Parlak Saçlar İçin Ne Yapılmalı

Parlak Saçlar İçin Ne Yapılmalı

PARLAK SAÇLAR İÇİN

 

Mat saçlarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz. saçlarım uzasın, ışıl ışıl parlasın mı diyorsunuz. İşte tam da doğru adrete bulunuyorsunuz.Öncelikle kağıdı kalemi hazırlayın ve yaslanın arkanıza…….
Özellikle tarifini vereceğim karışım için çok fazla paralar saçmanıza gerek yok çünkü bu saç iksiri bütçenizi zorlayacak cinsten değil.

 

Parlak Saçlar İçin Ne Yapılmalı

 

Kullandığınız şampuanınız vardır elbet.Eczanelerden çok makul bir fiyata temin edebileceğiniz 2 adet b vitamini ve 2 adet E vitamini ampulü, 1 çay kaşığı argan yağı, menekşe, çam terebentin,biberiye, 2 çay kaşığı ozan yağı ve yarım çay bardağı suyu 500 gramlık şampuana ilave ediyorsunuz.
Ayrıca şampuanın markasının hiç bir önemi yok ve bir kaç yıkamadan sonra sonucu gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz.

Previous Ruhundan Varoş Kokusu Esiyor
Next Ünlülere Göz Altı Operasyonu

About author

You might also like

Genel 0 Comments

Sana elveda demiyorum. Bilakis görüşmek üzere.

Sana elveda demiyorum. Bilakis, görüşmek üzere.

Survivor 2013 Yarışmacıları

Türkiye’nin çok büyük bir merakla takip ettiği Survivor yarışması için son bir aday kalmıştı. Bunun kim olacağı çok merak ediliyordu. Zira çok tanınan biri olmalıydı. Bu kişi ise Ümit Karan

Farm Heroes Saga Hileleri

Fram Heroes Saga oynayan arkadaşlar için böyle bir konu hazırlamayı uygun gördüm. Oyunu baştan aşağı anlatmayacağım, zaten oynayanlar bilir. Candy Crush ile hemen hemen aynı mantık fakat görüntüler değişik sadece.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply