12
Mart
2013
82 Yorum
Genel
10.332 Okunma

Candy Crush Saga Hilesi

Son zamanlarda bir oyundur gidiyor. Oynayanların sayısı bir hayli fazla. Bende bunlardan sadece bir tanesiyim. King isimli bir site Candy Crush Saga adında bir oyun çıkarttı. Çok yaratıcı bir şey değil, eskiden de olan bir oyun fakat çok geliştirilmiş. Kareler falan vardır. 3 tane aynı rengi yan yana getirdiğinizde kareler patlıyor. Mantık bu. King firması bu oyunu almış, güzel bir düzenlemiş ve çok güzel bir uygulama ortaya koymuş.

 

Candy Crush Saga Hilelerini anlatırken internet tarayıcınıza(browser) göre değişmektedir. Buna dikkat etmenizi öneriyorum. Başlayalım üç kağıtlara.

 

candy crush saga hilesi

 

Candy Crush Saga Hileleri

Nesne yok etme ve bütün özellikleri sonsuz hale getirme hilesi
Uyarı: Bunu kullanabilmek için Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

 

Bildiğiniz gibi candy crush oyununda lolipop patlama olayları mevcut. Veya şeker kullanarak sadece bir kare yok etme olayı. Bunlar tabi ücretli olarak satılıyor. Bir kaç tane kullanma hakkı veriyorlar sadece. Sonra ücret talep ediyorlar. Bu özellikleri sonsuz hale getirmek için bir yol var. Adım adım anlatıyorum.

 

Adım 1

Buraya tıklayarak belirtmiş olduğum siteye girin. Korkmadan tıklayın, bu siteden ayrılmayacaksınız. Yeni sekmede açılacak gerekli olan site.

 

Adım 2

Siteye girdiğinizde “Install Extension” butonunu göreceksiniz en altta. Türkçesi uzantı yüklemek. Yani firefoxa bir eklenti yükleyeceğiz. Bu şekilde sonsuz can vs. gibi özelliklerimiz olacak.

 

Adım 3

Daha sonra karşımıza gelen pencerede “I understand and agree with the above” butonu gelecek. Bu şu demek. Kuralları okudum ve kabul ediyorum. İsterseniz kuralları da okuyabilirsiniz fakat kayda değer bir şey yok.

 

Adım 4

Sözleşmeyi de kabul ettikten sonra browser Mozilla Firefox bir eklenti kurmaya çalışacak. “Firefox bu sitenin (leethax.net) bilgisayarınıza yazılım kurmasını engelledi.” uyarısı ile karşılaşacaksınız. Hemen yanında “İzin Ver” sekmesine tıklayın ve kurun.

 

Adım5

Karşınıza Eklenti Kurulum penceresi gelecektir(Plugins). “Şimdi Kur” yazısının üstüne tıklayın.

 

Adım6

Şuanda özellik yüklenmiş durumdadır. Yani hileler artık aktiftir. Bunun sizin tarafınızdan görünebilmesi için tarayıcıyı kapatıp açmanız gerekiyor. Zaten eklentiyi kurduktan sonra “Şimdi tekrar başlatılsın mı?” diye soracaktır. Evet deyin.

 

Muhtemel Soru

 

Ben bunu yaptım fakat yinede olmadı diyorsanız mutlaka bir adım yanlış gitmiştir. Araçlar-Eklentiler bölümüne girin. Orada leethax.xpi olanı bulun ve kaldırın. Tekrar başa dönün, adımları daha dikkatli uygulayın.

 

Candy Crash Saga can hilesi

Buraya tıklayarak Cheat Engine programını indiriyoruz. Bu bir exe(yani program kurulumu) dosyasıdır. İndikten sonra üstüne çift tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Program açıldıktan sonra candy crush oynuna giriyoruz.

 

Hamle Hilesi

Hamle sayımızı arttırmak için cheat engine programını kullanmamız gerekiyor. Bunun için indirdik. Hamle sayımıza bakıyoruz. Engine’den hamle sayımızı aratıyoruz.  Bazı şekerlemeleri yok ediyoruz. Hamle sayımız 10’a indi diyelim. Programa 10 değerini yazıyoruz ve “Next Scan” sonraki tarama anlamındaki butona tıklıyoruz. Bu işlemi hamle sayımız 2 olana kadar devam ettiriyoruz. Daha sonra hamle sayımızı değiştirdiğimizde, oyunda da bu hamle sayısının değiştiğini göreceksiniz. Tam olarak anlamadıysanız aşağıda video anlatımını koydum. Oraya bakarak yapabilirsiniz.

