Farm Heroes Saga Hileleri

Fram Heroes Saga oynayan arkadaşlar için böyle bir konu hazırlamayı uygun gördüm. Oyunu baştan aşağı anlatmayacağım, zaten oynayanlar bilir. Candy Crush ile hemen hemen aynı mantık fakat görüntüler değişik sadece. Canı sıkılanlar için birebirdir. Oynadığınız süre içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Bazı bölümleri de oldukça sinir bozucu. Görevi tamamlayamıyorsunuz, kafanıza takılıyor. Buna benzer durumlar için alternatif çözümler üreteceğiz. Aslında bu legal bir yöntem olmasa da, sürekli oynayanlara yararlı olur diye düşünüyorum. Kolay yoldan bölüm geçiyorsunuz. Baştan söyleyeyim, bunu sürekli kullanırsanız oyundan zevk alamazsınız. Çünkü amacı kalmaz, tak tak her şeyi hile ile halledersiniz. Gelelim işlemlere;

 

Fram Heroes Sonsuz Hamle Hilesi

Burada gördüğünüz adımda normal şartlardaki hamle sayınızı arttıracağız. Kısaca hamle hilesi diyeceğim. Bölümlere göre size verdiği sayılar vardır. Her zaman yeterli gelmez ve bayağı uğraşırsınız. Belki günlerce oynarsınız da arpa boyu yol ilerleyemezsiniz. Zamanla sinir bozucu hale gelir. Sayıyı arttırmak için gerekli programı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Adı Chat Engine ve buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Programa ait Virustotal sonuçlarına buradan bakabilirsiniz. Uygulama illegal olduğu için bazı uyarılar vermektedir. Nod32, Kaspersky vb. gibi virüs temizleme yöntemleri kullanıyorsanız sıkıntı olmayacaktır. Aşağıdaki adımları doğru şekilde yaparsanız istediğiniz kadar hamle hakkınız olacaktır. Örnek resimde aşağıda verdim çalıştığını göstermek için.

farm heroes saga sonsuz hamle hilesi

 

Resimde sol alt kısma bakarsanız 229 hamle sayısı olduğunu görürsünüz. İlk adımdaki yöntemi kullanılarak yapılmış olay. İsterseniz 500’de yapabilirsiniz. Kısacası sonsuz hamle hilesi desek sanırım çok yanlış olmaz. Cheat Engine programını indirdiyseniz anlatıma başlayalım. İndirmediyseniz hemen resmin yukarısında indirme adresini vermiştim. Oradan indirin ve şu adımları uygulayın;

 

Adım 1. Burada anlatılanlar sadece Mozilla Firefox tarayıcısında çalışmaktadır. Google Chrome kullanıyorsanız çalışmayacaktır. İndirdikten sonra facebook üzerinden uygulamaya girin. Oynamaya başlayın. Cheat Engine programını açın.

Adım 2. Açılan küçük pencerede sol üstte bilgisayara benzer simge göreceksiniz. İlk sıradadır, oraya tıklayın. Küçük bir pencere daha açılacak.

Adım 3. Pluging Container.exe gibisinden bir şey göreceksiniz. Onu seçin. Genelde Firefoxun hemen altında bulunur. Seçtikten sonra Open(Aç) butonuna tıklıyoruz. Tekrar oyuna dönüyoruz.

Adım 4. 1-2 adet hamle yapın kafanıza göre. 2 tane yapın mesela. Daha sonra kalan hamle sayınızı aklınızda tutun. Bunu cheat engine program ile aratacağız.

Adım 5. Atıyorum 20 hakkımız kaldı. Tekrar programı açarak en üstte bulunan yazı alanına(textbox) 20 yazıyoruz ve aratıyoruz. Sol tarafta sonuçlar listelenecek. Tekrar aratıyoruz(listenin küçülmesi için) 2 sonuç kalıyor.

Adım 6. İki sonucu alt bölüme alıyoruz, üstüne çift tıklıyoruz(double click) karşımızda çıkan yazı alanına istediğimiz sayıyı giriyoruz. 500 girerseniz, 500 hamleniz olur. İstediğiniz gibi sayı girebilirsiniz. Enter tuşuna basıyoruz, oyuna tekrar dönüyoruz. Bir hamle yapıyoruz ve sayı istediğimiz değere geliyor.

 

Sırası ile uygulayın. Arkadaşımız videolu şekilde anlatmış, bizlerle paylaşmış. Bütün adımları aşağıdaki videoyu izleyerek uygulamalı olarak görebilirsiniz.

 

http://www.youtube.com/watch?v=V-FFVqEm5B4

 

Farm Heroes Sonsuz Cam Hilesi

Can sayısı da çok önemlidir. Beklemeniz sizi sıkabilir, bazen takıntı dahi yapabiliriz. Bir arkadaşımız çok güzel anlatım yapmış, youtube adresine yüklemiş. Aşağıdaki videoyu izlemeden önce gerçekleştirmeniz gereken adımları söyleyeceğim. Önce adımları sırasıyla uygulayın, daha sonra videoyu izleyin. İstediğiniz kadar canınız, hamleniz olacaktır.

