç model baktım sana sormak istedim hangisini önerirsin diye LG E612 OPTIMUS L5 SİYAH AKILLI TELEFON ,SONY XPERIA ST23 MIRO BLACK AKILLI TELEFON ,LG L3 II E430 Bar ,NOKIA LUMIA 520 BLACK AKILLI TELEFON ,LG E460 OPTIMUS L5 II bunlardan hangisini tavsiye edersin yada edebileceğin varmı yazarsan sevinirim Mustafa
  • Mustafa
   Ocak 18, 15:18 Reply
   Selam Hatice, günaydın. Saydıkların arasından bir seçim yapacak olursam önce Sony xperia ST23'ü seçerdim. Daha sonra Nokia Lumia 520'yi seçerdim. İkisi de güzel telefonlar. Lumia windows phone olarak geçiyor. Yani işletim sistemi olarak windows kullanıyor. Sony'nin telefonları zaten şüphesiz kaliteli cihazlar. Bence xperia alırsan pişman olmazsın.
 213. Huseyin
  Ocak 22, 22:41 Reply
  Galaxy s3 fotoğraf cekerken flaş patlayinca telefon kapanior yardimci olabilirmisiniz
  • Mustafa
   Ocak 23, 01:37 Reply
   Bu donanımsal bir sorun değil, yazılımdan kaynaklanan bir sorun. Telefon orjinal ise fabrika ayarlarına dönün. Spot ise aldığınız yere götürün, format atsınlar. Muhtemelen düzelecektir.
 214. Hatice
  Ocak 25, 14:03 Reply
  Selam mustafa teşekkürler yardımın için :) Sony xperia ST23′ü aldım
  • Mustafa
   Ocak 25, 19:05 Reply
   Hayırlı olsun, güle güle kullan. ST23'ü balkondan aşağı atınca kırılmıyormuş. Denesene bir kırılacak mı?
 215. halil
  Ocak 28, 20:09 Reply
  arkadşlar bende gold mobile x11 nasıl format atarım acabavar
 216. halil
  Ocak 28, 20:10 Reply
  gold mobile x11 kimseyi aramıyor geleni bazen kabul ediyor genelde ulaşılmıyor neden dir acaba
  • Mustafa
   Ocak 28, 20:49 Reply
   İlk defa böyle bir şey duydum. Garantiye gönder bakalım. Şimdilik başka bir çözüm görünmüyor.
 217. samet
  Şubat 01, 01:51 Reply
  mrb mustafa.ben kaçak bir s3 mini aldım.telefon şimdilik 10 numara (tabi bu fiyata)sorunum imei eski bir nokia üzerine olduğundan internete girememem.avea müşteri hizmetlerini aradım doğal olarak bir problem olmadığını söylediler.(nokiayı düşünerek) ben onlara kullandığım cihaz s3 desem yurtdışından geldi desem bu bana sorun çıkartırmı?
  • Mustafa
   Şubat 01, 17:12 Reply
   Hayır çıkartmaz. Kaldı ki ayarlarınız gönderildiyse bir sorun olmaması lazım. Yinede bir arayın söyleyin, bir sorun olmayacaktır.
 218. sanem
  Şubat 16, 22:55 Reply
  peki bu çin malı s3 lerin androidi oluyor mu lütfen acil cevap verin mesela google play felan çalışıyor mu çümkü benim bir arkadaşımın var google play şifresini algılamıyor acaba androidi olmadığı için mi hatta google playe giriyor fakat normal değil yani resimler yok sadece yazı var lütfen soromu cevaplayın şimdiden teşekkür ediyorum...
  • Mustafa
   Şubat 17, 09:59 Reply
   Android olanları var ama olmayanları da var. Android değilse google play store'dan bir şey indiremezsiniz. Çin malı cihazı görmeden konuşmak zor. Çünkü o kadar çeşitli ki içerisinde ne var ne yok bilinmez. Telefona format atıp tekrar deneyin. Resimlerle ilgili bir sorun olmaması lazım. Ayarlar-Cihaz Hakkında bölümünde işletim sistemi yazar.
 219. mustafa
  Şubat 17, 21:22 Reply
  bende s3 mini var orjinal spot orjinal spotun aynısı hiçbir farkı yok bide güzel imeil attım on numara bide güncelleme geldi 4.1.2 tadından yenmiyor ....
 220. esra
  Şubat 26, 22:49 Reply
  neler neler yaptım bie 3g yükleyemedim =(
  • Mustafa
   Şubat 27, 09:57 Reply
   3G yüklenmez zaten. Donanımda olması gereken bir şey bu. Donanım desteklemiyorsa yapacak bir şey yok ama S3'de bildiğim kadarıyla 3G vardı.
 221. emine
  Mart 17, 22:54 Reply
  yardım edin.telefona format attım videolar açılmaz oldu avea yı aradım onlar ayar yaptı yine olmuyo galaxy s3 telefonum
 222. emine
  Mart 17, 22:55 Reply
  facebook ve you tube gibi videolar
  • Mustafa
   Mart 17, 23:14 Reply
   Telefonunuza google play store(google mağaza) üzerinden Flash yüklemeniz gerekiyor. Yükledikten sonra düzelecektir.
 223. yunus
  Mart 28, 13:39 Reply
  selamun aleykum mustafa abi ben kore replika s3 mini aldım msjlarım geç geliyor hatta arada çekmiyor hattım avea bi yardımıcı olablirmisin ? (başka telefona hattımı takıyorum hiçbi sorun yok)
 224. yunus
  Nisan 01, 10:12 Reply
  bu konu hakkında bilginiz yok mu :) ?
 225. hacı ali
  Nisan 24, 14:13 Reply
  slm mustafa bey benim kore s3 mini aldım telefonun yandan kilitleme tusuna basıp kitlediğim zaman tlf ulasılamıyor kilit tusunu açınca ulasılabiliyor ne yapmalıyız
  • Mustafa
   Nisan 24, 21:09 Reply
   Bu konuda bir bilgim yok maalesef.