 

http://www.youtube.com/watch?v=v1e9wGKz7yw

 

Puan Yükseltme Hilesi

New Scan” butonuna tıklıyoruz Engine’de. O anda puanımız her kaç ise onu aynen yazıp aratıyoruz. Diyelim ki puanımız 6500, new scanda 6500 yazıp aratacağız. Listedeki sayı 2 olana kadar aratalım. Her arama da düşecektir bu değer. Bulduğu yerde ise puanımız kaç olsun istiyorsanız o değeri yazmalısınız. 38946 yazarsanız puanınız bu değer olur.

 

Not: Arkadaşlar hamle sayısını çok yükseltmenizi tavsiye etmiyorum. Yani 100 falan yapın bence. Diyelim ki 1000 hamle yaptınız. Oyun bitti. Kalan hamle sayılarınıza oranla balıklar gelecek ve şekerleri yok etmeye çalışacak. Hamle sayısı çok oldukça balıkların işleri de çoğalacak. Bundan dolayı çok beklemeniz gerekebilir. Cılkını çıkartmayın yani :) Sesli video anlatımları da aşağıda verilmiştir.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wdeWCS7l-wE

 

http://www.youtube.com/watch?v=_5XfFMj9lQE

 

Video anlatımları bana ait değildir.
Facebook diş özelliği kullanma ve şekerlerin yerini değiştirmek
Bazı bölümler vardır. İnsanı çok sinir eder. Özellikler telefondan oynuyorsanız örneğin 65. bölümde takılıp kalırsınız. İlerleyemezseniz. Hep 1 jole kalır, 2 jole kalır falan. Bu durumda şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Bir hile değil ama yinede söyleyeyim. Bilmeyenler var, tanık oldum. Telefondan oynuyorsanız geçerli bu dediğim. Telefonunuzda yoksa da buraya tıklayarak candy crush saga’yı indirebilirsiniz. Daha sonra facebook hesabı açın. Android telefonunuza facebook uygulaması indirin ve oturum açın. Saga oynunu açtığınız zaman senkronize edin. Facebook hesabınıza girin ve crush sayfasını beğenin. Takıldığınız bölümü facebook üzerinden oynayın. 3-5 şeker kaldığı zaman sağ üstte diş işareti var. Ona tıklayın. Bir diş gelecek ve bir kaç şekeri yok edecek. Şekerleri karıştırabileceksiniz. Bunu da belirtelim.

 

Oyun hakkındaki yorumlarınızı konu altında bulunan yorum formundan gönderebilirsiniz. Ne kadar çok yorum yaparsanız konuyu okuyanların gerçekten çalışıp çalışmadığı hakkında bir fikri olur. Candy Crush Saga Hilesi 3 adet verildi. Umarım işinize yarar.

[ Benzer Yazılar ]
 • Turkcell Her Yöne SMS

  Turkcell Her Yöne SMS


  Size burada derlemiş olduğum turkcell her yöne sms paketleri hakkında bilgiler vereceğim. Bunun için başka siteleri tek tek dolaşmanıza [...]
 • İstanbul Aydın Üniversitesini Kazananlar 2013-2014

  İstanbul Aydın Üniversitesini Kazananlar 2014


  Üniversiteyi yeni kazanan arkadaşlara öncelikle hayırlı olsun. Bende 2012 yılında İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans bölümüne kayd[...]
 • İlişkilerde İletişim Nasıl Olmalıdır

  İlişkide İletişim Nasıl Olmalıdır


  Yine aldım elime kağıdı kalemi… Hal böyle olunca da insanın yazası geliyor tabii. Başlığa bakınca akıllarda psikoloji adına bir ö[...]
 • Balonun Patlama Anı


  Bazen hayatta anlık olarak bazı şeyler olur. Biz bunların hiç birinin farkında olmayız. Olmuştur ama bize göre hiç bir şey ifade etmiy[...]
[ Ne Demişler ? ]