 

farm heroes saga sonsuz can hilesi

 

Adım 1. Virüs programınızı devre dışı bırakın, aksi halde uygulamayı virüs olarak görecektir. İllegal yöntem olduğu için Malware dediğimiz olayla karşılaşabilirsiniz.

Adım 2. Buraya tıklayarak 6.3 MB boyutunda olan bilgisayar programını indirin.

Adım 3. Cheat Engine kurmanız gerekecek. Yukarıdaki sonsuz hamle hilesinde indirme adresini vermiştim, oraya bakarak indirebilirsiniz.

Adım 4. Videoyu izlemeye başlayın.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7bndU5mmRyU

 

 

Farm Heroes Saga Bölüm Geçme Hilesi

 

Farm heroes saga hileleri

 

Ben bu işlerle uğraşamam arkadaş, kısa yoldan bölüm geçme hilesi yok mu derseniz; tabi ki var. Üstelik bunu hem mozilla firefox hemde google chrome’da kullanabilirsiniz. İlk adım hatırlarsanız chrome’da çalışmıyor, sadece firefox’da çalışıyordu. Bu adımımız öyle değil. Yalnız kötü bir yanı da şu, bazen 10 sayfa tek tek arama yapma durumunda kalabiliyorsunuz. Bedirhan isimli arkadaşımız bunu uygulamış, videosunu da çekmiş. Video paylaşım sitesinde paylaşmış. Aşağıdaki yöntemlerle bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz. Aslında hepsi aynı mantık, aynı uygulama. Hamle sayınızı aratıyorsunuz, bulunca değiştiriyorsunuz. İstediğiniz kadar hamleniz ve canınız oluyor. Bu sayede ister puan alıyorsunuz, arkadaşlarınızı geçiyorsunuz. İsterseniz sadece bölüm geçme amaçlı kullanıyorsunuz. Hemen alt bölümde verdiğim hile de aynı şekilde anlatım gerçekleştirmiş. Adına da bölüm geçme hilesi demiş. Bize de paylaşmak düşer. Yapılan işlemler cheat engine programı ile yapılmıştır. İndirmeniz gerekiyorsa ilk adımda indirme adresini vermiştim. İlk adımı okursanız indirip kurabilirsiniz.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Iw_norlGf0s

 

Burada yapılan anlatım bana aittir fakat videolar bana ait değildir. Zaten video adresinde yükleyen kişi bellidir. Konu farklı yönlere çekilmesin lütfen. Görüntüleri hazırlayanlara teşekkür ediyorum, çok güzel anlatımlar gerçekleştirmişler. İzleyenler elbet faydalanacaktır. Bütün bunları bir konu altında topladığım için teşekkür etmeniz yeterli. Yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Candy crush oynayanlar için ise “Candy Crush Saga Hilesi”  konusuna göz atabilirler.

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir

Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir


Milletvekili Sayısı Neye Göre Belirlenir

2015 genel seçimlerinde aynı iki partinin farklı oy almalarına rağmen, milletvekili sayılarının eşit olması herkesin aklına "milletvekili sayısı neye göre belirlenir" , "milletvekili sayısı nasıl hesaplanır" sorularını gündeme getirdi. Öncelikle "bir ilin milletvekili sayısı nasıl hesaplanır"...

Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com

Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com


Haemmer Saat Arayanlar, Adresiniz : Modasaat.com

Kullandığımız tüm kıyafet ve aksesuarlarımızın kalitelerine önem veririz. Örneğin Haemmer saat sahip olduğu kalite tüm dünya ülkelerince bilinmektedir. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılmakta olan bu şahane aksesuarlar sıra dışı tasarımlarda üretilmektedir. Herkes tarafından büyük beğeni gören...

Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler

Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler


Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler

 2014 yılında değişecek olan Cumhurbaşkanlığı için adaylığını açıklayan ve herkes tarafından çatı aday olarak bilinen Ekmeleddin İhsanoğlu logosunu ve sloganını açıkladı. Bu açıklamanın ardından twitter üzerinde bir çok tweet yayınlandı. Ben bunlara Ekmeleddin İhsanoğlu Komik Tweetler...

7 Yorum

 1. Yılmaz 12 June 2013
  Cevapla

  paylaşım için tşk kaç gündür geçemiyordum bunun sayesinde geçtim ya

 2. Fulya__ 07 July 2013
  Cevapla

  önemli olan hile yapmadan geçmektir.böyle şeyler paylaşmayın lütfen rica ediyorum

 3. ray ban 07 July 2013
  Cevapla

  bu hileler de olmasa biz ölmüşüz yaa

 4. yesim 08 July 2013
  Cevapla

  bi candy crush vardı bide bu çıktı başımıza.arkadaşların hepsi oynuyo.nasıl bişeyse insanı rehin alıyo yaa

 5. mesut 14 July 2013
  Cevapla

  bu hilelerin hiç biri olmuyor ….

  • Mustafa 15 July 2013
   Cevapla

   Videoda canlı olarak anlatılmış ve oluyor. Başka bir arkadaşın yorumunu bekleyelim. Belki sizde bir problem oluyordur.

Leave a comment