Animasyon, Kişisel Blog Menu
Menu 

Kalıcı Bağlantı ve Google ARAMA SONUCU

Candy Crush Saga Hilesi

Kategori:Genel
Bir şey söylemek istiyorum. 7.641 defa okundu.

Son zamanlarda bir oyundur gidiyor. Oynayanların sayısı bir hayli fazla. Bende bunlardan sadece bir tanesiyim. King isimli bir site Candy Crush Saga adında bir oyun çıkarttı. Çok yaratıcı bir şey değil, eskiden de olan bir oyun fakat çok geliştirilmiş. Kareler falan vardır. 3 tane aynı rengi yan yana getirdiğinizde kareler patlıyor. Mantık bu. King firması bu oyunu almış, güzel bir düzenlemiş ve çok güzel bir uygulama ortaya koymuş.

 

Candy Crush Saga Hilelerini anlatırken internet tarayıcınıza(browser) göre değişmektedir. Buna dikkat etmenizi öneriyorum. Başlayalım üç kağıtlara.

 

candy crush saga hilesi

 

Candy Crush Saga Hileleri

Nesne yok etme ve bütün özellikleri sonsuz hale getirme hilesi
Uyarı: Bunu kullanabilmek için Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

 

Bildiğiniz gibi candy crush oyununda lolipop patlama olayları mevcut. Veya şeker kullanarak sadece bir kare yok etme olayı. Bunlar tabi ücretli olarak satılıyor. Bir kaç tane kullanma hakkı veriyorlar sadece. Sonra ücret talep ediyorlar. Bu özellikleri sonsuz hale getirmek için bir yol var. Adım adım anlatıyorum.

 

Adım 1

Buraya tıklayarak belirtmiş olduğum siteye girin. Korkmadan tıklayın, bu siteden ayrılmayacaksınız. Yeni sekmede açılacak gerekli olan site.

 

Adım 2

Siteye girdiğinizde “Install Extension” butonunu göreceksiniz en altta. Türkçesi uzantı yüklemek. Yani firefoxa bir eklenti yükleyeceğiz. Bu şekilde sonsuz can vs. gibi özelliklerimiz olacak.

 

Adım 3

Daha sonra karşımıza gelen pencerede “I understand and agree with the above” butonu gelecek. Bu şu demek. Kuralları okudum ve kabul ediyorum. İsterseniz kuralları da okuyabilirsiniz fakat kayda değer bir şey yok.

 

Adım 4

Sözleşmeyi de kabul ettikten sonra browser Mozilla Firefox bir eklenti kurmaya çalışacak. “Firefox bu sitenin (leethax.net) bilgisayarınıza yazılım kurmasını engelledi.” uyarısı ile karşılaşacaksınız. Hemen yanında “İzin Ver” sekmesine tıklayın ve kurun.

 

Adım5

Karşınıza Eklenti Kurulum penceresi gelecektir(Plugins). “Şimdi Kur” yazısının üstüne tıklayın.

 

Adım6

Şuanda özellik yüklenmiş durumdadır. Yani hileler artık aktiftir. Bunun sizin tarafınızdan görünebilmesi için tarayıcıyı kapatıp açmanız gerekiyor. Zaten eklentiyi kurduktan sonra “Şimdi tekrar başlatılsın mı?” diye soracaktır. Evet deyin.

 

Muhtemel Soru

 

Ben bunu yaptım fakat yinede olmadı diyorsanız mutlaka bir adım yanlış gitmiştir. Araçlar-Eklentiler bölümüne girin. Orada leethax.xpi olanı bulun ve kaldırın. Tekrar başa dönün, adımları daha dikkatli uygulayın.

 

Candy Crash Saga can hilesi

Buraya tıklayarak Cheat Engine programını indiriyoruz. Bu bir exe(yani program kurulumu) dosyasıdır. İndikten sonra üstüne çift tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Program açıldıktan sonra candy crush oynuna giriyoruz.

 

Hamle Hilesi

Hamle sayımızı arttırmak için cheat engine programını kullanmamız gerekiyor. Bunun için indirdik. Hamle sayımıza bakıyoruz. Engine’den hamle sayımızı aratıyoruz.  Bazı şekerlemeleri yok ediyoruz. Hamle sayımız 10′a indi diyelim. Programa 10 değerini yazıyoruz ve “Next Scan” sonraki tarama anlamındaki butona tıklıyoruz. Bu işlemi hamle sayımız 2 olana kadar devam ettiriyoruz. Daha sonra hamle sayımızı değiştirdiğimizde, oyunda da bu hamle sayısının değiştiğini göreceksiniz. Tam olarak anlamadıysanız aşağıda video anlatımını koydum. Oraya bakarak yapabilirsiniz.

 

http://www.youtube.com/watch?v=v1e9wGKz7yw

 

Puan Yükseltme Hilesi

New Scan” butonuna tıklıyoruz Engine’de. O anda puanımız her kaç ise onu aynen yazıp aratıyoruz. Diyelim ki puanımız 6500, new scanda 6500 yazıp aratacağız. Listedeki sayı 2 olana kadar aratalım. Her arama da düşecektir bu değer. Bulduğu yerde ise puanımız kaç olsun istiyorsanız o değeri yazmalısınız. 38946 yazarsanız puanınız bu değer olur.

 

Not: Arkadaşlar hamle sayısını çok yükseltmenizi tavsiye etmiyorum. Yani 100 falan yapın bence. Diyelim ki 1000 hamle yaptınız. Oyun bitti. Kalan hamle sayılarınıza oranla balıklar gelecek ve şekerleri yok etmeye çalışacak. Hamle sayısı çok oldukça balıkların işleri de çoğalacak. Bundan dolayı çok beklemeniz gerekebilir. Cılkını çıkartmayın yani :) Sesli video anlatımları da aşağıda verilmiştir.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wdeWCS7l-wE

 

http://www.youtube.com/watch?v=_5XfFMj9lQE

 

Video anlatımları bana ait değildir.
Facebook diş özelliği kullanma ve şekerlerin yerini değiştirmek
Bazı bölümler vardır. İnsanı çok sinir eder. Özellikler telefondan oynuyorsanız örneğin 65. bölümde takılıp kalırsınız. İlerleyemezseniz. Hep 1 jole kalır, 2 jole kalır falan. Bu durumda şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Bir hile değil ama yinede söyleyeyim. Bilmeyenler var, tanık oldum. Telefondan oynuyorsanız geçerli bu dediğim. Telefonunuzda yoksa da buraya tıklayarak candy crush saga’yı indirebilirsiniz. Daha sonra facebook hesabı açın. Android telefonunuza facebook uygulaması indirin ve oturum açın. Saga oynunu açtığınız zaman senkronize edin. Facebook hesabınıza girin ve crush sayfasını beğenin. Takıldığınız bölümü facebook üzerinden oynayın. 3-5 şeker kaldığı zaman sağ üstte diş işareti var. Ona tıklayın. Bir diş gelecek ve bir kaç şekeri yok edecek. Şekerleri karıştırabileceksiniz. Bunu da belirtelim.

 

Oyun hakkındaki yorumlarınızı konu altında bulunan yorum formundan gönderebilirsiniz. Ne kadar çok yorum yaparsanız konuyu okuyanların gerçekten çalışıp çalışmadığı hakkında bir fikri olur. Candy Crush Saga Hilesi 3 adet verildi. Umarım işinize yarar.


                             • Rabia

                              Cok sagolun ya.kac gundur oynuyorum gecemiyorum bir bolumu.bu sayede gectim.sinirden ölüyorum sandim bir an ^^ tesekkurler

                              (0)
                             • Senem

                              bu facebooktaki diş olayı çok güzelmiş ya ama hemen bitirdim :(

                              (0)
                             • ebruu

                              yaa ben kurutorum ama olmuyo kacgündür ugrasıyorm ama halen olmadıı

                              (0)
                             • seyhan

                              gerçekten çalışıyor ama benim bi sorum olacak programlar bilgisayara zarar verirmi.Yani virüs bulaşırmı acaba … hile için teşekkürler..