 • Rabia
  12 Mart 2013 / Saat: 17:38

  Cok sagolun ya.kac gundur oynuyorum gecemiyorum bir bolumu.bu sayede gectim.sinirden ölüyorum sandim bir an ^^ tesekkurler

  (0)
 • Senem
  12 Mart 2013 / Saat: 22:41

  bu facebooktaki diş olayı çok güzelmiş ya ama hemen bitirdim :(

  (0)
 • ebruu
  25 Mart 2013 / Saat: 12:42

  yaa ben kurutorum ama olmuyo kacgündür ugrasıyorm ama halen olmadıı

  (0)
 • seyhan
  01 Nisan 2013 / Saat: 03:43

  gerçekten çalışıyor ama benim bi sorum olacak programlar bilgisayara zarar verirmi.Yani virüs bulaşırmı acaba … hile için teşekkürler..

  (0)
 • Mustafa
  01 Nisan 2013 / Saat: 04:55

  Virüs bulaşacağını sanmıyorum Seyhan. Programı kurduktan sonra virüs taraması yaptırabilirsin.

  (0)
 • Alparslan
  05 Nisan 2013 / Saat: 18:29

  Yaptım dün oldu ama bugün açılmıyor eklenti çalışırken neden ?

  (0)
 • Mustafa
  05 Nisan 2013 / Saat: 21:16

  Bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yaptınız mı?

  (0)
 • çağlar
  18 Nisan 2013 / Saat: 08:07

  eklentiyi yükledim ancak oyun açılmıyor %0 olarak kalıyor

  (0)
 • Ceydaaaa
  19 Nisan 2013 / Saat: 13:13

  bütün adımları doğru yaptım ama oyun yüklenmiyor yüzde hiç ilerlemiyor 0’da kalıyor lütfen bir yardım edin çıldırmak üzereyim:(

  (0)
 • Mustafa
  19 Nisan 2013 / Saat: 13:20

  Firefoxtan bütün eklentileri kaldırıp deneyin, yapan arkadaşlar var. Çalıştığını söylüyorlar.

  (0)
 • Ceydaaaa
  19 Nisan 2013 / Saat: 13:29

  ne yazık ki olmuyor geçmişide sildim, hala yüklenmiyor %0 olarak duruy

  (0)
 • Mesut Turan
  25 Nisan 2013 / Saat: 15:03

  Güzel anlatım için teşekkürler.

  (0)
 • Tuba
  26 Nisan 2013 / Saat: 09:26

  Ben bu diş olayını çözemedim ya 147. Bölümdeyim dediklerinizi yaptım ama oyunda sağ üst kısımda bir diş filan göremiyorum

  (0)
 • Mustafa
  26 Nisan 2013 / Saat: 15:37

  Facebook üzerinden mi oynuyorsunuz? Diş olayı facebook’tan oynarken oluyor, telefondan olmuyor maalesef.

  (0)
 • elıf
  28 Nisan 2013 / Saat: 01:21

  ya ama ben telefondan zaten oynuyorum bu oyunu ve 65 te takıldım kaldım 22 haftadır delı gıbı oynuyorum ama bı turlu gecemedım yardım et lutfen :(

  (0)
 • Mustafa
  28 Nisan 2013 / Saat: 03:06

  Çoğu kişi 65. bölümde haftalarca zaman geçirdi. Konudaki hileleri deneyerek geçebilirsin he yok ben bunları yapamam diyorsan, sahte bir facebook hesabı açarsın. Telefonuna Google Play Store’den facebook uygulamasını indirirsin. Açtığın sahte hesapla giriş yaparsın. Senkronizasyon yapar kendisi. Web üzerinden oynadığın zaman diş, şeker karıştırma, ek hamle vb. gibi özellikler veriyor. Ancak o şekilde geçebilirsin. Bende webden diş kullanarak geçmiştim 65’i. Şuanda 276. bölümdeyim. Dişlerini kullanma, hep oyna. Oyunun sonlarına doğru 3-5 tane jole kalırsa dişleri kullanırsın.

  (0)
 • mehmet
  04 Mayıs 2013 / Saat: 12:12

  ben 303 , bölümdeyim bir hile bile kullanmadım oyunun hilesi olası beni üzdü :((((

  (0)
 • Saffet
  10 Mayıs 2013 / Saat: 08:51

  112. bölüm için hile var mı ya takıldım kaldım nedir bu

  (0)
 • enes cemil
  15 Mayıs 2013 / Saat: 02:14

  sadace bır kezmi oluyo bu hile

  (0)
 • Mustafa
  15 Mayıs 2013 / Saat: 05:59

  hayır istediğiniz kadar tekrarlayabiliyorsunuz

  (0)
 • candy crush saga cheats
  17 Mayıs 2013 / Saat: 14:03

  Hey would you mind sharing which blog platform you’re using? I’m planning
  to start my own blog in the near future but I’m having a tough time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something unique.

  P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!

  (0)
 • Mustafa
  17 Mayıs 2013 / Saat: 14:45

  Hi, i use theme nammed “lunar”. i think you should use wordpress. because wordpress very useful for seo. thank you for your comment. see you than :)

  (0)
 • gamze
  20 Mayıs 2013 / Saat: 01:16

  tabletten nasıl oynayabilirim facebookta açılmıyo cany crush saga bilgi verirmisiniz lütfen

  (0)
 • Mustafa
  20 Mayıs 2013 / Saat: 12:31

  Tabletinizin google play store hesabı var mı? Yoksa “Google Play Store” diye simge var. Ona tıklayın ve kayıt yaptırın. Arama bölümü var. “Candy Crush Saga” yazın. İndir butonuna tıklayın. Otomatik kurulacaktır.

  (0)
 • Akrep
  20 Mayıs 2013 / Saat: 16:11

  323 bölümde takıldım kaldım ya haftalardır

  (0)
 • guild wars 2 gold
  27 Mayıs 2013 / Saat: 05:48

  Reputation Signal The particular best tool to help discover invisible consumers about website and it is in no way along!

  (0)
 • lerbon 10
  27 Mayıs 2013 / Saat: 14:40

  I have nevertheless skills a number of complex issues using this internet site, since I experienced to help once again install the web site often ahead of I can buy it to launch properly. I was wondering when your host is actually FINE? Not necessarily i was whining, however gradual reloading circumstances moments will certainly sometimes impact your own personal position on the internet and may also deterioration your personal good quality rating in case adverts along with marketing and marketing having Adwords. Well Me putting this specific RSS OR ATOM to be able to our e mail and may also look out for much more within your intriguing content material. Ensure that you up-date this kind of once again before long..

  (0)
 • eda
  27 Mayıs 2013 / Saat: 14:47

  benim s3 telefonum var bu hileler telefonada yükleniyor mu acaba?

  (0)
 • Mustafa
  27 Mayıs 2013 / Saat: 16:10

  Maalesef, telefona yüklenemiyor.

  (0)
 • can
  04 Haziran 2013 / Saat: 15:46

  sizin dediginiz gibi yapiyorum ama kurulmuyor 1 adim tmm 2 adim tamam 3 te sikinti var

  (0)
 • Mustafa
  04 Haziran 2013 / Saat: 18:08

  Nasıl bir hata mesajı çıkıyor, kopyalar mısınız

  (0)
 • ayca
  05 Haziran 2013 / Saat: 11:47

  merhaba ben nexus 4 aldım fakat candy crush saga yı indirdim fakat facebookdan bağlanarak oynayamıyorum hata veriyor ne yapmam gerekir

  teşekkürler

  (0)
 • Mustafa
  05 Haziran 2013 / Saat: 13:20

  Merhaba, facebook uygulaması indirip denediniz mi? Bende hem facebook uygulaması var hemde candy crush var. Sorun olmadan oynayabiliyorum

  (0)
 • ayca
  05 Haziran 2013 / Saat: 20:34

  Blocked spp:yolu blocked this spp. Visit the settings page to addır ör remove blocked apps hata si veriyor oyunu silip tekrar yükledi yine ayni yardimci olursaniz çok sevinirim

  (0)
 • Mustafa
  05 Haziran 2013 / Saat: 23:12

  Telefonunuzun ayarları ile oynadınız mı hiç? Uygulamanın engellendiğini söylüyor. Bir ayar uygulamanın çalışmasına engel oluyor. Fabrika Ayarlarına dönerseniz düzelebilir fakat fabrika ayarlarınıza döndüğünüz zaman telefonda bulunan bütün veriler kaybolacaktır. Buna dikkat etmelisiniz.