                              (0)
                              • Mustafa

                               Virüs bulaşacağını sanmıyorum Seyhan. Programı kurduktan sonra virüs taraması yaptırabilirsin.

                               (0)
                             • Alparslan

                              Yaptım dün oldu ama bugün açılmıyor eklenti çalışırken neden ?

                              (0)
                              • Mustafa

                               Bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yaptınız mı?

                               (0)
                             • çağlar

                              eklentiyi yükledim ancak oyun açılmıyor %0 olarak kalıyor

                              (0)
                             • Ceydaaaa

                              bütün adımları doğru yaptım ama oyun yüklenmiyor yüzde hiç ilerlemiyor 0′da kalıyor lütfen bir yardım edin çıldırmak üzereyim:(

                              (0)
                              • Mustafa

                               Firefoxtan bütün eklentileri kaldırıp deneyin, yapan arkadaşlar var. Çalıştığını söylüyorlar.

                               (0)
                               • Ceydaaaa

                                ne yazık ki olmuyor geçmişide sildim, hala yüklenmiyor %0 olarak duruy

                                (0)
                             • Mesut Turan

                              Güzel anlatım için teşekkürler.

                              (0)
                             • Tuba

                              Ben bu diş olayını çözemedim ya 147. Bölümdeyim dediklerinizi yaptım ama oyunda sağ üst kısımda bir diş filan göremiyorum

                              (0)
                              • Mustafa

                               Facebook üzerinden mi oynuyorsunuz? Diş olayı facebook’tan oynarken oluyor, telefondan olmuyor maalesef.

                               (0)
                             • elıf

                              ya ama ben telefondan zaten oynuyorum bu oyunu ve 65 te takıldım kaldım 22 haftadır delı gıbı oynuyorum ama bı turlu gecemedım yardım et lutfen :(

                              (0)
                              • Mustafa

                               Çoğu kişi 65. bölümde haftalarca zaman geçirdi. Konudaki hileleri deneyerek geçebilirsin he yok ben bunları yapamam diyorsan, sahte bir facebook hesabı açarsın. Telefonuna Google Play Store’den facebook uygulamasını indirirsin. Açtığın sahte hesapla giriş yaparsın. Senkronizasyon yapar kendisi. Web üzerinden oynadığın zaman diş, şeker karıştırma, ek hamle vb. gibi özellikler veriyor. Ancak o şekilde geçebilirsin. Bende webden diş kullanarak geçmiştim 65′i. Şuanda 276. bölümdeyim. Dişlerini kullanma, hep oyna. Oyunun sonlarına doğru 3-5 tane jole kalırsa dişleri kullanırsın.

                               (0)
                              • burak

                               Ben 1 ayda 415 e gectim telden oynamayın nolim sayisi sınırlı

                               (0)
                              • mustafa

                               elif telefondan oynuyorsan telin tarihini ilerlet suren dolmuş olur beklemesin ben gecenb hafta başladım 1 haftada 92 ci lvl geldim yardım cı olabildiysem ne mutlu

                               (0)
                             • mehmet

                              ben 303 , bölümdeyim bir hile bile kullanmadım oyunun hilesi olası beni üzdü :((((

                              (0)
                             • Saffet

                              112. bölüm için hile var mı ya takıldım kaldım nedir bu

                              (0)
                             • enes cemil

                              sadace bır kezmi oluyo bu hile

                              (0)
                              • Mustafa

                               hayır istediğiniz kadar tekrarlayabiliyorsunuz

                               (0)
                             • candy crush saga cheats

                              Hey would you mind sharing which blog platform you’re using? I’m planning
                              to start my own blog in the near future but I’m having a tough time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something unique.

                              P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!

                              (0)
                              • Mustafa

                               Hi, i use theme nammed “lunar”. i think you should use wordpress. because wordpress very useful for seo. thank you for your comment. see you than :)

                               (0)
                             • gamze

                              tabletten nasıl oynayabilirim facebookta açılmıyo cany crush saga bilgi verirmisiniz lütfen

                              (0)
                              • Mustafa

                               Tabletinizin google play store hesabı var mı? Yoksa “Google Play Store” diye simge var. Ona tıklayın ve kayıt yaptırın. Arama bölümü var. “Candy Crush Saga” yazın. İndir butonuna tıklayın. Otomatik kurulacaktır.

                               (0)
                             • Akrep

                              323 bölümde takıldım kaldım ya haftalardır

                              (0)
                             • guild wars 2 gold

                              Reputation Signal The particular best tool to help discover invisible consumers about website and it is in no way along!

                              (0)
                             • lerbon 10

                              I have nevertheless skills a number of complex issues using this internet site, since I experienced to help once again install the web site often ahead of I can buy it to launch properly. I was wondering when your host is actually FINE? Not necessarily i was whining, however gradual reloading circumstances moments will certainly sometimes impact your own personal position on the internet and may also deterioration your personal good quality rating in case adverts along with marketing and marketing having Adwords. Well Me putting this specific RSS OR ATOM to be able to our e mail and may also look out for much more within your intriguing content material. Ensure that you up-date this kind of once again before long..

                              (0)
                             • eda

                              benim s3 telefonum var bu hileler telefonada yükleniyor mu acaba?

                              (0)
                             • can

                              sizin dediginiz gibi yapiyorum ama kurulmuyor 1 adim tmm 2 adim tamam 3 te sikinti var

                              (0)
                              • Mustafa

                               Nasıl bir hata mesajı çıkıyor, kopyalar mısınız

                               (0)
                             • ayca

                              merhaba ben nexus 4 aldım fakat candy crush saga yı indirdim fakat facebookdan bağlanarak oynayamıyorum hata veriyor ne yapmam gerekir

                              teşekkürler

                              (0)
                              • Mustafa

                               Merhaba, facebook uygulaması indirip denediniz mi? Bende hem facebook uygulaması var hemde candy crush var. Sorun olmadan oynayabiliyorum

                               (0)
                             • ayca

                              Blocked spp:yolu blocked this spp. Visit the settings page to addır ör remove blocked apps hata si veriyor oyunu silip tekrar yükledi yine ayni yardimci olursaniz çok sevinirim

                              (0)
                              • Mustafa

                               Telefonunuzun ayarları ile oynadınız mı hiç? Uygulamanın engellendiğini söylüyor. Bir ayar uygulamanın çalışmasına engel oluyor. Fabrika Ayarlarına dönerseniz düzelebilir fakat fabrika ayarlarınıza döndüğünüz zaman telefonda bulunan bütün veriler kaybolacaktır. Buna dikkat etmelisiniz.

                               (0)
                             • ayca

                              Fabrika ayarlarina döndüm yine ayni uyari cikiyor hicbir engelle yapmadim

                              (0)
                              • Mustafa

                               Android sürümünüz kaç? Güncelleme yaptınız mı aldıktan sonra

                               (0)
                               • ayca

                                4.2.2 sürüm

                                (0)
                                • Mustafa

                                 Android sürümü de güncel. Neden öyle oluyor anlamadım. Candy Crush’ın web sitelerinde de böyle bir sorundan bahsedilmemiş. Sanırım ilk sizde oluyor. Aynı şekilde android forumlarında da böyle bir şey yok.

                                 (0)
                                 • ayca

                                  Teşekkürler ilginiz için sorunu cozersem ilk size haber vereceğim

                                  (0)
                                 • Mustafa

                                  Teşekkürler, bende merak ettim. Bilgi verirseniz birde o konu ile ilgili yazı yazalım. Sorunu yaşayanlar için çözüm olur hem. Bekliyorum :)

                                  (0)
                                 • ayca

                                  sorunu çözdüm yine benim hatammış :=))
                                  eskiden facebook hesabımdan candy crash ı elgellemişim

                                  engeli kaldırdım sorun çözüldü

                                  yardımların ve ilgin için tesekkürler ben bukadar çabuk cevap alacağımı ve bukadar ilgineleceğini tahmin etmemiştim

                                  eline sağlık
                                  kolay gelsin

                                  (0)
                                 • Mustafa

                                  :) Android veya candy crushtan kaynaklanan bir problem değil yani. O halde tekrar başlık açmayalım. Yardımcı olamadım, sorunu siz çözdünüz. Rica ederim, oyunda bol şanslar.