  (0)
 • ayca
  06 Haziran 2013 / Saat: 21:08

  Fabrika ayarlarina döndüm yine ayni uyari cikiyor hicbir engelle yapmadim

  (0)
 • Mustafa
  06 Haziran 2013 / Saat: 21:21

  Android sürümünüz kaç? Güncelleme yaptınız mı aldıktan sonra

  (0)
 • ayca
  06 Haziran 2013 / Saat: 21:37

  4.2.2 sürüm

  (0)
 • Mustafa
  06 Haziran 2013 / Saat: 21:40

  Android sürümü de güncel. Neden öyle oluyor anlamadım. Candy Crush’ın web sitelerinde de böyle bir sorundan bahsedilmemiş. Sanırım ilk sizde oluyor. Aynı şekilde android forumlarında da böyle bir şey yok.

  (0)
 • ayca
  06 Haziran 2013 / Saat: 21:44

  Teşekkürler ilginiz için sorunu cozersem ilk size haber vereceğim

  (0)
 • Mustafa
  06 Haziran 2013 / Saat: 22:12

  Teşekkürler, bende merak ettim. Bilgi verirseniz birde o konu ile ilgili yazı yazalım. Sorunu yaşayanlar için çözüm olur hem. Bekliyorum :)

  (0)
 • ayca
  07 Haziran 2013 / Saat: 14:33

  sorunu çözdüm yine benim hatammış :=))
  eskiden facebook hesabımdan candy crash ı elgellemişim

  engeli kaldırdım sorun çözüldü

  yardımların ve ilgin için tesekkürler ben bukadar çabuk cevap alacağımı ve bukadar ilgineleceğini tahmin etmemiştim

  eline sağlık
  kolay gelsin

  (0)
 • Mustafa
  07 Haziran 2013 / Saat: 16:14

  :) Android veya candy crushtan kaynaklanan bir problem değil yani. O halde tekrar başlık açmayalım. Yardımcı olamadım, sorunu siz çözdünüz. Rica ederim, oyunda bol şanslar.

  (0)
 • didem
  08 Haziran 2013 / Saat: 21:38

  AnDroid telefonlarda oynayinca hile yapilmiyor mu:)

  (0)
 • Mustafa
  08 Haziran 2013 / Saat: 22:20

  Telefondan oynanınca hile yapılmıyor maalesef:)

  (0)
 • merve
  18 Haziran 2013 / Saat: 11:54

  bir hafta önce yükledim çalıştı ertesi gün çalışmadı programı mozillayı silip defalarca tekrar yükledim ama oyun açılmıyo eklentilerden etkinleştirdim tekrar denedim bir türlü olmadı mozillanın farklı sürümlerinde bile denedim çalıştıramadım neden oluyor acaba

  (0)
 • Mustafa
  18 Haziran 2013 / Saat: 15:31

  Bilemiyorum, revo uninstaller programı ile kaldırırsanız kalıntıları ile birlikte siler. Belki kalıntılar problem çıkarıyordur.

  (0)
 • ceyda
  18 Haziran 2013 / Saat: 22:20

  bende bugun denedim ama bende de çalışmıo bi baka bilir misiniz?

  (0)
 • candy crush saga cheats
  19 Haziran 2013 / Saat: 23:55

  bende oluyor arkadaşlar doğru yaparsanız calısıyor tskler

  (0)
 • Mustafa
  20 Haziran 2013 / Saat: 18:45

  Denedim bende bir problem görünmüyor. Gayet iyi çalışıyor.

  (0)
 • Ece
  26 Haziran 2013 / Saat: 13:36

  Ben ıpad 4 kullanıyorum hileleri acaba nasıl yükleyebilirim yardım edermisiniz

  (0)
 • Mustafa
  26 Haziran 2013 / Saat: 18:06

  Hileleri windows işletim sistemli bilgisayarda yapmanız gerekiyor. Çünkü hile programı .exe uzantılıdır. IOS işletim sistemi .exe uzantılı uygulamaları çalıştırmıyor.