                                  (0)
                             • didem

                              AnDroid telefonlarda oynayinca hile yapilmiyor mu:)

                              (0)
                              • Mustafa

                               Telefondan oynanınca hile yapılmıyor maalesef:)

                               (0)
                             • merve

                              bir hafta önce yükledim çalıştı ertesi gün çalışmadı programı mozillayı silip defalarca tekrar yükledim ama oyun açılmıyo eklentilerden etkinleştirdim tekrar denedim bir türlü olmadı mozillanın farklı sürümlerinde bile denedim çalıştıramadım neden oluyor acaba

                              (0)
                              • Mustafa

                               Bilemiyorum, revo uninstaller programı ile kaldırırsanız kalıntıları ile birlikte siler. Belki kalıntılar problem çıkarıyordur.

                               (0)
                             • ceyda

                              bende bugun denedim ama bende de çalışmıo bi baka bilir misiniz?

                              (0)
                              • Mustafa

                               Denedim bende bir problem görünmüyor. Gayet iyi çalışıyor.

                               (0)
                             • candy crush saga cheats

                              bende oluyor arkadaşlar doğru yaparsanız calısıyor tskler

                              (0)
                             • Ece

                              Ben ıpad 4 kullanıyorum hileleri acaba nasıl yükleyebilirim yardım edermisiniz

                              (0)
                              • Mustafa

                               Hileleri windows işletim sistemli bilgisayarda yapmanız gerekiyor. Çünkü hile programı .exe uzantılıdır. IOS işletim sistemi .exe uzantılı uygulamaları çalıştırmıyor.

                               (0)
                             • şeker oyunu hile

                              bu 200 bölüm ne ya.geçemedim bir türlü.hile arıyom ama yapamıyom niye????

                              (0)
                             • Zeynep

                              Merhaba ben telefondan oynuyorum bu oyunu can hilesini yaptim ilk etapta oldu ama sonra 1071:21 gibi gario sayilar cikti ve duzelmiyo yardim edebilirsiniz

                              (0)
                              • Mustafa

                               Merhaba, telefondan yapıyorsanız Facebook uygulamasını indirin. Facebook sitesinden de oynamaya çalışın. Telefondan facebook senkronizasyonu yapılacaktır. Daha sonra telefondan candy crush uygulamasını kaldırın. Tekrar kurun ve uygulamayı tekrar facebook senkronizasyonu yapmaya çalışın. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz bu şekilde. Hileyi tekrar yapmaya çalışın. Belki düzelir. Neden öyle bir hata verdi, inanın hiç bir fikrim yok. Ben olsam böyle bir yöntem uygulardım.

                               (0)
                             • twitter

                              ya bu 132. bölümün allah belasını versin geçemiyorummmmmmmm

                              (0)
                             • tuğçe

                              bende kurdum programı oyunu geçiyorum ama hamlelerim bitmediği için oyun geçilmiyor ne yapmam lazım:(((

                              (0)
                              • Mustafa

                               Buradaki hileyi yapman lazım :) Denedin mi?

                               (0)
                             • erdem

                              ya herşeyi yapıyorum yükleme başlıyor yüzde 36 da duruyor ilerlemiyor ne yapmalıyım

                              (0)
                             • seyhan

                              Ben bu oyunu tefondan oynuyorum fakat arkasslardan can isticekken faceye baglanioruaep sayfasi tasinmis kalici bi sure yada hata var slan diyo oyunu sildim tekrar yukledim olmadi facemin kenarinda uygulamarsn bile sildim olmadi ne yapmaliyim 4gundur bole tlfnu acip kapattim herati denedim ama olmadi acil yardim lutfen

                              (0)
                             • seyhan

                              Lutfen bi cavp yazin tlfnculara gostersem bilirmi acaba yas bana yarsimci olun

                              (0)
                             • elif

                              ben programı indirdim ilk hamleyi girince sayılar çıkıyor fakat 2. hamleyi girince hiçbirşey çıkmıyor kaçtır deniyorum kendimi salak gibi hissetmeye başladım yardım lütfen :)

                              (0)
                              • Mustafa

                               Videoda her şey normal çalışıyor gibi görünüyor. Bir hata yok :)

                               (0)
                             • elif

                              Hak razı gelmedi hileli oynamama :)

                              (0)
                              • Mustafa

                               Kendi çabalarınla geç! Ne o hile falan, hileyle herkes geçer. Önemli olan hilesiz geçmek dermişim :))

                               (0)
                             • derya

                              Facebook oturum süresi sona erdi diyor ne yapmalıyım teşekkürler:(

                              (0)
                              • Mustafa

                               Sağ üstte bulunan Ayarlar bölümüne girin. Hesap Ayarları sekmesine tıklayın. Daha sonra Uygulamalar bölümüne geçin. Candy Crush engelli mi değil mi bakın. Engelliyse yanında yanında “Engeli kaldır” çıkar. Engelli değilse önce telefonunuzdan Candy Crush uygulamasını kaldırın, sonra tekrar yükleyin ve Facebook ile bağlanın. Sorun yine çözülmediyse telefona candy cursh’ı kurduktan sonra facebooka giriş yapın. Daha sonra ilk adımdaki Uygulamalar bölümünden(facebook.com üzerinden) oyunu kaldırın ve tekrar beğenin. Birisi olacaktır mutlaka.

                               (0)
                             • bahadır

                              ben programı indirdim ilk hamleyi girince sayılar çıkıyor fakat 2. hamleyi girince hiçbirşey çıkmıyor kaçtır deniyorum kendimi salak gibi hissetmeye başladım yardım lütfen :) (bendede aynısı oluyor)

                              (0)
                             • İlkay

                              İyi akşamlar tabletten oynuyorum candy crush ama jöleler görünmüyor tabi oynanmıyor ne yapabilirim?

                              (0)
                              • Mustafa

                               Bazen tabletin hafızasında yer tutan dosyalar(.js .css gibi) .fla dosyalarını engeller. Tabletinize format atıp veya fabrika ayarlarına geri dönüp dener misiniz?

                               (0)
                             • tulay

                              Ben laptoptan oynuyordum simdi telefonuma yuklesem basa mi döner yoksa kalxivim yerden mi devam eder

                              (0)
                              • Mustafa

                               Telefona Candy Crush Saga ve Facebook uygulamasını indirin. Önce Facebook hesabınıza giriş yapın, daha sonra candy crush oyununu açın. Facebook hesabınızla oyuna giriş yapın. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

                               (0)
                             • tuğçe

                              bende yaptım defalarca ama %73 te kalıyo ilerlemiyo ve sinir oluyorum nasıl yapıcam

                              (0)
                              • Mustafa

                               Oyunu kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? Bunu yapmadan önce mutlaka facebook hesabınıza bağlayın oyunu.

                               (0)
                             • kerem

                              yüzde doluyo sonrada beyaz ekran geliyo oyun açılmıyo neden

                              (0)
                              • Mustafa

                               Cihazın ön belleğinden kaynaklanıyor olabilir. Uygulamayı komple kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

                               (0)
                             • zuhal

                              Leethax.net kurulmuyor en son izin ver butonunu da tikladim ama firefox ile uyumlu değil diyor android tablet kullanıyorum ve firefoxu googlelplayden yuklemistim

                              (0)
                             • zuhal

                              peki nasıl yukleyecem bu hile olayını:))

                              (0)
                              • Mustafa

                               Candy crush mı kaldı, salla gitsin ya :) zamanında vardı böyle bir hile paylaştım. Şimdi çalışan var mı yok mu hiç bilmiyorum. Araştırmak lazım :)

                               (0)
                             • Yorumunuz incelendikten sonra görünmeye başlayacak.