  (0)
 • şeker oyunu hile
  03 Temmuz 2013 / Saat: 21:40

  bu 200 bölüm ne ya.geçemedim bir türlü.hile arıyom ama yapamıyom niye????

  (0)
 • Zeynep
  04 Temmuz 2013 / Saat: 19:00

  Merhaba ben telefondan oynuyorum bu oyunu can hilesini yaptim ilk etapta oldu ama sonra 1071:21 gibi gario sayilar cikti ve duzelmiyo yardim edebilirsiniz

  (0)
 • Mustafa
  04 Temmuz 2013 / Saat: 19:07

  Merhaba, telefondan yapıyorsanız Facebook uygulamasını indirin. Facebook sitesinden de oynamaya çalışın. Telefondan facebook senkronizasyonu yapılacaktır. Daha sonra telefondan candy crush uygulamasını kaldırın. Tekrar kurun ve uygulamayı tekrar facebook senkronizasyonu yapmaya çalışın. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz bu şekilde. Hileyi tekrar yapmaya çalışın. Belki düzelir. Neden öyle bir hata verdi, inanın hiç bir fikrim yok. Ben olsam böyle bir yöntem uygulardım.

  (0)
 • twitter
  06 Temmuz 2013 / Saat: 21:00

  ya bu 132. bölümün allah belasını versin geçemiyorummmmmmmm

  (0)
 • tuğçe
  20 Temmuz 2013 / Saat: 13:43

  bende kurdum programı oyunu geçiyorum ama hamlelerim bitmediği için oyun geçilmiyor ne yapmam lazım:(((

  (0)
 • Mustafa
  20 Temmuz 2013 / Saat: 18:42

  Buradaki hileyi yapman lazım :) Denedin mi?

  (0)
 • erdem
  22 Temmuz 2013 / Saat: 03:40

  ya herşeyi yapıyorum yükleme başlıyor yüzde 36 da duruyor ilerlemiyor ne yapmalıyım

  (0)
 • seyhan
  30 Temmuz 2013 / Saat: 16:32

  Ben bu oyunu tefondan oynuyorum fakat arkasslardan can isticekken faceye baglanioruaep sayfasi tasinmis kalici bi sure yada hata var slan diyo oyunu sildim tekrar yukledim olmadi facemin kenarinda uygulamarsn bile sildim olmadi ne yapmaliyim 4gundur bole tlfnu acip kapattim herati denedim ama olmadi acil yardim lutfen

  (0)
 • seyhan
  30 Temmuz 2013 / Saat: 16:35

  Lutfen bi cavp yazin tlfnculara gostersem bilirmi acaba yas bana yarsimci olun

  (0)
 • elif
  06 Ağustos 2013 / Saat: 17:35

  ben programı indirdim ilk hamleyi girince sayılar çıkıyor fakat 2. hamleyi girince hiçbirşey çıkmıyor kaçtır deniyorum kendimi salak gibi hissetmeye başladım yardım lütfen :)

  (0)
 • Mustafa
  06 Ağustos 2013 / Saat: 19:27

  Videoda her şey normal çalışıyor gibi görünüyor. Bir hata yok :)

  (0)
 • elif
  06 Ağustos 2013 / Saat: 19:47

  Hak razı gelmedi hileli oynamama :)

  (0)
 • Mustafa
  06 Ağustos 2013 / Saat: 20:52

  Kendi çabalarınla geç! Ne o hile falan, hileyle herkes geçer. Önemli olan hilesiz geçmek dermişim :))

  (0)
 • derya
  15 Ağustos 2013 / Saat: 15:36

  Facebook oturum süresi sona erdi diyor ne yapmalıyım teşekkürler:(

  (0)
 • Mustafa
  15 Ağustos 2013 / Saat: 19:42

  Sağ üstte bulunan Ayarlar bölümüne girin. Hesap Ayarları sekmesine tıklayın. Daha sonra Uygulamalar bölümüne geçin. Candy Crush engelli mi değil mi bakın. Engelliyse yanında yanında “Engeli kaldır” çıkar. Engelli değilse önce telefonunuzdan Candy Crush uygulamasını kaldırın, sonra tekrar yükleyin ve Facebook ile bağlanın. Sorun yine çözülmediyse telefona candy cursh’ı kurduktan sonra facebooka giriş yapın. Daha sonra ilk adımdaki Uygulamalar bölümünden(facebook.com üzerinden) oyunu kaldırın ve tekrar beğenin. Birisi olacaktır mutlaka.

  (0)
 • bahadır
  23 Ağustos 2013 / Saat: 13:51

  ben programı indirdim ilk hamleyi girince sayılar çıkıyor fakat 2. hamleyi girince hiçbirşey çıkmıyor kaçtır deniyorum kendimi salak gibi hissetmeye başladım yardım lütfen :) (bendede aynısı oluyor)

  (0)
 • burak
  09 Eylül 2013 / Saat: 09:10

  Ben 1 ayda 415 e gectim telden oynamayın nolim sayisi sınırlı

  (0)
 • mustafa
  15 Eylül 2013 / Saat: 10:23

  elif telefondan oynuyorsan telin tarihini ilerlet suren dolmuş olur beklemesin ben gecenb hafta başladım 1 haftada 92 ci lvl geldim yardım cı olabildiysem ne mutlu

  (0)
 • İlkay
  28 Ocak 2014 / Saat: 19:47

  İyi akşamlar tabletten oynuyorum candy crush ama jöleler görünmüyor tabi oynanmıyor ne yapabilirim?

  (0)
 • Mustafa
  28 Ocak 2014 / Saat: 20:08

  Bazen tabletin hafızasında yer tutan dosyalar(.js .css gibi) .fla dosyalarını engeller. Tabletinize format atıp veya fabrika ayarlarına geri dönüp dener misiniz?

  (0)
 • tulay
  02 Şubat 2014 / Saat: 06:06

  Ben laptoptan oynuyordum simdi telefonuma yuklesem basa mi döner yoksa kalxivim yerden mi devam eder

  (0)
 • Mustafa
  02 Şubat 2014 / Saat: 11:49

  Telefona Candy Crush Saga ve Facebook uygulamasını indirin. Önce Facebook hesabınıza giriş yapın, daha sonra candy crush oyununu açın. Facebook hesabınızla oyuna giriş yapın. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  (0)
 • tuğçe
  04 Şubat 2014 / Saat: 19:40

  bende yaptım defalarca ama %73 te kalıyo ilerlemiyo ve sinir oluyorum nasıl yapıcam

  (0)
 • Mustafa
  04 Şubat 2014 / Saat: 21:49

  Oyunu kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? Bunu yapmadan önce mutlaka facebook hesabınıza bağlayın oyunu.

  (0)
 • kerem
  06 Şubat 2014 / Saat: 14:15

  yüzde doluyo sonrada beyaz ekran geliyo oyun açılmıyo neden

  (0)
 • Mustafa
  08 Şubat 2014 / Saat: 19:15

  Cihazın ön belleğinden kaynaklanıyor olabilir. Uygulamayı komple kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

  (0)
 • zuhal
  22 Şubat 2014 / Saat: 23:07

  Leethax.net kurulmuyor en son izin ver butonunu da tikladim ama firefox ile uyumlu değil diyor android tablet kullanıyorum ve firefoxu googlelplayden yuklemistim

  (0)
 • Mustafa
  23 Şubat 2014 / Saat: 12:52

  Bu yöntem geçen sene kullanılıyordu. İşlevini yitirmiş olabilir.

  (0)
 • zuhal
  23 Şubat 2014 / Saat: 15:04

  peki nasıl yukleyecem bu hile olayını:))

  (0)
 • Mustafa
  23 Şubat 2014 / Saat: 18:29

  Candy crush mı kaldı, salla gitsin ya :) zamanında vardı böyle bir hile paylaştım. Şimdi çalışan var mı yok mu hiç bilmiyorum. Araştırmak lazım :)

  (0)
 • Yazılarda Arama Yapabilirsin
  Instagram'da takip et !
   #İstanbul #Çağlayan #Şişli
   istanbul caglayan sisli
  • Catalca istanbul samsung nx3000
  • gulmek guzeldir smile noeffect
  Twitter'da Takip Edin !
 • @emreekirmizi ben ne biliiiiim. #yandex miyiiiiim?
 • Google Plus Profilim